Skocz do zawartości

Bank Krwi - Poznań, Wielkopolska


Sheriff
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

SKORPIONY powoli się szykują na następne wspólne oddanie Krwii

 

 

Halo !

 

17 lipca mija 2 miesiące jak oddaliśmy krew , może znowu sie umówimy ?

np. 19 lipiec (sobota) dzień przed meczem z Rawiczem i 6 dni przed wyjazdem do Daugavpils

 

 

Zgłaszać się !!

 

Pozdrawiam

Edytowane przez SKORPIONY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

Zapraszamy serdecznie wszystkich motocyklistów na piknik do Szreniawy w dniu 14 czerwca br.

 

Oficjalna treść zaproszenia:

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu serdecznie zaprasza na obchody Światowego Dnia Krwiodawcy w dniu 14 czerwca br., które odbędą się

w Muzeum Narodowym Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego* w Szreniawie.

W programie:

1400 Część oficjalna:

Uroczyste powitanie przybyłych gości;

Przemówienie Dyrektora RCKiK w Poznaniu

Krzysztofa Olbromskiego

Wręczenie dyplomów okolicznościowych

 

1500 Część nieoficjalna:

Wspólne biesiadowanie przy ognisku

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

 

zaplanowaliśmy kolejną akcje naszego banku na 11 lipca

zapraszamy jak zwykle na ul. Marcelińska

 

gdzie nalezy udac sie by zostac dawca szpiku kostnego?

przy oddawaniu krwi wystarcz zaznaczyc ze dla MBK chce sie oddac?

 

 

Jeśli chcesz zostać dawcą szpiku kostnego musisz sie zgłosić do stacji krwiodawstwa, tam pobierają próbke krwi wypełniasz papierki i wszystko.

 

można też przy oddawaniu krwi w stacji zaznaczyć, że chcesz zostać dawcą szpiku i w trakcie oddawania pobiora próbkę,

 

Eliza jeśli coś nie tak napisałam popraw mnie, albo dodaj bardziej szczegółowe informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Pina dobrze to opisala, trzeba wypelnic kwestionariusz dawcy, przejsc badanie lekarskie i jesli nie oddajesz krwi, to pobiora tylko probke, ktora przebadamy i Twoje dane laduja w centralnym rejestrze niespokrewnionych dawcow szpiku

dodam, ze skonczyly sie nam limity na badania i czekamy na nowa umowe i mam nadzieje ze pod koniec sierpnia ruszymy cala para z pobieraniem probek "na szpik"

 

co do Waszej sobotniej akcji , Dzial Marketingu RCKiK postara sie o pilki plazowe dla dawcow

 

pozdrawiam

 

Eliza

Edytowane przez esophie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W kwestii formalnej - wspomniana wcześniej domena bank777.pl jest aktualna, wykupiona, wygasła? Bo zajrzałem a tam jakieś linkowisko :/ jeśli temat nadal obowiązuje, to możnaby odkurzyć, przygotować i podpiąć po łatwości stronkę na jakimś Wordpressie, albo co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W piątek 25 września 2009 od godziny 7.00 Członkowie SSSŻ Skorpiony organizują zbiórkę krwi, która być może będzie potrzebna Adamowi, poszkodowanemu w piątkowym wypadku na Golęcinie. Wszystkich kibiców zapraszamy na ul. Marcelińską 44 w barwach klubowych. Po wypełnieniu standardowego kwestionariusza w rejestracji należy powiedzieć: "oddaję krew dla Adama Dyczko przebywającego w szpitalu przy ul. Szpitalnej 27/33"

 

Zaświadczenie o oddaniu krwi prosimy dostarczyć do biura PSŻ Poznań, ul. Warmińska 1, lub oddanie komuś z Członków SSSŻ Skorpiony będącego na Marcelińskiej

 

Panie i Panowie, pomogliśmy kiedyś Wam, pomóżcie nam !! :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ze wzgledów zdrowotnych dostałam trwalą dyskwalifikacje na ...Marcelinskiej:(

Krwi i szpiku oddawać nie moge ,ale DAWCĄ ORGANÓW (ewentualnie )jak najbardziej.

 

W zwiazku z powyzszym postanowiłam inaczej wspierac MBK

11 października chcę pobiec w 10 POZNAŃSKIM MARATONIE a swój udział dedykuje bankowi 777

Juz w marcu poczyniłam pewne starania i poprosiłam organizatora o przyznanie mi tego zacnego numerka "777" :biggrin:

 

Wymyśliłam hasło ,które będzie na mojej koszulce "DAJ SIĘ UKŁUĆ I NIE PĘKAJ"

(może macie inne pomysły ? to wrzućcie je tutaj)

Lemon dał kolejny pomysł "Ratowanie życia mamy we krwi" :wink:

 

Mam nadzieję ,że "moją krwawicą" namówię co niektórych do oddawania swoich czerwonych płytek i krwinek

Zaś w "nagrodę" moge trzymac za rękę na Marcelinskiej:) a tym SUPER ODWAŻYNYM lub z uszkodzonym zmysłem powonienia zaoferuję moją"maratonową koszulkę" DO POWĄCHANIA

"..ALBO ZDROWIE , WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE !"

ps. hm..licze na DOPALACZE z waszej strony kłęby dymu mile widziane!

 

pozdrawiam :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ze wzgledów zdrowotnych dostałam trwalą dyskwalifikacje na ...Marcelinskiej:(

Krwi i szpiku oddawać nie moge ,ale DAWCĄ ORGANÓW (ewentualnie )jak najbardziej.

....

 

No szkoda że nie możesz, ale liczy się też to co chcesz zrobić !! :lalag:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W SOBOTĘ - ZBIÓRKA KRWI NO iiiiiii MIKOŁAJKOWE ODWIEDZINY W DOMU DZIECKA W GÓRZE/K. JAROCINA !!!

 

http://www.poznan.policja.gov.pl//index.ph...=1698&Itemid=75 :lalag:

jest jeszcze tu http://www.epoznan.pl/index.php?section=ne...n=news&id=17066

i jutro w głosie będzie artykuł

szkoda tylko ze temat rzucony tu na forum miał "małe " powodzenie ale ..... jak zwykle dajemy rade ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...