Skocz do zawartości

Projektowanie Kompletnych Wydechów z Dyfuzorem.... Gdzie?


motorzeszow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otoz chciałbym kupic wydech pod moj motor, tzn Zundappa Ks 80, zalezy mi zeby kupic jakis sportowy wydech z dyfuzorem ale jak wiadomo dyfuzor musi byc zaprojektowany pod kazdy silnik, tzn oborty, kanały w cylindrach itp, druga sprawa jest taka ze oczywiscie do mojego moto nigdzie nie dostane wydechu, a juz tym bardziej sportowego. Trzeba mi kogos kto projektuje takie kompletne ukłądy wydechowe pod odpowiednie silniki, moze nzcie jakis zakład, firme, bo ja nie bardzo :icon_twisted: Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nierobmy tutaj takiej dokladnosci jak bys mial jechac w w paryż dakar.Mysle ze jezeli masz maly dyfuzor albo woogle go nie masz to mozesz pdopasowac od ajkiegos japonczyka.Np ns-1.czy da to rezultat nie wiem.Ciezko znalesc takiego goscai ktory naprawde potrafi takie cos zrobic a nie tylko mowi ze potrafi a zrobi tak ze sie zupelnie nie bedzie zgadzac z wyliczeniami i zgarnie od ciebie za to kupe szmalu to sprawe Number 2 :bigrazz: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj kolega miał kiedys jakis program w ktorym mogł obliczyc kompletne wymiary wydechu ale co to był za program to nie wiem. Jezeli miałbys takie wymiary to praktycznie kazdy zakład "zelazny" moze to wykonac bez problemu. Poszukaj tego szitu nie wiem jak to sie nazywa itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdzi enie moge znalezc tego wzoru :bigrazz: ;) szukalem tu i tam ale nigdzie nie ma kurde no :wink: obliczajac to moze nie konieczni emusiał bym robic na zamowienie, moze mozna by dobrac od jakiegos innego moto o podobnych wlasciwosciach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, tak jest najłatwiej, ale wyliczenia nie beda sie zgadzac, no ale trudno :) dzis kupiłem dyfuzor od Aprillki Rs 80 z koncowym tłumnikiem od Aprillki Rs 125, bardzo łądnie sie prezentuje :P Zobaczymy jak bedzie gdy go ząłoze, co myslicie o tych sprzetach, wiecie cos na temat blokowanegoi dyfuzora w tych aproilkach?? bo jak jest gdzies zblokowany to nawet nie bede zakłądał dopuki nie odblokuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jest tak, jezelidwa moto maja podobna moc, podobna charakterytyke silnika, oraz kreca podobne obroty to dyfer z jednego na drugi powinien podejsc i zapewnic silnikowi wieksza sprawnosc silnika niz na wydechu seryjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...