Skocz do zawartości

Bank Krwi - Poznań, Wielkopolska


Sheriff
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czesc juz odpowiadam :bigrazz:

dziewczyny moga oddawac krew co 3 miesiace, chlopacy co dwa :wink:

co do formularzy, to spokojnie mozesz przyniesc te z Lutyckiej, bo to nasza placowka i sa one takie same (kwestionariusz osobowy i oswiadczenie).

Przynoszac wypelnione dokumenty zaoszczedzisz na czasie.

Co do Twojej 'kolezanki' to spokojnie zabierz ja ze soba, to jest Wasza akcja i im wiecej osob tym weselej.

pozdrawiam

Eliza

Edytowane przez esophie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Twojej 'kolezanki' to spokojnie zabierz ja ze soba, to jest Wasza akcja i im wiecej osob tym weselej.

To pytanie było do motocyklistów którzy to organizują :wink: No ale skoro mam twoją zgode to nie ma o czym mówić :wink: może uda się ją wyciągnąć.

Dzięki za odpowiedz i do zobaczenia 16 :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marco ustali w pierwszym rzędzie potrzeby dzieciaków i dokonamy właściwych zakupów. Niech dzieciaki wiedzą, że Gwiazdor też jeździ na motorze .

najbardziej dzieciaki chcialy by jakies filmy i bajki na DVD.

 

teraz wszyscy przeglądać zbiory kto ma coś nie potrzebnego niech uszykuje

może ma ktoś dojście do jakiejś hurtowni lub coś w tym stylu gdzie dostaniemy w dobrej cenie

co do zrzuty kasy to sianka jest juz troszkę, ustaliliśmy ze shrekiem, że to co zostało z zbiórki na ziuta przeznaczone zostanie już na poczet tej zbiórki na dom dziecka czyli w kasie mamy już 170zł plus każdy kto odda krew przeznaczy część swoich czekolad (ile kazy chce z 8 jakie dostanie) na dom dziecka i będziemy już mieli troszkę słodyczy

 

szczegóły zbiórki krwi i wyjazdu zapodam w miarę jak będzie bliżej terminu i cos więcej się wyklaruje szczegółów założy się wtedy osobny temat

narazie jest pewny teramin oddania krwi czyli sobota 16.12 i niedziala 17.12 wyjadz do Szamotuł

Edytowane przez marco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz skontaktowalam sie z kolezanka z Gazety Brawo Sport i ona mam nadzieje nam pomoze zorganizowac gadzety dla dzieciakow typu jakies puzle,plecaki,opaski na rece itp......do tego jest jeszcze jeden kontakt z pewna firma ktora robi maskotki i tym podobne rzeczy....mam nadzieje,ze zalatwimy cos jeszcze ale nie chce zapeszac..... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Pina,

zasięgnęłam języka i odpowiadam na Twoje pytanie:

otóż ogólnie przyjęto, że kobieta może oddawać krew cztery razy do roku, czyli przyjmuje się możliwość oddawania krwi co trzy miesiące. Ale ponieważ od Twojego ostatniego oddania, czyli 3 października do 16 grudnia minie dwa i pół miesiąca, nie ma żadnego problemu żebyś oddała krew, bo tak naprawdę odstęp musi być minimum dwumiesięczny.

Czyli Pina widzimy się na akcji!

3maj sie!

Eliza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wspaniałego pomysłu,oczywiście będę 16 grudnia,napiszcie tylko czy coś jeszcze jest potrzebne dla dzieciaków,mam 9-cio letniego syna więc trochę sie znajdzie,zazwyczaj zanosiliśmy do przedszkola ale conieco zostało.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napiszcie tylko czy coś jeszcze jest potrzebne dla dzieciaków,mam 9-cio letniego syna więc trochę sie znajdzie,zazwyczaj zanosiliśmy do przedszkola ale conieco zostało.

To nie tak, nie robimy zbiórki rzeczy używanych. Każdy kto ma jakieś układy w hurtowni np. zabawek czy papierniczej, czy spożywczej, może postarać się naciągnąć ową hurtownię, na małe sponsorowanie i wydębić coś, czym handlują. Każdy darczyńca może to sobie odpisać od podatków, nie zapominajcie o tym, tym bardziej, że teraz jest okres najgorętszego szukania kosztów, a to jest chyba najlepszy sposób legalny i bardzo budujący :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Czy mogę prosić, aby osoby które chcą przyjechać oddać krew, zostawiły na forum jakąś wiadomośc o tym. Pozwoli nam to oszacować wstepnie potrzeby co do ilości personelu w stacji. To jest sobota. Jeżeli będzie duuużo chętnych, być może do obsługi bedzie potrzeba wiecej osób. To skróci czas oczekiwana. Z góry dziękuje tym, którzy już sie zadeklarowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tak, nie robimy zbiórki rzeczy używanych. Każdy kto ma jakieś układy w hurtowni np. zabawek czy papierniczej, czy spożywczej, może postarać się naciągnąć ową hurtownię, na małe sponsorowanie i wydębić coś, czym handlują. Każdy darczyńca może to sobie odpisać od podatków, nie zapominajcie o tym, tym bardziej, że teraz jest okres najgorętszego szukania kosztów, a to jest chyba najlepszy sposób legalny i bardzo budujący :biggrin:

OK.popytam.

Mam jescze 2 pytania;

-czy niepełnoletni mogą oddawać krew?

-jak będzie nas więcej czy mam powiadomić wcześniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Czy mogę prosić, aby osoby które chcą przyjechać oddać krew, zostawiły na forum jakąś wiadomośc o tym. Pozwoli nam to oszacować wstepnie potrzeby co do ilości personelu w stacji. To jest sobota. Jeżeli będzie duuużo chętnych, być może do obsługi bedzie potrzeba wiecej osób. To skróci czas oczekiwana. Z góry dziękuje tym, którzy już sie zadeklarowali.

 

 

Cześć :)

Wiadomo Aga i ja będziemy.

Adze może uda się załatwić jakieś darowizny od dostawców i producentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...