Skocz do zawartości

Niech tu kazdy zajzy i sie przyzna ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zainteresowanych. :D

 

Postanowiłem załozyc tego posta po to aby kazdy juz "ochrzczony" motocyklista przyznał sie jaki motocykl był jego pierwszym, mówie tutaj o pierwszym powaznym :flesje: Nie wliczajac motorynek czy sprzetów wsk :icon_eek:

 

Jestem bardzo ciekaw i napewno nie jeden zapaleniec który chce kupic cos na pierwsze moto.

Dla poczatkujacych ,zaznacze ze nie nalezy tu wzorowac sie na kolegach starszych po fachu :wink:

 

Ma to charakter czystko informacyjny

Zapraszam :P

 

Ps :crossy: mam nadzieje ze pomysł docenicie i nie zostane obrzucany kamieniami :icon_eek:

 

 

WSK to kultowy motocykl! Co z Ciebie za motocyklista skoro uważasz że WSK nie jest poważnym sprzętem?? Każdy sprzęt dla swojego właściciela ma duża wartość sentymentalną.. Małolat śmigający na motorynce też może traktować ją jako swój pierwszy poważny sprzęt :wink: Oglądnij film "MOTÓR", może Cię czegoś nauczy :cool: Pzrx!

Edytowane przez Lorenzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To były czasy na MZ ETZ 250.

Potem GS500E jest b.dobry na początek.

 

WSK to kultowy motocykl! Co z Ciebie za motocyklista skoro uważasz że WSK nie jest poważnym sprzętem?? Każdy sprzęt dla swojego właściciela ma duża wartość sentymentalną.. Małolat śmigający na motorynce też może traktować ją jako swój pierwszy poważny sprzęt :buttrock: Oglądnij film "MOTÓR", może Cię czegoś nauczy :rolleyes: Pzrx!

Zgadzam sie , do dzis mam trzy Wufy :icon_mrgreen: ..a od małego miałem ich siedem :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie uczyli jeździć na WSK 125 jak miałem 12 lat. Jak się przewróciła to musieli mnie wyciągać spod niej. Był to dla mnie baaardzo poważny sprzęt :icon_mrgreen: Zawsze chętnie korzystam z okazji przejechania się WSką kolegi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...