Skocz do zawartości

Doradzcie Fachowcy , chodzi o kupno...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie :) W zime mam zamiar kupić sobie motorek gdyz wiadomo ze cena jest troszke miejsze , jestem zainteresowany rocznikami od 2003 a cena jaką mam do dyspozycji to 20 000zł. Najbardziej bym chciał kupić sobie R1 gdyz nie musze wam tego tłumaczyć ale jestem zainteresowany równiez 900rr, gsx 750/1000, zx 10r, ale najwiekszym moim problemem jest to ze mam wzrostu 197cm i nie chciał bym wyglądać na nim dziwnie , to wegług was jaki motorek z tym mi doradzacie? Ps. jak to jest z tymi podnuszkami czy mozna zmienić ich ustawienie zeby mi kolana sie mieściły :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej bym chciał kupić sobie R1 gdyz nie musze wam tego tłumaczyć ......

A może byś spróbował wytłumaczyć? Napisz coś o swoich doświadczeniach, czym jeździłeś do tej pory etc.

Nie myślałeś żeby przepić te 20 patoli?

Witaj na Forum!

Edytowane przez jarcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 20tys. zł to w tych rocznikach nie poszalejesz.

Gabarytowo największa jest 954.

hehehe ja mam 192 cm wzrostu i z doświadczenia wiem że na 954 jest najmniej miejsca gabarytowo najlepiej wygląda gsxr do 2002 roku jest dużo miejsca

tak na marginesie niestety japończycy nie należą do wysokich i klepią moto pod swoje rozmiary co widać w coraz mniejszych moto jeśli chodzi o sporty druga sprawa łatwiej zejść z wagą jeśli coś zrobimy mniejsze

tak naprawde najlepiej przymierzyć się do wszystkich modeli i sprawdzić na czym czujesz się najlepiej i masz w miare przyzwoity komfort

a jak ktoś będzie się z Ciebie śmiał to wytłumaczysz mu że te proporcje są idealne w sposób średniowieczny w końcu jesteś duży i masz duża siłe (argumętów) :icon_question: :biggrin: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boszzzz, czemu, ach, czemu każdy dwudziestolatek chce R1?

Czy to tak jak z czarnymi Golfami GTI?

dub

dubey coś w tym jest , choć sam mam 20 to nie w głowie mi r1. Ludzi w dzisiajszych czasach są bardzo próżni i uwielbiają zwracać na siebie uwagę , pozostawiając zdrowy rozsądek daleko z boku:) A ty Boby jeździłeś już wcześniej na czymś, bo powiem ci , takie jest moje zdanie, że nie warto zaczynać od najwyższej półki. Objeżdzisz sie z z r1 i co dalej . A tak jakaś 500 pozniej 600 a dopiero pozniej..... Wiem jaka przyjamność mi sprawiła mi motorynka poźniej wsk, dr itd. Za każdym razem to cos nowego i niezapomnianego, za każdym razem wydawało mi się ze to na co siadam to rakieta. Fakt może nie jest to wariant ekonomiczny bo trzeba sie liczyć z tym ze z czasam brakuje mocy itd , ale wg mnie o to w tym wszystkim chodzi, powoli małymi kroczkami . No chyba ze wszystkie szczeble już przeszedłeś ....to co innego . Pozdrawiam

p.s z tym próżniactwem nie chodziło mi o autora posta zeby mnie nikt źle nie zrozumiał.

Edytowane przez Stewie Griffin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo ale czuje się urażony :eek:

To że pomimo młodego wieku śmigam juz na R1 oznaczać ma, że probuje się tym faktem dowartościować?

zapewniam Cie że tak nie jest :D

Jazda 1000 w porównaniu do mojego poprzedniego gsxr 600 jest dla mnie poprostu bardziej komfortowa.

Chociażby fakt że w mieście nie musze non stop manewrować biegami. Zapinam 6bieg i zapieprzam te 50km/h po ulicach :P

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, witam wszystkich :icon_biggrin:

 

Pomimo "seniorkiego" wieku :smile:ja z podobnym pytaniem. Z tą różnicą, że chciałabym kupić 125-tę lub 250-tę. Tak mi przynajmniej doradzono. Co myślicie na temat Hondy? Nie chcę inwestować w chińszczyznę typu Margus (chyba dobrze kojarzę :icon_biggrin: )

 

Jeszcze raz pozdrawiam i czekam na odp.pszczoła35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, witam wszystkich :)

 

Pomimo "seniorkiego" wieku :smile:ja z podobnym pytaniem. Z tą różnicą, że chciałabym kupić 125-tę lub 250-tę. Tak mi przynajmniej doradzono. Co myślicie na temat Hondy? Nie chcę inwestować w chińszczyznę typu Margus (chyba dobrze kojarzę :notworthy: )

 

Jeszcze raz pozdrawiam i czekam na odp.pszczoła35

Zacznij od 500 :icon_razz: Cztery lata temu też zaczynałem od gpz 500 i mówie Ci że jeden sezon starczy żeby się wmiare nauczyć(oczywiscie człowiek uczy sie całe życie).Mamy swoje lata i rozum . uważam że 125 czy 250 to zakup bez sensu dla Ciebie :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie :notworthy: W zime mam zamiar kupić sobie motorek gdyz wiadomo ze cena jest troszke miejsze , jestem zainteresowany rocznikami od 2003 a cena jaką mam do dyspozycji to 20 000zł. Najbardziej bym chciał kupić sobie R1 gdyz nie musze wam tego tłumaczyć ale jestem zainteresowany równiez 900rr, gsx 750/1000, zx 10r

R1 na (?)pierwszy 'motorek'? ten temat zazwyczaj wypływa na początku każdego sezonu :icon_razz:

 

jeśli nie masz pewnego doświadczenia, a nie chcesz, by to motocykl wybierał gdzie/jak chce pojechać, odpuść sobie litra. pomijając moc, bezkompromisowe hamulce/geometria prawdopodobnie nie wybaczą błędów nowicjuszowi :)

 

dla mnie EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, witam wszystkich :notworthy:

 

Pomimo "seniorkiego" wieku :smile:ja z podobnym pytaniem. Z tą różnicą, że chciałabym kupić 125-tę lub 250-tę. Tak mi przynajmniej doradzono. Co myślicie na temat Hondy? Nie chcę inwestować w chińszczyznę typu Margus (chyba dobrze kojarzę :icon_razz: )

 

Jeszcze raz pozdrawiam i czekam na odp.pszczoła35

 

 

pszczoła ..........

Miałem kiedys kolezanke o takiej ksywce .... dawno temu i fajna laska :)

A czy to mialby byc pierwszy motór ???

Nie kupuj 125 ani 250.

500 jest OK i wcale nie taka straszna.

Kwestia jeszcze czy sport czy jakies inne moto.

Moze Draga 650 ?

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ponownie:) Dzięki za odpowiedzi:) Hm...mówicie 500-tka? No dobrze, a dam sobie radę?:wink: Propozycja Drag 650 -wrzuć mi jakąś fotkę ma maila, dobrze? Popztrzę na sprzęt, a dodatkowo zorientuję się w cenach. A jak z awaryjnością? Interesują mnie motocykle - nakedziki. Ale jestem otwarta no inne propozycje. :biggrin:

Z pewnością moto będę serwisować i to bez 2 zdań. Jeżeli nauczę się grzebać przy nim, to cokolwiek zrobię sama :biggrin: W końcu jestem czynnym kierowcą samochod. i o wymianę żarówek już nie proszę :bigrazz:

 

jeszcze raz dzięki:D Pszczola 35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ponownie:) Dzięki za odpowiedzi:) Hm...mówicie 500-tka? No dobrze, a dam sobie radę? :) Propozycja Drag 650 -wrzuć mi jakąś fotkę ma maila, dobrze? Popztrzę na sprzęt, a dodatkowo zorientuję się w cenach. A jak z awaryjnością? Interesują mnie motocykle - nakedziki. Ale jestem otwarta no inne propozycje. :wink:

Z pewnością moto będę serwisować i to bez 2 zdań. Jeżeli nauczę się grzebać przy nim, to cokolwiek zrobię sama :) W końcu jestem czynnym kierowcą samochod. i o wymianę żarówek już nie proszę :)

 

jeszcze raz dzięki:D Pszczola 35

Mały :biggrin: - Pszczółka rozumiem że jesteś dziewczynką :bigrazz: , więc zmień sobie płeć, oczywiście tylko w profilu :biggrin:

A co do wybotu moto to zapomnij o Drag 650 bo to armatura, jeśli interesuje Cię naked to zainteresuj się : Suzuki GS 500, GSR 600, SV 650N, Bandit, Honda CBF 500, Hornet, Kawasaki ER 500, ER6N, Yamaha FZ 6, MT-03. To tak z grubsza ;)

Edytowane przez Sligier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...