Skocz do zawartości

Niech tu kazdy zajzy i sie przyzna ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Na początku jeździłem dorywczo na motorynkach kolegów :) . Błagałem tate, zeby mi kupił jedną z nich, ale twardo mówił, że dostanę coś jak będę miał kartę motorowerową. W końcu ją zdobyłem i:

 

- Ogar 200 (Ten z czecho-słowackim silnikiem, badziew, wiecej stał niz jezdził, ale i tak go lubiłem :) ).

 

- Simson SR50 (Swietna konstrukcja, spędziłem na nim lepsze chwile życia, pieniądze z jego sprzedazy poszły na prawko).

 

- Peugeot Speedfight 2 (Najlepszy jaki miałem, spędziłem na nim najlepsze chwile w życiu :bigrazz: ).

 

No i za jakiś miesiąc będę zmuszony go sprzedać, żeby mieć pieniądze na swój "pierwszy" motocykl :flesje: .

 

Może ktoś chce kupić ? :P

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Jawka50 Mustang;] oczywiscie więcej stała zepsuta niż nią jezdziłem;] ale i tak ją bardzo dobrze wspominam;]

2. Romet Chart ten z 3 biegowym silnikiem;] Prosta konstrukja, wytrzymała, ale i tak pod koniec go zepsułem:D

3. Sqter kinroad chińskie gowno;/ bardzo żle go wpsominam;]

4. Derbi Senda R po tuningo na 80 malossi;] aktualnie remontuję;] i jeszcze pojezdze z jeden sezon;]

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe wspomnień czar no to się dołanczam

1 komar sport całe 50 cm

2 motorynka ( mozna było palić gumę :cool: )

3 MZ ETZ 250 w tamtych czasach wyszło mi z tego niezłe enduro

podgiete rurki od kanapy. przedłuzenie amorka upiłowany błotnik no i oponka która rozrywała łańcuch :cool: oj działo sie działo

4 kawa gpz 500 aktualnie na zbyciu jeśli sa chetni bardzo wporzo sprzet

5 No i wreszcie Suzi 1,2 bandito's zwany lokomotywą mam nadzieję ze wreszcie trafił swój na swego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jawa Mustang 50 - tu się działo oj działo się... :cool:

Romecik 50 - złamał się !

WSK 125, - padlina straszna

WSK 175, - tu ciut lepiej ale wk... mnie strasznie! :cool:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MZ ETZ 250 igiełka! sprzedałem za 2600 zł :) To był piekny, poważny i bezawaryjny motocykl :D

Suzuki GS 500e

Yamaha XV 750

 

Teraz Yamaha XJ 600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Komar

2.Romet

3.Ogar

4.Jawa 350 ts

5.Ymaha Virago 535

6.Suzuki BAndit 600

Kurde nie wiedziałem że miałem tyle sprzętów

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszym moim powaznym (choc niewielkim) motocyklem, a zarazem pierwszym japoncem byla Honda CM 125 Custom ktora bardzo polecam poczatkujacym, szczegolnie tym z A1 w kieszeni. Uwielbiam ten motocykl i mam zamiar do niego wrocic (jako drugie moto do nadgorliwego pieszczenia) z tym ze w wersji 250 Custom lub 400 T (choc pierwsza opcja bardziej mnie przekonuje gdyz wyglada identycznie jak 125 a ten wyglad jest dla mnie poprostu jedyny w swoim rodzaju)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...