Skocz do zawartości

zx9r po wypadku, co sądzicie?


Rekomendowane odpowiedzi

Kamil 21 bez obrazy ale widze ze jest cos takiego w mentalnosci polaka ze zawsze szuka on okazji :P Nie wazne ze gorzej, trudniej, niebezpieczniej itd ale wazne ze taniej....

Moze jestem malo sprytny ale moja zasada brzmi: jak nie mam na cos kasy to mam rece i zawsze moge zarobic a nie czyhac na watpliwe"okazje" ktore w przyszlosci moga naprawde napsuc nerwow......

Komar 2320 > WSK 125 > CBR 600F2 > CBR F4I SPORT > Kymco Active > YBR 125 > CBR 600RR PC 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAZNACZAM, ZE HANDLARZEM NIE JESTEM ale na moje oko jeżeli silnik jest sprawny i tylne zawiesznie całe to z 2, max 3 tysiace. Motocykla odbudowywać zupełnie nie ma sensu zkażdego powodu : przede wszystkim nie opłaca sie, taki składak może być niebezpieczny, i z obserwacji wiem, ze potem będzie problemowy i kłopotliwy w użytkowaniu (ciągle będzie coś się sypało, coś psuło, wiecznie jakieś problemy i usterki).Co najwyżej moze jedynie na części posłużyć i jeżeli akurat potrzebny ci taki tył i silnik to z 2 tysie można za to dać, ale nigdy w życiu tyle co tam jest napisane.

Edytowane przez Groszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro udało ci sie znaleźć tą na allegro to wierzę w ciebie i nie wątpię, ze poradzisz sobie ze zorientowaniem się ile kosztują zdrowe dziewiątki - czy to przy pomocy allegro, czy kupując dizmar lub giełdę motocyklową. Nie bądź, proszę Cię niepoważny zadając takie pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem ZX9 1,5 roku temu po wielo miesięcznych poszukiwaniach i mogę powiedzieć tyle że nie jest to proste,większość to nieudolnie podszykowane padliny( bez względu na cenę),moja też wyglądała ładnie,niby wszystko ok,w warsztacie powiedzieli ok,a potem się okazało że leci z lag,że są krzywe,rama trochę też,łańcuszek do wymiany+napęd itd,a było napisane stan idealny,bezwypadkowa,wsiadać i jechać.Bądź ostrożny i bardzo dokładnie oglądaj a z tego co mi się wydaje to albo kupujesz rozwaloną albo od pewnego sprzedawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w maju 2005,dałem 14 tys.rok prod 1995.ogólnie maszynka jest ok.tylko serwis był do dupy, źle naprawiał,sporo przeoczył i straciłem rok, facet który mi sprzedał ewidentnie kłamał mówił że bezwypadkowy a wyszło że ktoś motorkiem przywalił ,niby niegroźnie ale nasi wspaniali sprzedający zrobili po kosztach i trzeba trochę poprawić.Ja zanim kupiłem zbierałem fotki motorów w oryginałnych malowaniach żeby móc porównywać z tymi z ogłoszeń( powypadkowe mają mniej naklejek ponieważ są drogie,lub inne),mój ma wszystko oryginalne ale klejone i podmalowywane.Jeżeli chcesz kupić rozwalony to tylko z kimś co się naprawdę na tym zna i będzie potrafił ocenić koszty,może być naprawdę sporo niespodzianek(drogich), a kupując sprawny czasem możesz być do przod(stalowe przewody,dobry wydech,amorek skrętu,nowe opony itp.a czsem nawet kombinezon i kask). W salonach i komisach były padliny które próbowano mi wcisnąć widząc że jestem mało obeznany(nawet 1999 rok prod).Powyżej 20 tys. trochę się poprawia ale też trzeba uważać,określ co chcesz kupić i pochwal się tym na forach.Pozdr.

Edytowane przez lombardo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...