Skocz do zawartości

Jaki motur polecacie?


MaCieJek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

z moturow polecam WSKE 125 zarejestrowana na motorower. sprzet malo awaryjny, szybki i w ogole full wypas. do tego koniecznie zestaw swiecacych wentyli i kask tiger tak dla bezpieczenstwa.

 

Boze, wiem, ze ostatnio zadko wchodze na forum, ale co wejde to zawsze widze temat tego pokroju; siema, mam 6 tysiecy i chce kupic jakis motor. doradzcie mi bo nie wiem co zrobic.

polecam opcje SZUKAJ- to nic nie boli a nie bedzie przynajmniej byc moze zalozony kolejny, 346453 temat odnosnie piecdziesiatek tudziez 80ccm.

 

swoja droga widze jednak ze jakims cudem temat sie rozkrecil tak wiec doloze i swoje trzy grosze. wszystko zalezy od twoich umiejetnosci i to one powinny byc podstawowym kryterium wyboru nowego pojazdu. brat dziewzyny jezdzi od 3 lat peugeotem speedfightem 2 WRC, leci spokojnie po rozblokowaniu te 90, ale kiedy dosiadl mojej NS1 chlopak malo sie nie zabil. godzine mu objasnialem jak sie rusza, hamuje itd.

dlatego tez wlasnie jestem zdania, iz dobor moto to kwestia ewolucji, od pierdzika do hayabusy, a nie odwrotnie.

jezeli czujesz sie na silach- bierz NS1. jezeli nie- wez na poczatek cos zablokowanego- np. MBX albo NSR, choc mimo ze starsze, to ladniejsze to pierwsze.

 

pzdr:) ale sie rozpisalem:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden problem, jak masz kasę, to wszystko zarejestrujesz na motorower.

 

Ojciec jeździ do niemiec i znalazł chopera yamahe virago 125, 99r. mały przebieg, stan bdb za 1300 euro. Sprzęt fajny, ale co z tego jak ma 2 gary i wygląda na większy niż 125ccm i jakoś na 50ccm rejestrować lipowato( a ja innego chopera nie chce :notworthy: ) :(

 

Ps. dzieki za link :notworthy:

 

 

dobra koniec tematu, przez neta motoru chyba nie wybiore, musze polatać i pooglądać sprzęciki;) dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra koniec tematu, przez neta motoru chyba nie wybiore, musze polatać i pooglądać sprzęciki;) dzięki za pomoc

Do Łukowa masz kawał drogi, ale jeśli uzbierasz sporą kasę, opłaca się przejechać te 300 kilometrów. Sprzęty u pana Sławka są prześliczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam 16 lat i od 2 lat jeżdze skuterem(93r. 60km/h :icon_razz: ) no i mi zbrzydło i chce sie przesiąść na coś więszego. Na prawko A1 szkoda mi kasy, ale myśle o większym sprzecie zarejestrowanym na motorower. I tu moje pytanie: Co polecacie? Chciałbym jakiegoś ściga :icon_twisted: , ale 80 ccm (nie 125). Który sprzęcik jest godny uwagi, mniej więcej jakie osiągi? Moze ktoś ma coś takiego i moze mi pomoc? Bardzo prosze, z gory dzięki! :)

 

 

Jeśli chodzi o 80ccm to proponuje rijeju zobacz sobie na kemot. Jeśli oczywiście bedziesz chciał się w dalszych etapach przeżucić na jakięś sportowe mięso ;) Aczkolwiek chciałam zaówarzyć ze skuterami też można wymiatać :D

 

 

pozdrawiam ;)

 

 

www.kemot.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja podzielam zdanie kturegos z koleji mojego przedmówcy > Ma on racje mówiąc ze jak jeżdziłes skuterem i to w dodatku takim kturego mozliwości kończyłys ie na 60km/h to odradzam ci kupienie 125/50 . Po pierwsze takie sprzety amja duzy potencjał i możesz sobie z nim nieporadzić bo to niejest jakiś skuterek tylko już poważniejsza maszyna. Po drugie do tej pory jeżdziłes skuterem a to jest zupełnie inna filozofia jazdzy. Kiedys kiedy miałem jeszcza charta dałem sie przejechac koledze ktury również miał skutera o podobnych osiągach jak twoje niepotrafił on ruszyć i odechciało mus ie jazdy. Takze niebardzo wyobrażam sobei to ze wsiądziesz sobie na 125 i będziesz pop****alał jakbyś jeżdził pare lat na niej. Powaznie sie nadtym zastanów bo 125 to nie rzarty...... Niechce cie zniechęcac ale mówie ci to abyś zastanowił sie na tym bo możesz sobie zaszkodzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja podzielam zdanie kturegos z koleji mojego przedmówcy > Ma on racje mówiąc ze jak jeżdziłes skuterem i to w dodatku takim kturego mozliwości kończyłys ie na 60km/h to odradzam ci kupienie 125/50 . Po pierwsze takie sprzety amja duzy potencjał i możesz sobie z nim nieporadzić bo to niejest jakiś skuterek tylko już poważniejsza maszyna. Po drugie do tej pory jeżdziłes skuterem a to jest zupełnie inna filozofia jazdzy. Kiedys kiedy miałem jeszcza charta dałem sie przejechac koledze ktury również miał skutera o podobnych osiągach jak twoje niepotrafił on ruszyć i odechciało mus ie jazdy. Takze niebardzo wyobrażam sobei to ze wsiądziesz sobie na 125 i będziesz pop****alał jakbyś jeżdził pare lat na niej. Powaznie sie nadtym zastanów bo 125 to nie rzarty...... Niechce cie zniechęcac ale mówie ci to abyś zastanowił sie na tym bo możesz sobie zaszkodzić...

hah faktycznie 125 sa bardzo powazne ... jak sie ma "łeb" to i na 600 sie wchodzi i jezdzi ... sporo osob zaczyna od 500-1000 i daja rade ... jak ktoś jest głupią pałą to i sie zabije na motorynce ... odrobina myslenia i poradzi sobie z kazdym moto ... nigdy sobie nie wyobrazalem jak to jest jak sie ma duzo mocy ... mojego kumpla wujek ma ktm exc 450 i przejechalem sie nim ... owszem .. niekontrolowane otwarcie manetki na trawie lub ziemi moze konczyc sie gleba ale po jakichs 5 minutach opanowalem bestie i zaczalem w miare naormalnie sobie pyrkac ... nie mowie ze odrazu wjechalem w teren i rura ... wystarczy odrobina zaparcia i odwaga i potem cieszysz sie ze jezdzisz potworem :icon_twisted:

Rozpisalem sie ... ehh ...

To tyle na temat monstrualnie mocnej 125

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Ja mam aktualnie do sprzedania honde ns1 80/ zarejstrowaną na 50! W super stanie po remoncie silnika na oryginałach częściach. Zajebisty chyba najlepszy z malowania oryginalnego hondy! cena ok.5000zł jak chcesz dowiedzieć się więcej i zdjęcia to masz tu moje gg9989823 lub meila [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,czemu nie! może być też aprilia rs którą polata doby sezon i czeka go remoncik za pare stówek... icon_razz.gif
Ale pierzdielisz farmazony :icon_mrgreen: Jak sie dobrze ekspleatuje moto to mozna spokojnie pojezdzic.Nierob z Minareli nie wiem jakiego szajsu bo to najlepsze silniki z tej klasy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...