Skocz do zawartości

Jeździłaś(eś) Dziś??? Czyli kto jeszcze daje radę a kto już odpuszcza


maruha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 grudzień - godzina około 13.55 , asfalt mokry, około 7 stopni, wieje wiatr dosyc silny,od czasu do czasu mżawka....wyjeżdzac?? ważą sie losy..

 

Daj sobie spokój, jak to Olsen napisał - Pogoda pod psem :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 grudzień - godzina około 13.55 , asfalt mokry, około 7 stopni, wieje wiatr dosyc silny,od czasu do czasu mżawka....wyjeżdzac?? ważą sie losy..

Ja w brzydką pogodę staram się nigdzie nie jeździć, jeżeli nie muszę ani nie jestem z nikim umówiony (czasem lepiej nawet odwołać umówione spotkanie, niż się narażać).

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olsen ale tu technika jazdy nie ma nic do rzeczy ;) wrocilem z malej przejazdzki ( wczoraj jak bylo ladnie i asfalt suchy) podjechalem pod furtke..patrze kumpla nie ma a mial czekac to zawracam (a ze troche juz ciemno bylo i boczna nieutwardzona ulica) wolnitko jade a tu w @$#@#%#@% przednie kolo wpada mi w bloto ...oczywisciekiera mi skrecila moto przechylilo i teraz mam qr... co sklejac.Moto juz rozebralem ze wszystkich plastikow i jazdy juz nie bedzie.Tyle tylko ze wq... mnie to ze polamalem kawalem owiewki a i tak sa one posklejane w niektorych miejscach bo moto po slizgu bylo.Pzdr. i uwazajcie na bloto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda może dziś nienajlepsza,ale do jazdy w terenie nie przeszkadza,kolejne 100 km nawinąłem i jestem bardzo zadowolony przyjemnie sie jeździło zazwyczaj po 30 min jazdy zimna nie czuc wogole.A na przyszły tydzień zapowiada się znow całkiem przyzwoita pogoda ;)

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olsen ale tu technika jazdy nie ma nic do rzeczy :P wrocilem z malej przejazdzki ( wczoraj jak bylo ladnie i asfalt suchy) podjechalem pod furtke..patrze kumpla nie ma a mial czekac to zawracam (a ze troche juz ciemno bylo i boczna nieutwardzona ulica) wolnitko jade a tu w @$#@#%#@% przednie kolo wpada mi w bloto ...oczywisciekiera mi skrecila moto przechylilo i teraz mam qr... co sklejac.Moto juz rozebralem ze wszystkich plastikow i jazdy juz nie bedzie.Tyle tylko ze wq... mnie to ze polamalem kawalem owiewki a i tak sa one posklejane w niektorych miejscach bo moto po slizgu bylo.Pzdr. i uwazajcie na bloto :)

Pisząc o "niedojeżdżeniu", nie miałem na myśli braku wprawy czy odpowiedniej techniki jazdy, lecz swoisty "głód" motocyklowy, który w mniejszym lub większym stopniu doskwiera wszystkim motonitom, którzy przez dłuższy czas zmuszeni byli lizać cukierek przez szybkę. I im bardziej człowiek jest "niedojeżdżony", tym trudniej mu oprzeć się pokusie odbycia przejażdżki, także w warunkach niezbyt sprzyjających motocyklowym wojażom (zwłaszcza jeśli w swoim życiu jeszcze się nie najeździł). Wiem to z własnego doświadczenia...

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zrobiłam 50km :D

 

Nooo... i to jest godny pochwały początek kariery forumowej :)

Ja dzisiaj wymięklem, ale wczoraj i owszem :)

Pomyśleć, że już z miesiąc temu chcialem sprzeta na zimowanie do Pawla oddać... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo... i to jest godny pochwały początek kariery forumowej :cool:

Ja dzisiaj wymięklem, ale wczoraj i owszem :)

Pomyśleć, że już z miesiąc temu chcialem sprzeta na zimowanie do Pawla oddać... :icon_mrgreen:

 

 

Od czegoś kazdy zaczyna :) czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj bylo fajnie, chociaz za pozno troche wstalem i zanim pozbylem sie toksyn z piatkowego wieczoru :) to juz mi duzo czasu nie zostalo, pozatym bylo tak cieplo, ze sie we wszystkich tych podpinkach i kolnierzach spocilem jak mysz.. :wink:

a dzisiaj (znowu to pozbywanie sie toksyn - tym razem z wesela czyli dluzej :) ) patrze przez okno, szaro, ale wyglada na sucho i wyjezdzam z garaza, a tu mzawa - taka z tych najgorszych co to szybe kasku zakleja :) no ale jak juz sprzeta wyciagnalem to przynajmniej pomyslalem, ze na stacje pojade coby zatankowac i no i tak sobie chwile pojezdzialem po tym mokrym syfie, czujny oczywiscie jak pies potrojny :bigrazz: jade na kawkie, stawiam sprzeta pod Blue City i moto pach mi upada na prawa strone, taka jakas slizka farba pokryli prze wejsciem, ze nie bylo szansy moto utrzymac przy jego wadze, na szczescie nic sie stalo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj bylo fajnie, chociaz za pozno troche wstalem i zanim pozbylem sie toksyn z piatkowego wieczoru :) to juz mi duzo czasu nie zostalo, pozatym bylo tak cieplo, ze sie we wszystkich tych podpinkach i kolnierzach spocilem jak mysz.. :wink:

a dzisiaj (znowu to pozbywanie sie toksyn - tym razem z wesela czyli dluzej :icon_question: ) patrze przez okno, szaro, ale wyglada na sucho i wyjezdzam z garaza, a tu mzawa - taka z tych najgorszych co to szybe kasku zakleja :icon_question: no ale jak juz sprzeta wyciagnalem to przynajmniej pomyslalem, ze na stacje pojade coby zatankowac i no i tak sobie chwile pojezdzialem po tym mokrym syfie, czujny oczywiscie jak pies potrojny ;) jade na kawkie, stawiam sprzeta pod Blue City i moto pach mi upada na prawa strone, taka jakas slizka farba pokryli prze wejsciem, ze nie bylo szansy moto utrzymac przy jego wadze, na szczescie nic sie stalo :)

PANOWIE I PANIE dzisiaj była ostatnia rundka w tym sezonie. moto zniesione w czterech chłopa do magazynu-gotowe do rozbiurki i malowania. Miałem to zrobić już w listopadzie ale jak większość przedłużylem sezonik. o mały włos źle by się skończyło bo 4-12 2006 brakło tyci .Mam nadzieję że twardziele którzy jeszcze jeżdżą szanują aurę bardziej niż ja. pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...