Skocz do zawartości

no i sie doigrałem jezdząc bez prawka


Gość Punkbuster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ludzie- trochę tolerancji dla młodych adeptów motocyklizmu :D W wieku 14 lat nie zna się prawa a POLICJANT robi zupełnie inne wrażenie... Przypomnijcie sobie jak to było.

Faktem jest, że Policjanci popisali się swoją totalną głupotą i cwaniactwem. Gdybym był Twoim rodzicem to poszedłbym z Tobą na komisariat w celu pokazania komu trzeba jak działają jego podwładni-tak bym na pewno tego nie zostawił. Wyciągnąć kasę od 14latka :D :banghead: :banghead: :banghead:- przez takich kretynów POLICJA wyrabia sobie opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie po raz kolejny ,przy okazji poruszania tematu policji , zastanawia czemu niektorzy pisza "Policja" , "Policjant"-przeciez to nie jest nazwa wlasna, tylko nazwa instytucji! Tak samo jak zawod policjanta.No chyba ze kolejarz tez piszecie przez "K" :biggrin: Ja rozumiem, ze darzycie tak wielkim szacumiem te sluzby-no ale bez przesady :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie po raz kolejny ,przy okazji poruszania tematu policji , zastanawia czemu niektorzy pisza "Policja" , "Policjant"-przeciez to nie jest nazwa wlasna, tylko nazwa instytucji! Tak samo jak zawod policjanta.No chyba ze kolejarz tez piszecie przez "K" :biggrin: Ja rozumiem, ze darzycie tak wielkim szacumiem te sluzby-no ale bez przesady :banghead:

 

 

USTAWA

z dnia 6 kwietnia 1990 r.

o Policji.

(tekst jednolity)

Rozdział 1

Przepisy ogólne

Art. 1. 1. Tworzy się Policję jako umundurowaną i uzbrojoną formację służącą społeczeństwu i przeznaczoną do ochrony bezpieczeństwa ludzi oraz do utrzymywania bezpieczeństwa i porządku publicznego.

 

1a. Nazwa "Policja" przysługuje wyłącznie formacji, o której mowa w ust. 1.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sama ustawa wyznaczyła nazwę przez duże P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie :D napewno mu lepiej....

... nie chodzi o "pojechanie" po koledze ... ani o to by zrobić mu lepiej (gorzej) ważna jest nauka, nastepnym razem nie da się zrobić w bambuko ... i nie tylko on ... podejrzewam że więcej "małoletnich" czyta te komentarze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem w ramach nie robienia w "bambuko" zabiorą młodzieńca do izby dziecka, motorower na parking strzeżony a rodzice za brak nadzoru-czy jakoś tak się to nazywa- dostaną karę w sądzie grodzkim. Będzie jak najbardziej uczciwie i prawomyślnie, ale czy się kalkuluje kłucić z policjantem? Fakt, wyciągnęli łapówkę - paskudnie zrobili, ale uświadamianie przez młodzieńca początkującego gliniarza kończy się zazwyczaj frustracją kocura w munbdurze i nieadekwatnymi konsekwencjami dla dzieciaka ( nie obraź się za dzieciaka). A Ty zrób wreszcie kartę motorowerową i nie będziesz miał kłopotów!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cza bylo dac na gume odjezdzajac :flesje:

 

mnie kiedys komaRRkiem zlapali bez karty i bez oc na sprzeta :P ,spuscicli powietrze z kol i pchanko 7 km do domu :D

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie nie podoba jak potraktowaliscie chłopaka :P , wiadomo ze jaja mozna sobie porobic :flesje: , ale mozecie przez to zraźcić młodego bajkera. Poza tym kazdy kiedys tez był taki młody i jesli ktos nie kupił sobie 1 sprzeta po 20-stce tylko zaczynał od małego szkaraba to wie o co mi chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli ktos nie kupił sobie 1 sprzeta po 20-stce tylko zaczynał od małego szkaraba to wie o co mi chodzi.

Generalnie masz rację, inaczej podchodzi się do policji w wieku 30 lat a inaczej 14 lat.

 

W tej całej sprawie dla mnie najbardziej rozwalający jest tytuł tego tematu... :flesje: :P :D

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...