Skocz do zawartości

Rajd Katyński - Reportaż


Yaco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj, w późnych godzinach wieczornych na TV Polonia był stosunkowo obszerny program o VI Rajdzie Katyńskim. Natrafiłem na niego przez zupełny przypadek, klępiąc na oślep klawisze pilota. Szkoda, że wyemitowano go o tak dzikiej porze... W każdym razie, zaczyna dojrzewać we mnie ochota na udział w tym rajdzie. Pierwsze ziarno zainteresowania zostało zasiane już w Zamościu :biggrin: W związku ztym, mam kilka pytań do osób, które uczestniczyły w poprzednich Rajdach Katyńskich. Na co zwrócić szczególną uwagę? Jak w przybliżeniu wyglądały koszty całej imprezy? Tutaj też nasuwa się pytanie o średnią przelotową (w moim sprzęcie zależność spalania od prędkości jest bardzo szybko narastająca)?

 

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też trafiłem na reportaż przypadkowo, ale dzisiaj popołudniu na TVP3.

 

Sądząc po obecnych sprzętach nie musisz się obawiać o spalanie....co najwyżej o flaki z olejem.

 

 

Mój pierdowóz spala od 5l/100 (przy ok. 100km/h) do prawie 8l/100 (przy 180km/h). Dla trasy 6000km daje to dużą różnicę w kosztach. Podejrzewam, że średnia będzie około 120 (można się zanudzić, ale w tym wyjeździe nie o zapierdalanie chodzi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też oglądałem,świetna sprawa i zapewne klimat nieziemski,zdziwiłem się tylko jak rozpoznałem wśród uczestników swojego kolegę którego nie widziałem kilka lat, teraz szukam namiarów na niego.

Co do prędkości,to z tego co widziałem większość rajdu była w deszczu a więc nikt nie poganiał,a jak znam życie to i przy ładnej też nikt nie będzie wariował ze względów bezpieczeństwa,to jest kolumna motorków.

Jak ktoś chce poginać to nie startuje w wyprawie która nawija ładnych parę tys.km. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym roku nie, lecz za dwa lata tak, jak życie pozwoli :icon_exclaim:

Chciałem w przyszłym roku, lecz zależy mi na wyjeździe z kolegami, którzy jadą dopiero za dwa lata.

 

Pozdr

Januszm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yaco

temat rajdu był wałkowany już

parę razy poszukaj w podróżach.

Generalnie prędkośc przelotowa

zależy od krajy Białoruś konwój 90

Rosja 120

Ukraina drogi dłówne 120 boczne :icon_biggrin: według uznania

Edytowane przez galar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...