Skocz do zawartości

Napaliłem sie na motor..


Rekomendowane odpowiedzi

Znalazlem na allegro Yamaszke Link do niej i teraz caly czas o niej myśle. Wiem ze cena za jaka gość chce sprzedać(10 tys) to dużo za dużo a pomimo tego chce ją mieć. Myśle za taka R1 jest warta moze z 8 tys. bo jest wiele niewiadomych i trzeba zaryzykować. Chcialem zrobić z niej streetfightera a z czasem dokupić części i złożyć w oryginał. Zawsze chciałem jakas uszkodzona R1 bo chce mieć malowanie swojego pomysłu a nie znane już i oklepane. Co tu teraz zrobić...

Edytowane przez Stifler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile to prawda to motor mial szlifa i zakosil o kraweżnik i jakiś słupek stąd uszkodzone felgi i czasza. Naoglądałem sie troche motorów naprawianych przez sąsiada i powiem ze uszkodzenia tego to jeszcze niewiele, a tamte po naprawie nie wykazywały zadnych skrzywień ramy. Wiem, że jest ryzyko ale jakoś dziwnie sie w tej erjedynce zakochalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawialem z właścicielem i mowil ze to była jego maszyna i sie na niej sam wyglebił..

 

Wyglebił? Hehehe, prędzej zaliczył czołówkę w TIRa :biggrin:

Poza tym czego oczekiwać od właściciela? Wystarczy poczytać opis i porównać ze zdjęciami... facet szuka ostrego frajera, żeby opchnąć to coś. Kierownica od crossa, dżizaaaasss :biggrin: :P I skoro to była jego maszyna, to ciekawe czemu nierejestrowany w Polsce? I jakie papiery ma? Chyba paragon ze złomowiska.

Edytowane przez ukasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chyba Mieszkał w angli. papiery są a szczerze to ta kierownica to dla mnie lekki plus, nie ukrywam lubie czasem troche poświrować na parkingu, wiec bezwypadkowego raczej nie kupie

 

 

"Stary nie dygaj i bierz!"

Chyba to chciałeś usłyszeć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sam piszesz że sie napaliłeś na ten motor to nikt ci nieprzetłumaczy że raczej "niewarto"..a każdy napalony kupujący nigdy niepatrzy na dany przedmiot z negatywnej strony tylko wszystko jest OK i jest do zrobienia:) Lepiej sie zastanów

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowieku nie opłaca sie 10 koło za toooo i ten opis 3 tys trza w niego włożyć buhahaha za 3 tyś to ty waciki do niego może kupisz ( i to używane :biggrin: :biggrin: ) .............a za 15 tys kupisz ładną maszynę :banghead: ................jak by za nią chciał tyle co niby trzeba włożyć :icon_evil: to czemu nie, ale za 10tys to nie kupuj tego

 

to za ~ 13 tys to to już lepiej

http://www.allegro.pl/item136023739_yamaha...za_13900zl.html

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M259709

 

 

kolo na max szuka frajera :P :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownica od crossa, dżizaaaasss eek.gif icon_mrgreen.gif

 

Co widzisz w tym dziwnego? szeroka kiera sprawia że moto jest bardziej poręczne, lepiej się jeździ na kole i łatwiej opanować uciekający tył przy jeździe na przenim kole. Pozatym jest też dużo wygodniejsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba za dużo mam szczęścia w życiu bo poprzedni motor kupiłem z uszkodzoną chłodnicą oleju i nawet nie moglem sie przejechac a po naprawie okazalo sie ze jest wszystko ok. Z jednej strony to większość ze sprowadzanych motocykli kupowanych poźniej w kraju była kiedyś zmasakrowana i przywrócona do życia a tu przynajmniej wie widzi co jest nie tak. Jak cos kupuje to zawsze staram sie opanować emocje i szukać usterek. Szkoda tylko że to jest ok 400km odemnie i nie moge sobie tam podjechać i oglądnąć jak wygląda na żywo.

Pozdrawiam

Mikołaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...