Skocz do zawartości

Kamieniec Podolski na wiosnę 2007


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pomysł żeby wiosną wygospodarować tydzień z łykendami przyległymi, co daje 9 dni, i zaliczyć Kresy południowe.

Jadąc śladami Trylogii zaliczyć takie zamki i miasta jak:

Dubno,

Krzemieniec,

Podchorce,

Grodek,

Zbaraż,

Buczacz,

Kamieniec,

Okopy Świętej Trójcy,

Lwów,

oraz pomniejsze miejscowości związane z historią Pierwszej RP, o których pisał Sienkiewicz.

Wyjazd musi być w inny łykend niż majowy, bo na majówkę jadę do Grodna na mieżdnarodnyje adkrycie motosiezona. Trasa obejmuje wjazd na teren przedwojennej Rumunii, czyli wyjeżdżamy z terenów II RP. Tam jest dopiero inny matrix :icon_mrgreen:

Ci którzy byli ze mną za wschodnią granicą, znają realia. Nie zawsze jest ciepła woda, drogi są różne - od idealnie równych i szerokich, do dziurawych jak Aleja Krakowska przed remontem. Kamandir jest kłótliwy, wymaga przelotowej 140 km/h od Urala, nie pozwala pić wódki bo to niezdrowe, a pobudki robi wiaderkiem zimnej wody.

Kto wchodzi w ten temat?

Kamandir Kulik.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie zawsze jest ciepła woda, drogi są różne - od idealnie równych i szerokich, do dziurawych jak Aleja Krakowska przed remontem. Kamandir jest kłótliwy, wymaga przelotowej 140 km/h od Urala, nie pozwala pić wódki bo to niezdrowe, a pobudki robi wiaderkiem zimnej wody.

Kto wchodzi w ten temat?

Kamandir Kulik.

 

 

No tak z tą ciepłą wodą i drogami to prawda :crossy:

Ponieważ uwielbiam się kłucić :) jestem znanym abstynentem :P i wcale bym nie zabił za pobudkę kubłem wody :icon_mrgreen:

deklaruje wstępnie swój udział w zależności oczywiście od wiatrów które będą wiały na wiosnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Tego roku zrobiłem samotną trasę przez zamki słowacji do największego: Spiskie Podhradie. Niestety nie udało mi sie zrealizować dojechania do Kamieńca Podolskiego. Trasa wymieniona na początku a la ,,Ogniem i mieczem" to dobry pomysł, jest co zwiedzać itp. Niestety przelotowa 140, to chyba raczej nie predkość do podziwiania widoków?

 

Pozdrawiam

 

 

Hil

Tak sobie troszeczkę jeździmy: http://motowyjazdy.ubf.pl/news.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Tego roku zrobiłem samotną trasę przez zamki słowacji do największego: Spiskie Podhradie. Niestety nie udało mi sie zrealizować dojechania do Kamieńca Podolskiego. Trasa wymieniona na początku a la ,,Ogniem i mieczem" to dobry pomysł, jest co zwiedzać itp. Niestety przelotowa 140, to chyba raczej nie predkość do podziwiania widoków?

 

Pozdrawiam

Hil

 

Spoko

Jak pojadę z Miskiem I Beatą Dnieprem

to przelotowa będzie wiele niższa i znajdze się czas

na podziwianie krajobrazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wchodzi w ten temat?

...ja wchodze... :P ...no ale tak jak Baryla pisze... zobaczymy jak na wiosne bedzie wialo...

...jednakze w Twoim poscie zobaczylem... pewna niescislosc... :icon_mrgreen: ...w sensie byc na wschodzie... i nie pic wodki... :) hmmm ...dziwne :crossy:

 

pozdr,

w

Edytowane przez wojtasik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodze w to w ciemno :icon_razz: Nie wiem czy sam czy z małżowiną ale zawsze chciałem zwiedzić te miejsca :icon_razz: Nie ma bata, musze jechać :buttrock:

 

Jak do tego czasu moje wiezadla sie pozrastaja i wszystko bedzie ok, to jade! :)

 

A co ty mała znów wykombinowałaś? :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł, Kamandirze!

Ja chętnie dołączę do najwytrwalszej ekipy uderzeniowej i poznam wschodnich sąsiadów. Jeżeli jednak wiosenne, a może nawet zimowe, wiatry wywieją mnie gdzieś w drugą stronę, to na pewno będę z Wami duchowo... Na razie jednak proszę o umieszczenie mnie na liście zainteresowanych.

Pozdrawiam

Maryś (specjalność: kierowca białoruski)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za :buttrock: :bigrazz:

 

Lubie sie slizgac w koleinach :)

 

Ło matko :icon_razz: A moto jak?

 

p.s. Miałem coś podobnego, do wiosny sie zagoi, oj adu, adu, adu .................................... :) uważaj na siebie bardziej :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...