Skocz do zawartości

Bank Krwi - Poznań, Wielkopolska


Sheriff
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

oki, ale powiedzcie gdzie to dokładnie jest !! Marcelińska ile ??? nr?

pozdro

 

Maciej to ul.Marcelińska 44-czyli duzy budynek mniej wiecej na srodku tej ulicy....jak sie wjezdza od ul.Przebyszewskiego to po lewej stronie

 

 

Bylo doskonale,szacuneczek dla organizatorów :offtopic: i dla Tych co oddali.....nikt nam nie zszedł na szczeście :icon_mrgreen: AKCJA BARDZO UDANA...POZNAŃ RULEZZZ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta, święta i po akcji.

Czas na małe podsumowanie…

Nie wiem, ilu z nas tak na prawdę przyjechało. Do zawodów stanęło 31 osób. Zakwalifikowanych do oddania zostało 27. Zebraliśmy razem 12,150 ml. I choć to może niektórym wydać się nie wiele, to ja uważam, że akcja zakończyła się sukcesem. Niestety z uwagi na chorobę ja w ogóle nie brałem udziału w tym konkursie. Zrobię to w najkrótszym, możliwym terminie.

Czas na małe sprawozdanie….

Do stacji przyjechały dwa motocykle drogowe, jeden żużlowy, dwa quady.

Motocykle (nie zawsze ze swoimi właścicielami) wzięły udział w reżyserowanej prezentacji dla telewizji, właściciele quadów przewieźli kilka dziewczyn (min. z działu marketingu RCKiK ku ich wyraźnemu przerażeniu). Na motocyklu żużlowym można było sobie posiedzieć, zrobić zdjęcia i porozmawiać oko w oko z prawdziwym zawodnikiem PSZ Skorpiony.

Odwiedziły nas też media- Gazeta Poznańska, Gazeta Wyborcza (nie wiem, kiedy będą artykuły na ten temat), radio Mekury (brak bliższych danych), radio Afera (poniedziałek między 7,00 a 10.00, ale tego nie słuchajcie, bo chyba trochę wiochę zrobiłem). Poza tym dziś ma być 30s zajawka w Teleskopie na PTV. Jutro w programie Na Zdrowie na WTK cos koło 9-tej, 12-tej i później jeszcze raz oraz w święta w programie o bezpieczeństwie.

Odwiedzili nas motocykliści zrzeszeni w klubach i „bractwach” Niezniszczalni, V2, Grupa od Szkieleta, PSZ Poznań oraz inni wspaniali ludzie niezrzeszeni, a wśród nich prezes warszawskiego oddziału MBK 777, Dorota.

Wszystkim za udział, bardzo serdecznie dziękuję.

Szczególne podziękowania chciałbym złożyć Paniom zatrudnionym w Stacji Krwiodawstwa, Dyrektorowi tej jednostki pomoc, cierpliwość zorganizowaniu akcji i wyrozumiałość oraz wszystkim, którzy nam pomogli i tym, którzy przyjechali do nas.

 

Nadmieniam, że bank jest otwarty stale. Wystarczy przyjść do stacji, podać numer 777 i będzie można oddać krew. O następnej akcji poinformuję, ale myślę, że będzie zorganizowana w okolicach otwarcia sezonu.

PS.

Shrek też był .

 

Czy ktoś mógłby spróbować nagrać te programy? ja niestety, nie mam videa?? Plisss :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniala akcja! Jestescie rewelacyjni.

Mam mala prosbe do wszystkich, ktorzy oddali (badz chcieli i odpadli) krew dla banku 777, prosilabym uczestnikow o przeslanie swoich danych (imienia i nazwiska, nicka forumowego, numeru tel. komorkowego oraz adresu emailowego).

Ma to na celu informowanie Was na biezaco o organizowanych akcjach i imprezach w RCKiK ( bo takowe juz zaczelismy planowac). Prosze o przesylanie tych informacji do mnie na PW.

Dziekuje i pozdrawiam

Eliza

Edytowane przez esophie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sheriff gratulacje należą się Tobie i Twoim wspaniałym kolegom, koleżankom i przyjaciołom .

:notworthy:

wielu powinno się od was uczyć, pokazaliście prawdziwą jedność moocyklową (nie pierwszy już raz!)

 

Ja jestem czepialska (wiesz o tym :) ) dwie uwagi mam:

 

1. Prezes to Pepe, ja jestem tylko sekretarką :notworthy:

2. Był też XX, zapomniałeś? W moim ulubionym kolorze zresztą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadmieniam, że bank jest otwarty stale. Wystarczy przyjść do stacji, podać numer 777 i będzie można oddać krew.

Ja oddawałem krew w zeszłym tydz. Niestety pilska stacja krwiodastwa nic nie wie o nr 777, a panie tam pracujące wykazały duże zdumienie faktem, iż takie coś (bank) może istnieć. Obiecały mi, że to sprawdzą i mam nadzieję, że następnym razem krew już trafi tam gdzie ma :) Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Witam Wszystkich.

Niniejszym pragnę wszystkich poinformować, że najbliższa akcja zalewania banku, jak na razie planowana jest na 21 kwietnia 2007. Będzie to tydzień po rozpoczęciu sezonu. Mam nadzieję, że pogoda już dopisze i będzie można podjechać do stacji świeżo przygotowanymi sprzętami. Tym razem nie powinno być tak cicho... :crossy:.

Uprzedzam o tym pomysle juz dziś, żeby można było się do niego przygotować, zarezerwować sobie czas i takie tam. Wiecie o co chodzi.

Proszę napiszcie co sądzicie o tym pomyśle, terminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym pragnę wszystkich poinformować, że najbliższa akcja zalewania banku, jak na razie planowana jest na 21 kwietnia 2007.

Proszę napiszcie co sądzicie o tym pomyśle, terminie.

 

Jesli termin bedzie juz na 100% prosze o info.

Trzymam kciuki, zeby akcja byla rownie udana, jak poprzednia:-)

pozdrawiam

Elka

Edytowane przez esophie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeah.... Termin dobry, nawet bardzo. Będę już mógł w końcu oddać krew, bo uzyskam pełnoletność :banghead:

 

 

Kuba pamiętaj, że musisz mieć dowód, a wyrobienie dowodu może potrwać około miesiąca więc nie zwlekaj ze złożeniem dokumentów.

 

 

Oczywiście ja się pisze i co do terminu też mi pasuje.

Tym razem przyprowadzę tych maruderów co ostatnio.... hmmm nie mogli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...