Skocz do zawartości

Kamieniec Podolski na wiosnę 2007


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz nowy011 ale wyjazdy z Kamandirem należą do zdyscyplinowanych i w tym ich cały urok (zresztą w azji to B.przydatne) więc nie wiem czy EKG da radę dojechać do granicy bo to banda Hunów jest a Ci jak wiadomo ze wschodu na zachód jeździli a odwrotnie to już jak który chciał :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barył..

JA tam już mam odp. na twoje troski..

Wyjedziemy dwa dni wczesniej co by sie na granicy spotkać, pózniej Wojatsik na swego GPSAAAAA naniesie punkty gdzie ma być trasa przelotu ... i zrobimy sobie ,,wersje" POGONI ZA LISEM tfuuu na kamandirijjeemmm , zagrmanicą.. :biggrin:

 

W taki sposób przynajmniej na granicy zrobimy sobie fotkę.. w całości ....a pózneij bedziemy sie szukać po uropie ... :D

 

Widzisz .........barył jakie proste...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudiusz -Ty Być HUN i to jeszcze jaki wielkij !!!!!!!!!!!! :D

 

Nowy - ja tam w te wojtasikowe wynalazki nie wierzę a co do mapy ukrainy to dopiero mam wątpliwości

 

p.s.

wczoraj wieczorem widziałem twoją afryczkę hihihi i mogłem z nią zrobić co chciałem ale tylko pogłaskałem bo dobry kolega jestem :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kamandir :flesje:

Jeśli podzielisz grupę na dwie części a tą drugą będzie grupa "pościgowa" (bo stufffki to ani ja ani moje moto nie zdierżymy) to i ja postaram sie przesiąść z czopperka mojego pięknego zwanego dalej W-3 Sokół na piiiięknego Triumfika :D i pognam z towarzyszem Kamandirem. Czewrwcowy termin byłby całkiem git, chyba :biggrin:

Póki co jeszcze daleko więc póki co pogadamy o szczegółach wcześniejszych eskapad :biggrin:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł żeby wiosną wygospodarować tydzień z łykendami przyległymi, co daje 9 dni, i zaliczyć Kresy ...

... Kamandir jest kłótliwy, wymaga przelotowej 140 km/h od Urala, nie pozwala pić wódki bo to niezdrowe, a pobudki robi wiaderkiem zimnej wody.

Kto wchodzi w ten temat?

Kamandir Kulik.

... skoro impreza bezalkoholowa to ja chętnie (wiadomo alkohol Twój wróg :biggrin: ) ... a co do pobudki cóż ... nie ma jak zimna woda z samego rana :D ... piszę się jak najbardziej ... sam kiedyś chciałem objazd taki robić ... tylko z planowaniem u mnie kiepsko ... jak impreza wypali ... i u mnie sie nic nie zmieni ... to biore sie za słownik ... polsko rosyjski ...

 

ps. ... tylko do której ma sie grupy przyłączyć poważny abstynent ?? Przeciez sie nie rozerwę

Edytowane przez kriss.g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm widze ze Coś tu palnujecie za moimi plecami :icon_twisted:

 

Wszystko się zgadza ale z tą powagą To klaudiusz przesadziłeś...

 

No ale widze ze tak liczne EKG sie deklaruje... to przecież mnie nie może zabraknąć,!!!!!!!

Dziady z EKG czemu sie dowiaduje oststni :) hehe? już macie mnie dość ?? hehehehe

 

Wstepnie sie pisze co do terminu jest mi obojetny tylko musze wiedzieć wcześniej . jak czerwiec to moze sobie nawet urlop wezme i śmigne na południe Europy..? ... a co.....

Africzkę podkój bierz szablę,beczkę nalewki i stawaj do szeregu :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale widze ze tak liczne EKG sie deklaruje... to przecież mnie nie może zabraknąć,!!!!!!!

Dziady z EKG czemu sie dowiaduje oststni ;) hehe? już macie mnie dość ?? hehehehe

 

Kladio się wszędzie, jak zwykle pisze. Ja czekam na zapodanie terminu, bo w długi weekend majowy EKG ma obowiązkowe spotkanie ... Nowy ... spotkanie jest obowiązkowe dla I Giermka też !!! :icon_twisted:

 

Jeśli termin będzie inny niż 1-3 maja ... to czemu nie ... Tylko ja proszę o grupę wyczynowo-kaskaderską. Nie będę się wlókł 1,50 zł ... choć te drogi ... no dobra dychę spuszczę, bo Afryczki się pocą ;)

 

 

JA NIE BYĆ HUN!!!!!!!!!!!!!!!!! :icon_razz: :)

 

Ale być prawdopodobieństwo, że Ty nie jechać - HOWK :D

Edytowane przez Prot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Towarzyszu Komandir

(...)

W papę chcesz?

 

 

Co do terminu, to tak jak wspominałem, a niektórzy przytaknęli, wszystko tylko nie majówka.

Na majówkę lecę do Grodna, a EKG na obrady starszyzny forumowej (czy jakos tak...).

Na razie skupmy się na Bożym Ciele '07. Kto jest za?

 

Kamandir Kulik.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W papę chcesz?

Co do terminu, to tak jak wspominałem, a niektórzy przytaknęli, wszystko tylko nie majówka.

Na majówkę lecę do Grodna, a EKG na obrady starszyzny forumowej (czy jakos tak...).

Na razie skupmy się na Bożym Ciele '07. Kto jest za?

 

Kamandir Kulik.

Ja się piszę :icon_razz:

 

Wiesz nowy011 ale wyjazdy z Kamandirem należą do zdyscyplinowanych i w tym ich cały urok (zresztą w azji to B.przydatne) więc nie wiem czy EKG da radę dojechać do granicy bo to banda Hunów jest a Ci jak wiadomo ze wschodu na zachód jeździli a odwrotnie to już jak który chciał :)

No,NO my już nawet czytać i pisać umiemy choc do Gertycha daleko. :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...