Skocz do zawartości

Zimowy Sen ?? Czy jestescie az tak slabi ]:)


DiboS60
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ajjj... musi sie cos dziac u mnie, jak zreszta co roku.

niestety czasy rometa ogara odeszly w zapomnienie, i musze szalec na ns1. trzeba tylko NIESTETY robic to z glowa, albo posciagac plastiki:D

 

a poza tym remont: nowe pierscienie(tlok jeszcze dobry bedzie), przerobienie lampy tak, zeby linki spokojnie wchodzily, klejenie owiewek i takie tam duperele...

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja koza jest teraz w trakcie remontu i nie zamierzam go przyspieszać, bo pewnie użytkowałbym ją na lodzie, a to niezbyt dobry pomysł. Dlatego też jak co roku kupię pewnie jakąś WSKę i mi starczy, w sumie jak popada to i rowerem można robić niezłe slajdy, ale komu się tam chce cały czas prędkości nabierać własnymi siłami. Pozatym tarczówki się pokrywają lodem i zamiast hamulcy mamy wygodny tapczan (nie to co luksusowe hamulce bębnowe :icon_mrgreen:). A myślał kto o zbudowaniu heavy bike'a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dibo ja w ta zime nie pojezdze chyba ze zrobie rg odrazu sprzedam i kupie rm lub cr:D

 

Sprzedales RX'a bo byl za mocny, a przy CR czy RM'ce to rx jest powolnym pierdzikiem nie majacym osiagow.. Do tego cross wymaga duzo wiecej sily niz takie enduro jak rx bo jest poprostu 10x bardziej narowisty i nagle wyrywa kiere z lap z niesamowita sila :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja musze sie przyznać, ze już odpuściłem - odstawiłem skutra w kąt garażu, ale mam jeszcze drynde(motorynkę :banghead: ) to jeszcze śmigam(u babki), a jak dobrze pójdzie to sobie załatwie WSK ;) :) :) i dopiero będzie szaleństwo :)

 

PS: Drynda to RMZ STELLA, a ciągałem nią 2 ludzi na sankach i własnej roboty pług do śniegu i o dziwo szło :buttrock: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enduro odpusc sobie :icon_mrgreen: To jego sprawa nie twoja a ciebie to powinno pimpac.jak dla mnie to sobie moze cr 500 kupic.Dobrze ze ty jestes taki silny i duzy ze nie iwem czy dasz rade z tą swoją tską :icon_eek: Naklepiej dojechac...co za narod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EnduroMaX Człowieku wes sie odjeb po 1 nie sprzedalem rx tylko sie zamienilem ze wzgledu dojebany silnik byl w rx oraz zawieszenie i nie dawalem rady teraz jestem duzo wyzszy i silniejszy i pozatym czy ktos mi kaze dawac odrazu w palnik ? zastanow sie nad tym jak nie wiesz to nie pie**ol drogi chlopcze a co ja kupie to zalezy odemnie bede chciec to sobie kupie tak jak dibo mowi cr 500 a ciebie to gowno powino obchodzic !! pozdro nie lubie jak tak ludzie gadaja a nie wiedza jak jest nawet mnie nie znasz zreszta nawet nie wiesz jak wygladam !!!

Edytowane przez zysio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... w sumie fajnie polatać jakimś crosikiem to tak.

Niestety mam tylko skuter...wiadomo tym po śniegu troszkę lipa. Opony prawie sliki chyba się jednak mój sprzęcior się do tego nie nadaje. W tamtym roku kilka razy wyjechałem, może też teraz troszkę pośmigam ale to raczej symboliczne trasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heehhe ja odpuszcze NSRce bo dzisiaj bym mial juz gleba a w zasadzie zrobilem szpagat a podemna honda .... Błotko opony slicki rozjechaly sie moje nogi tez trzymalem Honde cm nad ziemia.hahahha pie**ole jazde na sniegu... wyciagne Ogara!! zrobie stelaz i bede na kole zapier*alal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak narazie mam maszyne w warsztacie. Po wypadku, są zamawiane części z hiszpani więc troszke musze czekac...ale mam nadzieje ze w najbliższym tygodniu moto bedzie juz sprawne. Rzecz jasna pojeżdże sobie jeszcze bo śniegu nie ma, nawet jak bedzie to chyba i tak wpadne na moto czasami!!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bede musial zadowolic sie rowerem:(ale lepsze cos niz nic:Pdopiero w marcu moge cos planowac z zakupem bo karte motorowerowa bedziemy robic,troche dziwne bo w marcu karte ale tak mowia

to wciagaj simaka odemnie, akurat blisko mieszkasz, akurat sie przyzwyczaisz przez zieme do tesstu...:clap:

heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory za off top ale wy nie umiecie czytać ze zrozumieniem :|

To nie był żaden objazd ani nić tylko poprostu zdziwilo mnie ze kupujesz motocykl duzo mocniejszy a narzekales ze rx jest za mocny i.t.d

i wcale nie pisałem o Twoich predyspozycjach fizycznych. Bo akurat to ma najmniejsze znaczenie. Wystarczy popatrzeć na wzrost polskich zawodnikow. To ze nie rozumiecie co pisze świadczy o tym że napier**lacie posty jak sie da. Nie mam do was nic ale można spokojniej i czytać ze zrozumieniem a nie sie od razu burzyć i rzucać kurwami na prawo i lewo zamiast przemyśleć co napisałem.

Ps. Wiem jak wygladasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mówicie o prodyspozycjach a pomyśleliście ile pali taka CR i co ile trzba wymieniac tłok i naprawde solidnie dbać o taki motor! Bo tłok wymieniać co dwa lata to każdy potrafi.

 

Ja osobiscie trnuje kondycje i siłe przez zime (bieganie, pływnaie, sporty zimowe)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spadnie śnieg nie jeżdze , poprostu tdr się nienadaje:) W tamtym roku to było co innego dt80 na kostkach i było ok.

PS nie moge się powstrzymac. Zysio sluchaj co pisze EnduroMax i Sebool , oni dobrze prawią. Zrobisz jak będziesz chciał ale ja bym nie kupił crossa. Piszesz że sprzedasz rg i kupisz rm badz cr . Patrzac na ceny rg to po jego sprzedazy i nawet dołozeniu troche kasy kupisz starego dojechanego sprzeta którego koszty utrzymania beda ogromne. A pewnie na samym poczatku będziesz musiał walnąc "pakiet startowy".przemyśl to. sorry za of topic..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę poprzeć trzy osoby nademną. Krzychu kup sobie jakiś rodzimy produkt którego nie szkoda po wywrotce, a ponadto i tak po glebie nic nie pęka, co najwyżej twoje kości. A kondycje powinno się trenować cały rok, tylko u mnie w zimie dochodzi hartowanie ciała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...