Skocz do zawartości

Bank Krwi - Poznań, Wielkopolska


Sheriff
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dziekując wszystkim za udział, poświecenie itd przedstawię oficjalne juz statystyki za miniony rok działalności naszego banku

 

od 13 grudnia 2006 do 13 grudnia 2007 by oddac krew, zgłosiło się 95ciu dawców.

Krew oddło 82 dawców a tym

1 osoba aż czterokorotnie

7 osób trzykrotnie

17 osób dwukrotnie

no i reszta po razie albo wcale bo zostali odrzuceni przez wyniki badań albo lekarza.

 

Razem zebraliśmy 36,800ml pełnej krwi. Do listy dopisałem osoby:Paulinę i Przemka. oddali oni krew dla Alekranry Grass, piecioletniej dziewczynki która jest bardzo chora. Potrzebowala własnie ich grupy i na moją prośbę oddali krew bezposrednio dla niej.

 

Z banku wydałem 6 donacji. zostały przeznaczone dla Pawła Lisa o kótrym na forum juz pisałem w tym temacie post #100. Ponieważ Paweł nie był członkiem MBK, w ramach rewanżu na rzecz bnaku krew juz oddali jego koledzy i rodzina.

 

Statystykę ostatniej akcji przedstawię później. kilka osób zrezygnowało z oddania z uwagi na zbyt dlugi czas oczekiwania. obiecali że oddadzą niebawem. Poczekamy jeszcze.

 

Chciałem wszystkim bardzo podziękować za Wasz wkład w MBK. Powolutku, ale jest o nas co raz gośniej. Nie jesteśmy tsunami i rozkręcamy sie powoli. Ale wieści o nas zataczają co raz szersze kręgi. O tym czy jesteśmy potrzebni, czy tylko bandą świrów powinien się wypowiedzieć Chomik. Myslę, że zarówno Paweł jak i jego rodzina, dzięki nam miała trochę spokoju wtym trudnym dla nich okresie.

Ponadto pomogliśmy wspomnianej Oli i innym ludziom którzy nigdy sie nie dowiedzą, skąd byla dla nich krew.

Edytowane przez Sheriff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji zbliżąjących się ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA, chciałbym wszytkim forumowiczom, życzyć aby spędzili je w gronie najbliższych, żeby te Święta były spokojne i wesołe a w nadchodzącym roku życzyć wielu głębokich i radosnych przeżyć, wewnętrznego spokoju, wytrwałości i radości, odrobiny ciepła i ludzkiej życzliwości, odrobiny światła w mroku dzięki szczeremu uśmiechowi, radości w smutku dzięki ludzkiej miłości i nadziei na lepsze jutro, samych dobrych myśli, wiary w dobro i przekonania, że jeśli tego zechcemy, to dzięki nam, świat będzie pięknieszy. I więcej uśmiechu.

 

 

Łukasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Sezon w pełni, czas ruszyć tyłki i odkurzyć ważne sprawy!

 

Odświeżam temat, z dobrą informacją, wspólnie z Szeryfem rozpoczęliśmy wstępne rozmowy z Automobilklubem WLKP w Poznaniu, celem poszerzenia zainteresowania naszym Bankiem Krwi. Szczegółów nie będę opisywał, ponieważ wszystko jest na etapie rozmów, ustaleń i pomysłów, ale mamy wielką akceptację i solidną obietnicę wsparcia władz AW, o czym więcej w najbliższym czasie.

Pierwszym krokiem w planie jest wielka akcja oddawania krwi na MBK777 podczas pierwszej rundy MMP na torze w Poznaniu 18 maja 2008 :icon_twisted:

 

Drugą dobrą nowiną jest pomysł stworzenia serwisu internetowego z prawdziwego zdarzenia, z konkretnymi informacjami, na bieżąco prowadzonymi danymi statystyk, ogłoszeniami o akcjach itp.

 

Na chwilę obecną mamy już adres

 

http://www.bank777.pl i http://www.mbk777.pl

 

Oczywiście jeszcze nic nie ma, poza informacją o budowie stron, ale wkrótce wszystko związane z tym właśnie tematem będzie prowadzone pod tymi domenami.

Gdyby ktoś miał moce przerobowe i chciał by współtworzyć, z pewnością będzie miło. Potrzebny był by ktoś, ze znajomością php i grafiki i wolnym czasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gdyby ktoś miał moce przerobowe i chciał by współtworzyć, z pewnością będzie miło. Potrzebny był by ktoś, ze znajomością php i grafiki i wolnym czasem.

 

niestety na php sie nie znam a i moja znajomość grafiki jest dosyć mocno ograniczona za to czasu mam całe mnóstwo . jeśli mój czas lub inne "zdolności" ;) będą przydatne to nie ma sprawy jestem "otwarty i gotowy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat oddawania na torze został przełożony na inny termin zewzględów logistycznych

 

pewnie wszyscy wiecie lub słyszeliście że krwi wciąż brak więc myślę że pora i na nas aby coś dolać do naszego banku

po wstępnych ustaleniach jest propozycja terminu:

17 maj 2008 sobota

 

zapraszamy wszystkich stałych bywalców jak i nowych pragnących upuścić sobie conieco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa akcji podczas zawodów MMP jest zupełnie odrębny i nie dotyczy naszych akcji, które są w miarę regularne od dwóch lat. Chodzi o rozgłos i ściągnięcie większej ilości od innych, którzy nawet nie słyszeli o takim banku itp. sprawach oraz o przydatności takich akcji.

 

Tak czy inaczej, wszyscy zamieszani w te sprawy są mile widziani podczas MMP i w miejscu akcji, ale czy wszystko wypali jak zamierzamy, o tym informacje wkrótce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mój znajomy ma dobre kontakty w Tutej.pl, najdalej w piątek też będzie to info, a po akcji, będzie relacja i fotki jakie postaram się zrobić.

Dodatkowo w sobotę, rozmawiałem z jedną reporterką z WTK, prosiła o tel. przypominający w piątek i postarają się wpaść z ekipą na wywiadzik, więc jak zawsze będzie medialnie i szumu narobimyyyyy, ech :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...