Skocz do zawartości

Ku przestrodze vol.2


TUREK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

moze ktoś napisze co robić i jak się ratować z takiego karpia ???

a ile masz w bicepsie? :)

Edytowane przez robak

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umc :)

 

moze ktoś napisze co robić i jak się ratować z takiego karpia ???

 

wielce rad byłbym...

Z takiego karpia (cokolwiek to znaczy) to już IMO się nie wyratujesz, a przynajmniej szanse na to są mizerne. Tutaj może pomóc jedynie profilaktyka w postaci amorka skrętu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shimma to jest nagła utrata przyczepności i nagłe łapanie przyczepności przez przednie koło, zgadza się? To ja nie rozumiem dlaczego tak na tym filmiku się stało? Koleś jedzie na gumie a potem kończy i przy opadaniu przedniego koła takie coś? Dlaczego? Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shimma to jest nagła utrata przyczepności i nagłe łapanie przyczepności przez przednie koło, zgadza się? To ja nie rozumiem dlaczego tak na tym filmiku się stało? Koleś jedzie na gumie a potem kończy i przy opadaniu przedniego koła takie coś? Dlaczego? Pzdr
ech młodzieży najpierw jeden nie wie co to przeciwskręt a teraz następny co to szima... no więc Shimmy to drgania kierownicy o rosnacej amplitudzie. Najpierw kierownica lekko dygocze (a przednie kolo lekko wezykuje raz w prawo, raz w lewo) a z czasem zaczyna bardzo szybko skrecac raz w prawo raz w lewo, az od jednego ogranicznika do drugiego i zazwyczaj gleba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech młodzieży najpierw jeden nie wie co to przeciwskręt a teraz następny co to szima... no więc Shimmy to drgania kierownicy o rosnacej amplitudzie. Najpierw kierownica lekko dygocze (a przednie kolo lekko wezykuje raz w prawo, raz w lewo) a z czasem zaczyna bardzo szybko skrecac raz w prawo raz w lewo, az od jednego ogranicznika do drugiego i zazwyczaj gleba.

cos takiego jak tu http://patrz.pl/?89867

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, za mój błąd! "Siedzę" w off-roadzie więc o jeździe na asfalcie mam bardzo małe pojęcie. To wytłumaczcie mi dlaczego na tym filmiku wystąpiło to zjawisko? Pzdr, Maciek

P.S.

Wiem co to jest przecwiskręt :) w offroadzie często się tego używa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...