Skocz do zawartości

To sobie k..... polatałem .... ( 500 PLN + 10 pk )


gamber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

eh ...

 

Koniec października, piękna pogoda, grzechem byłoby nie polatać jeszcze trochę w tym roku. Więc sobotnim popołudniem wyciągam sprzęt nawijam ok. 100 km po okolicznych trasam i wracając do domu spokojne 150 km/h widzę w lustarku zielnego Megane siedzącego mi na ogonie, a że nie trzeba mi dwa razy powtarzać to odkręcem mocniej i lecę 200 - 220 km/h, Megane znika z pola widzenia. Po kilkudziesięciu sekundach zwalniam i dalej lecę sobie spokojne 150km/h, po jakimś czasie Megane mnie dogania i dopiero wtedy zauważam migające niebieskie światełko. Panowie policjanici zarejestrowali na swoim video 183 km/h więc otrzymałem zasłużone 500 PLN ( taka promocja na koniec sezonu ).

 

Panów policjantów pozdrawiam a wszytkich przestrzegam przed zielonym Renault Megane na trasie Radom - Wa-wa.

Edytowane przez gamber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie wiadomo skad nadjada paly. Coz zdarza sie trafic na nieoznakowany. Ale widac ze po chamsku Cie podpuszczali bo skoro leciales juz 150 to miales przekroczana predkosc juz wtedy powinni cie zatrzymac ale nie ma to jak nabic sobie dodatkowe punkty (w koncu sciagali niebezpiecznego motocykliste :) ).

Btw Jak drugi raz zobaczyles meganke to znowu trzeba bylo odkrecic :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakiś tydzień temu jechałem brata Xt600 i po tym jak mi jakiś kolo wyjechał z podporządkowanej sie wnerwiłem i leciałem na kole... Po odłożeniu zatrąbił jadący obok mnie niebieski bus... Zwolnilem i patrze na blachy HPU... czyli policja.. Nie wiem dlaczego ale nawet mnie nie chcieli zatrzymać... I całe szczęście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę jest też w tym twojej winy :icon_mrgreen:, jak już widzisz że ktoś za tobą ostro "pocina" to albo zwalniasz, albo szybko się oddalasz zanim policjanci zdąrzą włączyć koguta :) ...

 

ps. W Warszawie zielone Megane ??? hmmmm pierwszy raz słysze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale widac ze po chamsku Cie podpuszczali bo skoro leciales juz 150 to miales przekroczana predkosc juz wtedy powinni cie zatrzymac ale nie ma to jak nabic sobie dodatkowe punkty

 

Nie, to nie tak. Już wtedy byli na sygnale ale ja nie słyszałem a świetełko mieli w kabinie więc nie zauważyłem. Sympatyczni panowie mówili, że jak odkręciłem to myśleli, że uciekam a ja poprostu lekko przyspieszyłem ... Lecieli za mną ok. 15 km.

 

W sumie Panowie spoko, złego słowa nie powiem, w końcu to ich robota ...

 

 

 

Troszkę jest też w tym twojej winy :icon_mrgreen:, jak już widzisz że ktoś za tobą ostro "pocina" to albo zwalniasz, albo szybko się oddalasz zanim policjanci zdąrzą włączyć koguta :) ...

 

he he , dobry jesteś. Jest w tym 100% mojej winy, przecież nikt mi nie kazał latać 150 km/h ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i po raz kolejny okazuje się, że lepiej jest zapie....w okolicach 2 zł i więcej... niż turlać się -sprawdzone empirycznie wiele razy :icon_mrgreen:

Albo jeździć w miarę spokojnie, 110-120 km/h (wiem, na motocyklu sportowym może być ciężko). :)

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie tak. Już wtedy byli na sygnale ale ja nie słyszałem a świetełko mieli w kabinie więc nie zauważyłem. Sympatyczni panowie mówili, że jak odkręciłem to myśleli, że uciekam a ja poprostu lekko przyspieszyłem ... Lecieli za mną ok. 15 km.

 

W sumie Panowie spoko, złego słowa nie powiem, w końcu to ich robota ...

A to co innego ale skoro nie widziales swiatla anie nie slyszales sygnalu dzwiekowego to nie mogle cie posodzic o celowa ucieczke.

Nawet jesli panowie mili to i tak nie zmnienia faktu ze mandat dostales. Chociaz jak maja rejestrator to nie ma mowy o "mandacie po nizszej cenie bez paragonu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to co innego ale skoro nie widziales swiatla anie nie slyszales sygnalu dzwiekowego to nie mogle cie posodzic o celowa ucieczke.

Nawet jesli panowie mili to i tak nie zmnienia faktu ze mandat dostales. Chociaz jak maja rejestrator to nie ma mowy o "mandacie po nizszej cenie bez paragonu".

 

bez paragonu nie ale zawsze mozna cos wynegocjowac :) rejstrator tez sie kasuje :icon_mrgreen: i nikt tego komisyjnie nieoglada :P wszelkie okolicznosci podlegaja wolnej ocenie naszych dzielnych panow policjantow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...