Skocz do zawartości

Zdałem egzamin, mam prawo jazdy !!


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dopiero dzis dolaczylem do forum, egzamin zdalem 1 czerwca (Dzien Dziecka) w godz. 11-15 we Wrocławiu. Na 6 osob kat.A i 1 os. kat A1 wszyscy zdali. Musze sie jeszcze pochwalic ze egzaminator powiedzial, ze moje manewry na placyku byly najlepsze :biggrin: duzo obracalem glowa i przy awaryjnym hamowaniu refleks mnie nie zawiodl i zjechalem troche gumy przy predkosci ponad 50 km/h :lalag:

Na miescie bez wiekszych problemow, zapominalem czasami potwierdzic ruchem glowy zrozumienie polecenia egzaminatora, 2 razy mnie upomnial :evil: kask na egzaminie byl bez szybki i byl dla mnie za luzny (rozmiar kaskow dla mnie to ''S''), dlatego ciezko mi bylo przy predkosci 40 km/h gdy egzaminator mowi: ''cisnij cisnij...to nie jest wycieczka'' kask to latal mi po calej glowie, co chwile cos wpadalo mi do oka, no masakra, mialem w pewnej chwili ochote sie zatrzymac i powiedziec tym egzaminatorom co mysle, ale ze mi za bardzo zalezalo to sie opamietalem i przymknalem doslownie na to oko :evil: Pozdrawiam i zycze rowniez zdania za 1-wszym razem /karol wrocław/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Jak sie chwalicie, to ja tez chce :)

 

data: 4. 06. 2007r

mecz: tuszaj - WORD Poznan

wynik 1:0

 

padalo, bylo slisko, ale dalem rade :)

 

teraz qrde 'tylko' fundusze na bike'a potrzebne :(

 

Pozdro dla wszystkich milosnikow 2oo,

tuszaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

to i ja sie pochwale:) wczoraj za pierwszym podejściem zdałam w Warszawie egzamin :buttrock:

 

Pozdrawiam całą ekipę z Pro-motora - Sławka, Adama, Piotrka, Tomka i wszystkich niewymienionych:) dzięki ogromne!!

 

Monika

 

heheh czemu mnie to nie dziwi :icon_mrgreen:

szerokości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gutierrez

Zapytam tutaj bo nie chce tworzyć nowego tematu:

Zdałem 6.06, dziś mamy 15.06, zaglądam na stronę https://cpdpub.pwpw.pl/apps/PJ.aspx, wpisuję moje dane i widzę komunikat: "Niepoprawne dane, brak spraw w toku lub dokument wydany". Czy to normalne żeby po takim czasie jeszcze się tym nie zajęli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gutierrez ,nie wiem jak jest w Waszym wydziale komunikacji.Ale u nas jak nie zapłacisz najpierw za prawko to nie zajmą sie Twoją sprawą.Ja po zdanym egzaminie od razu zapłaciłem za papierek i spokojnie czekałem.Kumpela ostatnio tego nie zrobiła i miała ten sam problem co ty.Dopiero miła pani w urzedzie ją poinformowała ja ta poszła z lekkim krzykiem ;) .Nawet juz nie była pewna czy aby na pewno zdała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie było tak, że po 8 dniach od zdania egzamu pojawił się komunikat, że wszczęto postępowanie a nic nie płaciłem :buttrock:

A dzisiaj, po 10 dniach komunikat, że prawko do odebrania w UM :D

 

Poszedłem, wpłaciłem 71 zł i mam :D Yeaaah :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gutierrez

gutierrez ,nie wiem jak jest w Waszym wydziale komunikacji.Ale u nas jak nie zapłacisz najpierw za prawko to nie zajmą sie Twoją sprawą.Ja po zdanym egzaminie od razu zapłaciłem za papierek i spokojnie czekałem.Kumpela ostatnio tego nie zrobiła i miała ten sam problem co ty.Dopiero miła pani w urzedzie ją poinformowała ja ta poszła z lekkim krzykiem :notworthy: .Nawet juz nie była pewna czy aby na pewno zdała.

 

 

2 lata temu jak odbierałem B nic wcześniej płacić nie musiałem.

Wydział komunikacji Wołomin.

 

[edit]

Chociaż jeśli oni te dokumenty przesyłają pocztą (?) to przestaje mnie to dziwić, bo przesyłki z Warszawy do Warszawy potrafią iść 2 tygodnie...

Edytowane przez gutierrez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he ja wczoraj odebralem prawko na kategorie A, na samochod zdalem w zimie by miec czym jezdzic:) co najlepsze babka w urzedzie nie zabrala mi starego prawka-na ktorym byla wbita sama kat.B i tym sposobem(chyba nie do konca zgodnie z prawem) mam dwa papiery....jedno oczywiscie trzymam w domu schowane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdałem!! :cool:

 

Teoria bezbłędnie, praktyka za pierwszym razem (dzisiaj, 12ta, lało jak z cebra).

 

I tu chciałbym polecić szkołę PROMOTOR, podziękować Sławkowi, Pablo, Piotrkowi, Tomkowi, Adamowi, Jerry'emu, z którymi miałem styczność i byli w stanie wyszkolić laika na tyle, żeby zdał bez problemu :biggrin:

 

Teraz nadszedł czas, aby rozwijać umiejętności :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...