Skocz do zawartości

Bank Krwi - Poznań, Wielkopolska


Sheriff
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

cześć,

staram się śledzić na bieżąco posty dotyczące pytań, ale tak sobie pomyślałam, że podam Wam stronkę Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu (szata graficzna może nie powala na kolana), na niej znajdziecie odpowiedzi na nurtujące Was pytania, jeśli mimo to, coś was gnębi , piszcie śmiało.

Pozdrawiam

Eliza

 

http://www.rckik.poznan.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shrek a Ty będziesz 16 na Marcelińskiej??

Bo piszesz żeby przychodzić a sam się nie określiłeś czy będziesz czy nie :flesje:

 

 

Shrek zawsze jest obecny :biggrin:

 

Post jest przeniesiony tutaj: http://forum.motocyklistow.pl/w-Mikolaj-je...cja-t62048.html

Edytowane przez pina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!!

Popieram akcje tego typu! Żałuje że mieszkam w mazowieckim bo na pewno bym się zjawił.

POZDRAWIAM WSZYSTKICH ORGANIZATORÓW I ŻYCZĘ WYTRWAŁOŚĆ

Nie żałuj kolego bo nie masz czego :evil: Forum jest min. po to , aby spełniać ludzkie marzenia.

Edytowane przez pepe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W związku z nasilającym się zainteresowaniem, z żalem zawiadamiam, że Motrocyklowy Bank Krwi o numerze 666 przestał istnieć..

Bank powstał min z mojej inicjatywy, dla grona pasjonatów motocykli oraz osób które oddając krew, chcą komus pomóc. Jednak ta idea zatacza co raz szersze kręgi. Już powstał taki sam bank w Warszawie. Mam nadzieję, że w innych województwach, powstaną kolejne i zachecam wsztstkich do ich tworzernia.

Pozneiważ nasza akcja przestaje byc już sprawą lokalnej "społeczności motocyklistów", postanowilismy zmienić numer banku. Prawdopodobnie o tej inicjatywie bedzie niedługo głośno w mediach. Ja wybrałem numer z uwagio na łatwość zapamietania. Jednak społeczne odczucie i kojarzenie liczby, nie są miłe. Zeby uniknąć jakichkolwiek słów krytyki od osób postronnych, oraz mając na uwadze, że byc może będą reklamy dot banku, od dnia dzisiejszego nasz bank, dzięki uprzejmości i duuuuużej cierpliwości Elizki, ma numer 777.

NIc poza tym sie nie zmieniło.

Spiesze donieść, że mazowiecki bank również posiada numer 777. Z tego co widzę, jego powstanie ucieszy kilku zmotoryzowanych na mazowszu.

Za utrudnienia przepraszamy i życze miłego oddawania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Spiesze donieść, że mazowiecki bank również posiada numer 777. Z tego co widzę, jego powstanie ucieszy kilku zmotoryzowanych na mazowszu.

Za utrudnienia przepraszamy i życze miłego oddawania :eek:

 

 

Miło że śpieszysz :banghead:

 

Jednakże jedna uwaga (chyba raczej do moderatorów), ale może Ty wpłyniesz na kolegów skoro jesteś założycielem Banku i "Twoje Dziecko" zatacza szersze kręgi, mianowicie:

 

doklejcie temat wpisany przez PEPE : Bank Krwi dla Motocyklistów na Mazowszu

proszę

 

on poprostu ginie w innych tematach, po akcji możecie go odkleić, zrobicie jak zechcecie, ale niektórzy poprostu go nie widzą.

 

z góry dziękuję

 

dormarcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja zapełniania banku oraz Gwiazdora zaczyna nabierać rumieńców. Mam kontakt z mediami. Nie dość, że nas opiszą w gazetach to jeszcze sfilmują. Mam zapewnienie, chyba z WTK, że przyjadą nakręcić z nami jakiś repotraż.

Poza tym, zaszczyci nas swoja obecnością pod stacją, dość nietypowy motocykl. Ale powiedzmy, że to mała niespodzianka dla uczestników :flesje:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, cholera! ja tam będe o 7 rano bo się śpieszę wiec ominie mnie sława (występ w WTK) oraz ogladanie motocykla :biggrin: no cóż ale będe za to NR1 :biggrin:

 

Maciuś chyba Cie zasmuce...juz ktos oddał przed Toba,a wiem ze jutro ida kolejne osoby....wiec bedziesz jednym z pierwszych ,ale nie 1......ja bede tez po 7 to pogadamy!!!

Edytowane przez Madzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...