Skocz do zawartości

Nowa Shadowka ochszczona


buba6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dwa tygodnie po tym jak zakupiłem Shadowke, postanowiłem się wybrać na mały wypad do Wisły, wyjechałem z domu w stronę kolegi, jadę sobie grzecznie środkiem mojego pasa, zbliżam się do skrzyżowania, na którym miałem skręcić w lewo w ulicę kolegi, włączam kierunkowskaz, dojeżdżam do środka jezdni, zaczynam hamować, motocykl zwalnia i nagle czuje mocne uderzenie z tyłu, dobrze że nie miałem skręconej kierownicy, to przynajmniej pojechałem do przodu a nie przewróciłem się, motocykl utrzymałem. Obracam się a tam BMW X3, postawiłem motor na nóżce i poszedłem załatwiać sprawy z gościem, okazało się że wgięty tylny błotnik, prawie do opony, połamane mocowanie tablicy rejestracyjnej i kierunków, itp. Facet który mi z dupy parking zrobił tłumaczył się że był zamyślony i nie zauważył… okazał się też pracownikiem BMW Sikora w Bielsku, a konkretnie mechanikiem motocyklowym, poprosił żeby nie wzywać policji, że to auto służbowe, że on też jeździ na motocyklu i że wszystko załatwią, zadzwonił do swojego szefa, który zaprosił mnie do salonu, tam powiedzieli że wymienią błotnik mi na nowy i tak po tygodniu już na mnie czekał błotniczek, wymianę zrobili w kilka godzin i wszystko jest git. Naprawdę zaskoczył mnie profesjonalizm i podejście szefa BMW, bardzo miło z ciągłymi przeprosinami i dbaniem o załatwienie sprawy, pozostawili po sobie dobre wrażenie. BTW. Motocykl naprawiał mi ten sam człowiek co w niego wjechał :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

facet, ktory wykazal sie takim taktem nazywa się Tomasz Radomski i jest Dyrektorem Zarzadzajacym, zmienil moje podejscie do BMW, bo pol roku wczesnie staralem sie kupic we wrocku w bmw trzy sztuki x3 do firmy i zlali nas cieplym moczem :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

facet, ktory wykazal sie takim taktem nazywa się Tomasz Radomski i jest Dyrektorem Zarzadzajacym, zmienil moje podejscie do BMW, bo pol roku wczesnie staralem sie kupic we wrocku w bmw trzy sztuki x3 do firmy i zlali nas cieplym moczem ;)

Hehe,Tomek??? Taki czarny niezbyt wysoki???

Szkoda, że nie trawię samochodów BMW a z motocykli chwilowo nie zaspakajają moich potrzeb... to bym coś może u nich kupił

A ja trawie i to bardzo :icon_razz:

Przynajmniej nie sypia sie jak wloskie g*wna :bigrazz:

A tak poza tym to Sikora ma jeszcze salon Hondy (motocyklowy) w Bielsku przy tej samej drodze,ok.1km wczesniej jadac od Katowic :lalag: Tam juz moze cos kupisz :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;)

witam

nie zastanowil sie zaden z was czemu nie chcieli policji na miejscu lub oswiadczenia poprostu napisac.

czy w takiej sytuacji wszystkie kwestje formalne byly w porzadku ?????? czemu placic z wlasnej kieszeni skoro maja zapewne ubezpieczenia.

malo dla mnie to logiczne ale zachowanie "zacne" zaprawde ze naprawili motorek

pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet który mi z dupy parking zrobił tłumaczył się że był zamyślony i nie zauważył… okazał się też pracownikiem BMW Sikora w Bielsku

taa on wiecznie zamyslony... spytaj na ilu testowych sie zamyslał i skasował ;)

oj Tomuś,... Tomuś ;)

widac ze Irek dalej spoko gość :P

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...