Skocz do zawartości

Jeździłaś(eś) Dziś??? Czyli kto jeszcze daje radę a kto już odpuszcza


maruha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja dzisiaj widzialem dwóch śmialków, jeden na Bandycie N (chyba) a drugi na jakimś Enduro wypasionym BMW (chyba) :notworthy: A tak to wiosna idzie Panowie i Panie :banghead:

 

p.s. A gdzie sie podzial zalożyciel Tematu? Zasypalo go gdzieś? ;)

Edytowane przez klaudiusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem dzisiaj pojeździć a tu patrzę -9' Fuck!!! Może słonko trochę podgrzeje...?

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kur** dzisija rano otwieram gały patrze a tu słońce, bezchmurne niebo to odrazu pomyslalem ale dzisiaj posmigam ale po chiwi rozkoszy uświadomilem sobie ze moto jest w lakierce! :P no i tyle sie nasmigalem dzisiaj co pociagiem do szkoly na poprawe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To słońce na mnie tak podziałało, że kumpla długo nie musiałem namawiać :bigrazz: ...kilkanaście kilometrów dzisiaj, po dłuższej przerwie ;) przewietrzyć sprzęty trza było :crossy: tego nam brakowało :buttrock:

Normalnie się już wiosny nie mogę doczekać :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jak zwykle: Koszalin -> Gdynia :)

Pozdro dla gościa na Fazerce FZ6 którego zatrzymały Smerfy w Gdynii :bigrazz: Czasem dobrze mieć słabszego sprzynta i jechać z tyłu :icon_mrgreen:

Pozdrawiam.

>>Ja Bol<<

P.S. To jeszcze końcówka sezonu 2006 czy początek 2007?

Suza GSX 600 F (jajko) -> Yamaha FZS 1000 Fazer -> Triumph Sprint ST 1050 -> ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś z racji ładnej pogody wyciągnałem sprzeta, wziąłem kobietę i jakoś stuknęło 185km :buttrock:

Niestety wracalismy już po zachodzie słońca, więc ciut nas wyziębilo, ale ogólne na twarzach banany :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...