Skocz do zawartości

DR BIG 800 NIE CHODZI JAK POWINNIEN


drbig800
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wg mnie pierwsze co powinienes zrobic to oblukać gazniki. masz singla chłopie wiec musi pracowac ten jeden gar dobrze. ja gdy mialem zasyfiony jeden gaznik to czulem ze moto nie chce jechac - wyczyscilem i hula. tyle ze pozostale 3 byly ok i dlatego wogole jezdzil. czego sie spodziewales po singlu. do roboty.

a co do komentowania tego ze sie ludzie nie znaja to spusc z tonu bo Ci nikt nie podopowie na drugi raz. skoro mowisz ze jestesmy takie tuki to sobie sam radź chlopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej bedzie zaczac od sciagniecia serwisowki, bo domyslam sie ze nie masz. Szukaj w dziale mechanika ogolna -> dane serwisowe

 

Zajrzyj na www.dr-big.de jak znasz trochę niemiecki to tam znajdziesz mnóstwo danych. Wbrew pozorom mimo że to jeden cylinder to wazne jest dokładne ustawienie obu gaźników. I zapomnij o jezdzie na brudnym filtrze powietrza. Różnica ogromna.

Odprężnik działa dobrze? Bo jak nie to zapomnij o skutecznym zapalaniu zimnego silnika.

No i aku musi być naprawdę dobre.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolega Mause podaje linka do twojej dr-y własnie ją ściągnołem jest dobra są regulacje dobre opisy zdjęcia co i jak warto przy problemach ponieważ troche zajmuje miejsca nie prześle poczta bo tydzień to będzie trwało a ściąganie przy dobrym łączy pare godzin. Czeba tylko ściągnąc odpowiedni program i heja jak kumasz procedury to załapiesz co i jak jak ja laik komputerowy dałem rade to i ty dasz wrazie czego słyże pomocą. Ściągnij sobie MegaManager wklejasz w niego odpowiedniego linka i jedziesz z koksem linka znajdziesz w liście Mausa podaje 10GB serwisówek jest zajebiście pomocny i serdeczny gość pokrutce podaje instrukcje obsługi programu itp.naprawde pomocne w każdym bądź razie szykuję się do obsługi BIG-a koledze a nie lubię rozbierać w ciemno bo różne rzeczy mogą wyskoczyć Pozdrawiam Klamotolo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.wrzuta.pl/obraz/5R6WDAVnJ0/

 

Witam moje pierwsze pytanie czy cos powinno byc podlaczone pod te rurki i gdzie to powinno byc poldaczone

Drugie pytanie jak naj szybciej zdiac gazniki w DR

 

Witam myślałem że to wystarczy bo co za róznica w jakim języku skoro zajebiście jest wszysko no może wszystko pokazane a np. liczby są takie same jak nasze

Odnośnie co to znaczy zdjąć gażniki najszybciej to nie Formuła 1 żeby odwalać czasówke idzie zima spokoju trza wszystko ma swoją kolejność zapewne tylko wystarczy dobrze popatrzeć. np.odkręcam filtry lub je luzuje itp. nie wiem kolego o co w ogóle chodzi w tej serwisówie masz praktycznie wszystko jak na dłoni przelej to na swoją bryke i powinieneś dojść co z czym się je. Więc ściągnołeś instrukcje czy nie?

Apropo zdjęcia nie jestem do końca pewien za DR-e dopiero będę się brał jest to temat dla mnie rozpoczęty na zdjęciu w serwisówce jest tam podpięty wężyk nie wiem czy nie idzie on dalej do filtra powietrza są to gaźniki podciśnieniowe powiększ sobie strone 81

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...