Skocz do zawartości

Male doswiadczenie WYPOWIEDZCIE SIE PROSZE !!!


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak jest w jawach, ale MZ wytrzymuje do szlifu ok 20 tys km. Ta jawa ma 21 tyś, i dodatkowo TSki mają dwa cylindry, więc w wypadku szlifu czeka Cię podwójny wydatek - no ale nie wiem, może jawy są trwalsze, najlepiej niech się wypowie ktoś kto taką jeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłaniam,

Fakt jest taki że uzytkowane w zbliżony sposób Jawy i MZ-ki to nie do końca to samo. MZ-ta jest nieco trwalsza. Mój brat robił sooolidny remont Jawy po tym jak ją kupił i wytrzymała ledwie sezon (mimo szlifu i mieszania z wałem) A mój brat nie jeździ jak jebnięty. W końcu chłopina się zdrzaźnił i zakupił nowiutki engine. Ale to niestety 3000PLN. Jawa za 1200 to przesada. Można kupić taniej, nawet za 800-700 i w podobnym stanie.

Gruss!

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Ja slyszalem, ze Jawa kiepsko chodzi w zakretach, natomiast na prostej idzie jak po szynie.

Nic wiecej niestety o tym motorku nie wiem :wink:.

Najlepiej byloby chyba zapytac goscia, ktory odwalil swoja Jawe (temat: JAWA - ale jaka???). On na pewno sie zna na tych motorkach i bedzie mogl udzielic fachowych rad.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosciu zszedl na 1300

Ale mam czas do wtorku wieczorem ' date=' bo potem wyjezdza hmmmmm

...i tak zle i tak nei dobrze....[/quote']

1300 to solidna przeginka. Odpuść sobie. No chyba ze jesteś "chory" na motocykl (kto z nas nie jest he..he.. :wink: ) to walcz do ostatniej kropli mixolu :lol:

Gruss!

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Jawa TS350 za 1300 powinna byc ze srebra :D.

 

Ja juz nie mowie, ze moja wiesia za 840zl powinna byc diamentowa, a byla tylko ladnie polakierowana i pochromowana padaka :wink:.

Ale teraz juz jestem madry :D. WIec ostrzegam :D. Mozna dac 600 zl wyremontowac i jezdzic... Mozna dac 1300 zl i... zostac bez kasy ze sprzetem do remontu :D.

Zalezy jeszcze jak sie trafi.

A zeby pomoc losowi dobrze trafic trzeba przy zakupie wprawnego znawce danego moto miec :D.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosciu zszedl na 1300

Ale mam czas do wtorku wieczorem ' date=' bo potem wyjezdza hmmmmm

...i tak zle i tak nei dobrze....[/quote']

1300 to solidna przeginka. Odpuść sobie. No chyba ze jesteś "chory" na motocykl (kto z nas nie jest he..he.. :wink: ) to walcz do ostatniej kropli mixolu :lol:

Gruss!

I.

 

Wiesz co ja po prostu chcialbym kupic sprawne moto , na ktorym nauczylbym sie podstawowych manewrow , odruchow ,abym mogl sie oswoic z motocylami.

No i poczuc namiastke mocy 8)

Nie chcialbym przy tymwpasc...( roumiesz co mam na mysli )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co od razu TS 350? Może by tak starszy model Jawy, albo dajmy na to CZ 350. Miałem swego czasu Cesię 350 i b. miło ją wspominam. Prowadzi się stabilnie, ma spoko (w miarę) moc na niskich obrotach, części tanie jak barszcz. Może dokładasz tyle samo co do TS 350, ale za to Cesię posiądziesz już za 600-700PLN :wink: Wymiana pierścieni może byc (choć przecież NIE MUSI) być zagrywką pod sprzedaż - silnik ci się trochę uciszy. Swego czasu wymieniłem w CZ pierścienie, łożyska na wale itd.- po 1/2 sezonu - filharmonia kielecka :lol: Ale i tak polecałbym na początek raczej tańszą CZ 350.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...