Skocz do zawartości

regulacja gaźników i tylne koło w XV 1100


piwo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wyłapać GMP to wiem :icon_mrgreen: ,ale juz zakumałem .Czyli przy GMP musi byc jakis luz na krzywkach ,wtedy mamy zaworki zamknięte .To chyba teoretycznie ,bo jak by była sytuacja ,ze zawory są za mocno podparte to juz nie wiem kiedy bedzie suw pracy.Ale ok,przyjmijmy,ze bedzie mały luz.Dzieki bardzo za pomoc ,na dniach biore sie za regulacje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Jak (przy pomocy wakuometrów oczywiście) regulować gaźniki ? Gdzie i jak się podpiąć, czym regulować itd ... -m jeśli mogę o krótką instrukcję obsługi

 

a czy to ktoś mi wytłumaczy - proszę ... :cool:

 

:cool:

Cycki - im większe za młodu, tym dłuższe na starość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulacja gaznikow to o wiele szerszy temat niz synchronizacja ( ktora robi sie przy pomocy wakuometrow ) i jezeli twoj motocykl tego potrzebuje to radze sie udac do fachowca - gaznikowca, a nie byle jakiego mechanika motocyklowego. W Wwie czlowiekiem, ktory kuma gazniki jest napewno dla mnie Tomek Kedzior z PolandPosition - o reszcie nic nie wiem wiec nie polecam.

Mozliwe ze nasz wlasny Pawel ( moderator z Forum ) juz jest na tyle dobry ze ci potrafi pomoc ( slyszalem pozytywne opinie ), no ale on tez ma warsztat w Zielonce.

Przy koncu jesieni w warsztatach sa pewnie puchy wiec radze sie tam udac, zaplacic i miec dobrze zrobione, a nie cwiczyc samemu cos o czym nie masz pojecia.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Adamem.

Jesli nie masz odpowiedniej wiedzy na temat gaźników to sam się lepiej za nie nie zabieraj.

Narobisz sobie kaszany i nic po za tym.

To nie jest prosta sprawa jesli się na tym dobrze nie zna.

Można sobie samemu na czuja gaźnik w MZ-tce np. wyregulować:)

Pełna regulacja gaźnika w XV nie jest wcale taka droga więć nie warto chyba samemu się w to bawić bo może się okazać , że będziesz musiał po swoich regulacjach motocykl na przyczepce do serwisu zaprowadzić ):):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Adam :clap:

 

Tu masz "piwo" tekst o gaźnikach (moja skromna twórczość, podobnie jak to o zaworach, co już czytałeś :)) :

 

http://serwisy.gazeta.pl/motocykle/1,56423,2720482.html

 

Jak nie czujesz się na siłach, zaraszam do siebie, wszystko wytłumaczę i zaprezentuję na żywo.

 

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł,

dziei bardzo - skorzystam więc z Twojej pomocy. Pojawię się u CIebie w zkładzie, ale dopiero po zimie. Teraz moto rozebrane na mazurach stoi i przez zimę postoi. Ale na wiosnę jesteśmy umówieni :biggrin:

 

Dzięki raz jeszcze :P

Cycki - im większe za młodu, tym dłuższe na starość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...