Skocz do zawartości

Siejemy postrach i zniszczenie w górach


Nitomen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prawda, że są motocykliści i kretyni. Prawda, że ludzie zapamiętają jednedo kretyna a nie 20 jadących normalnie. Niestety jedyne co możemy robić to swoją własną postawą dawać dobry przykład. Ja mam super teren blisko siebie ale wjeżdżam tam tylko...... na nartach biegowych zimą. Po prostu obok jest wyspa będąca rezerwatem ptactwa wodnego, gnieżdżą się tam też orły bieliki i nie będę tam robił zadymy. Wolę im zimą porobić zdjęcia.

 

Myślę, że napewno znalazłby się teren na który rolnik czy właściciel pozwoliłby nawieźć ziemi i usypać górki.

Jeśli teren jest w takim miejscu, że ani go sprzedać, ani coś tam uprawiać ani budować. Np. nieużytki między wałem a Wisłą. Jeśli nic tam nie robi to przecież pieniądze przynajmniej dostanie za dzierżawę. Albo gdzieś przy wysypisku śmieci? Wiem, że po lesie przyjemniej :biggrin: ale my motocykliści, nielubiani, nierozumiani powinniśmy sami rozumieć, że trzeba szanować upodobania innych ludzi(buraków też).

Ja jestem dobrej myśli.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zachlapiesz blotem i tyle , jak by co mowisz ze latales w terenie i musiala sie zablocic :icon_twisted:

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety, w tym wypadku pojawia się pojęcie odpowiedzialności zbiorowej. nie mamy wpływu na zachowanie innych, ale i tak wszyscy ponosimy konsekwencje ich głupiego zachowania :icon_twisted:

 

no niestety tak jest ze Ty dostajesz za kogos, sam miałem taki przypadek ze przejeżdzajac przez "wioske" moze z 10 domów, zwolniłem do 20 - 30 km/h jadac stałym gazem, manetka odkrecona na 1/10, zeby nie wyło bo jeszcze mialem 2T, swiatełka właczone, i tak sobie jadac jakis pajac wyskakuje mi na droge machał lapami i wymysla mi ciekawe epitety, to pukajac sie palcem w kask przejechałem dalej. Któregos dnia jadac z drugiej strony tej wioski wyskoczył mi ten sam debil i uderzył mnie dwoma łapskami w ramie, i jakos zabrakło mi nogi do podarcia sie i spadłem na ziemie, wstalem i uzyłem w obec niego takich samych argumentów jak on wobec mnie, chciałem odrazu dzwonic na policje ale byłem bez tel, a zanim dojechałem do domu ochłonałem. Do dzis nie wiem co zrobiłem temu człowiekowi ze mnie zaatakował, pewnie ktos inny narobił rumoru a on na mnie chciał rozładowac emocje bo w koncu tez dwa koła. Teraz przejezdzam przez ta wioske nie raz i juz nikt mnie nie atakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rośnie nam fanklub. Kolejne pismaki z RMFu podchwyciły temat http://www.rmf.fm/fakty/?id=108097.

Teraz to już trąbią o tym na cała Polskę.

Czy ktoś wie o co im chodziło z tą karą wysokości 5 tyś ??? Czy naprawdę mogą nałożyć taki mandat?? Jeśli tak to w jakim przypadku bo chyba nie za sam wjazd do lasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rośnie nam fanklub. Kolejne pismaki z RMFu podchwyciły temat http://www.rmf.fm/fakty/?id=108097.

Teraz to już trąbią o tym na cała Polskę.

Czy ktoś wie o co im chodziło z tą karą wysokości 5 tyś ??? Czy naprawdę mogą nałożyć taki mandat?? Jeśli tak to w jakim przypadku bo chyba nie za sam wjazd do lasu.

ja słyszałem ale nie na rmf tylko na innym radiu ze 5000zł ma być za jazde po szlakach turystycznych i to niekoniecznie w rezerwacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zdarzały się także przypadki pobicia przez motocyklistów ludzi, którzy próbowali powstrzymać ich przed szalonymi rajdami po turystycznych szlakach."-dla mnie to jest śmiech na sali.

 

takie gupoty tam wypisali,ze to normalnie jest chore...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem już meila do redaktora naczelnego gazety wyborczej, gdyż nie mogłem już wytrzymać ! To co tam jest napisane to czysta prowokacja, na dodatek polska mętalność to zawiść i hamstwo !

zobaczymy co odpowiedzą.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem już meila do redaktora naczelnego gazety wyborczej, gdyż nie mogłem już wytrzymać ! To co tam jest napisane to czysta prowokacja, na dodatek polska mętalność to zawiść i hamstwo !

zobaczymy co odpowiedzą.

pozdro

teraz jak bede chciał pojedzić po lesie to jzu chyba faktycznie tylko tam u Ciebie :icon_twisted: na wiosne nie ma bata odwiedze Cie z motorkiem :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ludzie sie uczepiaja teraz byle czego poprostu brak zajecia . Do tego niektorzy z nas jeżdza po torach niektrozy po szlakach inni po lesie no dobra nie bede dalej wymieniac no to teraz tak podam swoj przyklad . Nie mam wogole transportu najblizszy tor motocrossowy jest 45 km odemnie.Wiec gdzie mam jeździc jak nie po lasach i łakach zabronic tego nie moga a jak nas niec chca w lasach i na lakach to na kazde miasto w polsce powinien wypadac chociaz jeden tor motocrossowy .Jak tak bedzie to niech sie dopiero trzepiaja ze jeździmy i straszymy ludzi chociaz tak nie jest :P takie jest moje zdanie pozdro teraz bedziemy sie bac policji strazy lesnej i ludzi bo nie bedziesz wiedzial kiedy a dostaniesz ceglowka w leb :biggrin:(((((((((((( i co teraz mamy robic ? i teraz sie zastanawiam czy sprzedawac rg i kupywac enduro zaczynam sie bac!! :biggrin:(

Edytowane przez zysio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mogę powiedzieć, że u mam dużą swobodę w jeździe po lesie :P. Otóż w moich okolicach jest tylko las prywatny, więc wiele mi nie zrobią :biggrin:. Zapraszam wszystkich do Beskidu wyspowego. Tutaj przynajmniej jest spokój. Z noclegiem nie ma problemu - można sobie w wielu gospodarstwach wynająć pokój.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mogę powiedzieć, że u mam dużą swobodę w jeździe po lesie :biggrin:. Otóż w moich okolicach jest tylko las prywatny, więc wiele mi nie zrobią :biggrin:. Zapraszam wszystkich do Beskidu wyspowego. Tutaj przynajmniej jest spokój. Z noclegiem nie ma problemu - można sobie w wielu gospodarstwach wynająć pokój.

Pozdrawiam

 

Co ty prosto po imprezie jesteś???????? :P Cały czas właśnie jest mowa o Beskidzie wyspowym.

Inna sprawa że jest to spory teren i trzeba będzie się przenieś w inną część. Problem tylko w tym że tam też nie jesteśmy mile widziani ( dalej jest drut kolczasty na śnieżnice????). I tam na mogielice i ćwilin to jeszcze więcej łazi turystów niż na kudłaczach.

A co do zaproszenia to nie to żebym był niegościnny ale w chwili obecnej to nie jest najlepszy pomysł bo coś mi się wydaje że chwilowo ( mam taka nadzieje) nie będzie tu spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...