Skocz do zawartości

Cebra do kupienia


Rekomendowane odpowiedzi

nie wime czy ten tlumik to fabrycznie nie jest tak zrobiony bo juz widzialem takie ale do samochodow:) zastanawia mnie tylko kto maluje motur dla wlasnego widzimisie... moto pewnie mialo dzowna ktos kupil dobre nie bite owiewki kazda byla innego koloru i pomalowal:) na jednolity proste jak drut :wink: aczkolwiek... roznie bywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojedz poogladaj, bo cena jest bardzo atrakcyjna. Ja za swoja F2 z 94 roku dalem 10,4 tys zl !!! Powiecie duzo - zgadzam sie ale stan jest perfekcykny , maly przebieg 34 tys jest udokumentowany, wszystkie czesci eksploatacyjne typu klocki, lancuch, oleje sa wyminione tak wiec po kupnie nic nie robilem i przez jakies 10 tys km mysle ze robic nie bede. No i to Honda :icon_razz:

Pamietaj dobre moto sporo kosztuje, wiec czemu ktos mialby robic Tobie cene-prezent?

Komar 2320 > WSK 125 > CBR 600F2 > CBR F4I SPORT > Kymco Active > YBR 125 > CBR 600RR PC 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wime czy ten tlumik to fabrycznie nie jest tak zrobiony bo juz widzialem takie ale do samochodow:) zastanawia mnie tylko kto maluje motur dla wlasnego widzimisie... moto pewnie mialo dzowna ktos kupil dobre nie bite owiewki kazda byla innego koloru i pomalowal:) na jednolity proste jak drut :icon_rolleyes: aczkolwiek... roznie bywa

 

slyszalem ze niektorzy specjalnie ta opalaja tlumik bo trzeba przyznac ze ladnie to wyglada. co do malowania to popatrz na to z innej strony: motor jest niezle odpicowany - podswietlanie itp. jak poprzedni wlasciciel mial kase i chcial dopiescic swoje dwa kolka to co stoi na przeszkodzie by sobie go pomalowac na wlasne widzimisie...nietypowe malowanie napewno wyroznia motocykle z tlumu. no ale po suchych opisach i zdjeciach nie mozna tak do konca to ocenic...trzeba jechac i zobaczyc a najlepiej zebrac kogos kto sie na tym dobrze zna

 

wydaje mi sie ze to po prostu angol kupiony po jakims szlifie czy cus, najlepiej to trzeba sprawdzic. Kiedys ogladalem motocykle w anglii i jesli sie trafi dobity (tj. porysowany wszedzie i inne denty) to mozna go tanio wyrwac

 

masz racje...ale angielskie motocykle mozna rownie tanio sprowadzic w dosc dobrym stanie...problem jest taki ze anglicy czasem nie dbaja o motocykle..nie zeby zaniedbywali podstawowe czynnosci ekploatacyjne ale zdarza im sie zostawic moto na noc pod golym niebem itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no dobra luz, napisałeś po prostu tak jakby pozostawienie motocykla na noc pod gołym niebem było przejawem totalnego niedbalstwa :)

 

hehe...nie tak mialo wyjsc...jak dla mnie to nie jest zeby moto problem od czasu do czasu sobie spalo na dworze...ale wyobraz sobie dziennie zostawiac sprzeta na dzialanie ich nieco wilgotnego klimatu

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...