Skocz do zawartości

Ile za serwis??


August~VF1000
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiam. Tą zimą chce zrobić troche przy moto. Moje pytanie brzmi- Ile kosztuje serwis w Poznaniu najlepiej??

A dokładnie chodzi mi o to:

 

1. Czyszcznie, regulacja i synchronizacja gaźników;

2. Regulacja zaworów;

3. Wymiana świec (+koszt świec);

4. Sprawdznie ciśnienia w cylindrach;

 

Reszte zrobie sam sobie ale tego nie. Orientujecie sie co i jak?? Silnik V4

 

5. Ile kosztuje jeszcze wymiana bendiksa w rozruszniku?? (+cena bendiksa)

Edytowane przez August~VF1000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Hmm, no chętnie bym Ci pomógł, ale akurat w tych sprzętach się nie specjalizujemy, poza tym mamy teraz przerwę zimową,

Niemniej polecam nasz znajomy serwis - dzwoń do Waldka, ręczymy za niego: 601 789 176

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdajesz sobie sprawe ze to nie moze byc tanie ?

Swoja droga nie sadze ze wspomniany wyzej Waldek ma narzedzie do unieruchomienia walka podczas ustawiania zaworow. Rowniez sugerowal bym przypomnienie mu ze trzeba uzyc jednoczesnie 2-ch szczelinomierzy.

Rozrusznik oczywiscie nie ma zadnego Bendixa tylko sprzeglo odsrodkowe - mozliwe ze trzeba wymienic w nim same sprezyny i rolki, a moze sruby sie poluzowaly i calosc chalasuje - zalezy jakie masz objawy.

Sam jestem ciekaw jaka cene ci powiedza - napisz jak dostaniesz jakas wycene tych prac.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki. Będe dzwonił i zobaczymy co i jak. A co do rozrusznika to są identyczne objawy jak przy aucie gdy jest bendix do niczego. Nieraz przepuszcza, nie zazębia. Tylko wtedy gdy moto długo stoi bo normalnie jest ok.

 

No więc tak. Rozmawiałem z Waldkiem i cenowo wygląda tak; za pozycje:

 

1. 240-300zł;

2. 20zł za zawór;

3. Gratis wymiana (1zt. świecy ok 15zł)

4. wliczone już jest przy 1i 2;

5. zalezne co jest.

 

A za wynmiane oleju 20zł.

 

Koleś jet dość zapracowany. Najbliży termin ma za 2tyg. Z tym że mi akurat się nie spieszy. Byle zdążyć do przyszłego sezon żeby była igła:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...