Skocz do zawartości

Kamieniec Podolski na wiosnę 2007


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

No kurde, nigdzie indziej się nie widzę, jak Bóg da, partia pomoże, do śmignę z Wami i może moja Pani się zdecyduje w r e s z c i e :clap: .

 

To je to !

 

Jeśli pojadę, a mam nadzieję że tak, to do kaskaderów proszę :(

 

 

Z motocyklowym pozdrowieniem :notworthy:

 

 

ps. kurcze, już bym jechał :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli do wyjazdu będę miał jakieś moto pod ręką - to pacziemu niet :( :notworthy:

 

...bo na razie głównie zajmuję się kolekcjonowaniem motocykli.... :)

 

:notworthy:

 

 

P.S. Ja do tej grupy "moherowej"... słyszałem że tam jest najweselej*

 

 

 

:clap:

 

 

 

* czyt. piją najwięcej, a potem mają kaca i wleką się na drodze

Edytowane przez mla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Ja do tej grupy "moherowej"... słyszałem że tam jest najweselej*

 

 

 

:clap:

 

 

 

* czyt. piją najwięcej, a potem mają kaca i wleką się na drodze

Jedyna sluszna grupa! :notworthy: :notworthy:

 

Chlopaki czemu Wy tak twardo to mowicie?????? Mieciutko prosze....... paciemu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kamandir' czy na ten wypad szable trzeba przygotować? .Może przy okazji odbierzemy swoje. :(

 

KAMANDIR czy na ten wypad trzeba przygotować szable?.Może przy okazji odbierzemy swoje.Gdyby tak to ADU dla ciebie mam taką małą szabelkę akurat do berecika będzie ci pasować HA HA :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, jak Was sobie tak czytam, ochoty nabieram. Bo z taką kompaniją, to sama przyjemność. I tylko termin planowanego wyjazdu mi nie odpowiada. Jednak sobie myślę, że nie raz to już plany się zmieniały. Więc jeśli i ten termin przesunie się na... po hmmm.... 10 lipca, zaciągne się w Waszmości szeregi. Proszę o przydział do grupy max. 100km/ha, czyli... podziwiającej krajobraz.

Czołem biję.

Jurek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAMANDIR czy na ten wypad trzeba przygotować szable?.Może przy okazji odbierzemy swoje.Gdyby tak to ADU dla ciebie mam taką małą szabelkę akurat do berecika będzie ci pasować HA HA :biggrin:

Jak najbardziej preferuje :D

Edytowane przez adu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niet prabliemy. Jeśli to dla Babci, to obowiązkowo zajeżdżamy na sesję zdjęciową :biggrin:

 

P.S. Trzeba będzie podzielić peleton na podgrupy:

- abstynencka,

- kaskaderska,

- poważna,

- i jeszcze się jakąs stworzy...

 

 

- EKG ? Czyli pijani, kaskaderzy śmigający z powagą :D

 

Mar_cin nie ma co śledzić, jadziem :flesje:

 

Hmmmm widze ze Coś tu palnujecie za moimi plecami :biggrin:

 

Wszystko się zgadza ale z tą powagą To klaudiusz przesadziłeś...

 

No ale widze ze tak liczne EKG sie deklaruje... to przecież mnie nie może zabraknąć,!!!!!!!

Dziady z EKG czemu sie dowiaduje oststni :) hehe? już macie mnie dość ?? hehehehe

 

Wstepnie sie pisze co do terminu jest mi obojetny tylko musze wiedzieć wcześniej . jak czerwiec to moze sobie nawet urlop wezme i śmigne na południe Europy..? ... a co.....

Edytowane przez nowy011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na mapę Kamieniec nie jest wcale tak daleko... Jest tylko troszkę dalej od Lwowa... Nawet gdybym miał nadal jedynie Urala, to w grupie emerycko-krajobrazowej mógłbym kamandirować :biggrin: . Na otwarcie motosezona też jakoś daleko nie jest. E tam, Ural wszędzie dojedzie. Po co mi japonia... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też manetki swędzą na taki wyjazd..... :D

 

Pozdrówka

To może sie okazac że połowa EKG poleci... może też jest dobrze ustalić w najbliższym czasie termin już z Góry....? A nie czekać połowe zimy i zastanawiać sie czy kwiecień czy czerwiec?

Mim skromnym zdaniem lepiej bedzie planować tzw ,,wycieczkę" z juz ustalonym terminem ..

 

p.s.

mnie pasiii Czerwiec ... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...