Skocz do zawartości

Motorower z biegami


kermit88
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nowe skutery to chyba tylko w większych pojemnościach mają biegi i to nie wszystkie.

ale Vespy PX, które były produkowane bodajże do 2003 roku mają manuala, tak jak ktoś pisał wyżej w lewej manecie.

Kto nie jechał, ten nawet niech sobie nie próbuje wyobrażać jaka to przyjemność.

 

ja mam PXa 80 z '82 roku. jakbyś miał jakieś pytania wal na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VESPA VESPA JESZCZE RAZ VESPA!! :lalag: mam taki szacunek do teog motorka ze dajcie spokoj, one były dosc długo produkowane z biegami recznymi osobiscie woziłem sie z 1995 r i nienarzekałem dwa sezony w TERENIE zero ulicy poligon las błoto woda :icon_eek: to była rzeźnia dla tego silniczka ale wytrzymal i było ojk dopoki gaźnik sie nieurwał od cylindra:) ale generalnie POLECAM :flesje:

 

dodam jeszcze ze to była 50cm reczny hamulec i jak by co to na GG piszcie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo taki skuterek ma byc jak najprostrzy w jezdzie. I bardzo latwo na nim sie nauczyc jezdzic. To jest taki bardziej dla amatorow , i dla tych co maja dwie lewe rece( nie mowie tu o wszystkich) co maja ten kibel jako I planowe moto. A ci co maja II planowe moto to wykorzystuja je do jazdy do sklepu po piwko, lub inny napoj zaspokajajacy pragnienie w gardle;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO DLACZEGO W SKUTERKACH MONTUJE SIE AUTOMATY?

bo jak np. trafi ci sie takie zdazenie jak nam, ze bylismy w mc'donaldzie i wielkie kolejki byly to pojechalismy do mc'driva i ja simakiem jak wzielem 2 hamburgery i shake w lewa reke prawa mialem na gazie, i niemoglem ruszyc bo niemialem jak sprzegla wdusic... a kolega na piaggio zlapal cole i cheeseburgera w lewa prawa dodal gazu i odjechal...

heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jak np. trafi ci sie takie zdazenie jak nam, ze bylismy w mc'donaldzie i wielkie kolejki byly to pojechalismy do mc'driva i ja simakiem jak wzielem 2 hamburgery i shake w lewa reke prawa mialem na gazie, i niemoglem ruszyc bo niemialem jak sprzegla wdusic... a kolega na piaggio zlapal cole i cheeseburgera w lewa prawa dodal gazu i odjechal...

heh

no to wyjatkowa sytuacja.....

ze skuterkami (dokladnie z jakims piaggio) mialem taka sytuacje....

otoz pewnego dnia przyjechal do mojej siostry kolega (15lat) i cos mu paliwo nie dochodzilo....

postawil wiec moto na nozkach i dodal gazu do oporu (stal z boku) no i skuterek odjechal......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ogólnie moim zdaniem to skuter z biegami to lipa wielka. Samych skuterów nieuważam za fajne i jeżdze dlatego ze musze tak wyszło wcale neichciałem skutera.A juz wogule z biegami to by był taki dziwny chociaz wole o wiele motorowery z biegami.Wtedy skutery straciły by swoje zasadnicze zadanie jakie koledzy wyżej przedstawili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...

Witam. Mam do wydania koło 3k. Potrzebuje czegoś do dojeżdżania do pracy na co dzień 20km tak raz na tydzień dwa w weekend do rodziców na wieś 110 km. Chciałbym coś z biegami,Najlepiej chłodzonego cieczą bo używać będę moto całkiem sporo. skuterami jestem znudzony. Pracowałem jako dostawca rok czasu.I chcę trochę przyjemności z jazdy.Wiem że to niewiele kasy ale więcej na razie nie jestem w stanie uzbierać. A chcica jest na jakieś cudeńko. Mam 22 lata 192cm wzrostu Ważę 110 kg duży chłop jestem więc moto musi być w miarę konkretne. A do tego najlepiej żeby dało to rade z 80km/h pojechać a żeby jakiś angry driver mnie nie przejechał :D. Zastanawiam się nad jakąś starszą yamahą dt , derbi sendą ewentualnie rieju rs 50 / aprille rs na te pewnie musiał bym dozbierać. Ważne jest aby częsci były dostępne bo wiadomo chce kupić starsze moto liczę się z tym że coś może być do poprawek a zawsze jeździć bym mógł bo dosyć mam autobusów. Comi polecacie z tego co wymieniłem jakieś wady zalety jak ktoś ma może. Przyznam że zwracam się ku derbi sendzie podoba mi się jest tania i dosyć wytrzymała ponoć. Kupić chcę po 10 maja chętnie zobaczę jakieś oferty.

Edytowane przez Latasy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...