Skocz do zawartości

GIXER CUP 2007


Bandzior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nie wiesz na czym zabawa polega, a juz piszesz ze 1.50, 1.45 powinno ci sie udac zrobic :icon_mrgreen:

Powodzenia!

 

 

jezdziłem w tym roku na yamaszce FZ6 05 bez niczego nawet kapcie orginal i wiem na czym to polega. dzieki i nawzajem

Edytowane przez tra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

legut spokojnie, kazdy lata jak potrafi, jedni lepiej - inni gorzej, na naszym poziomie i tak bardziej chodzi o zabawe niz wyjazd do Malezji :icon_mrgreen:

 

co do przerobek - kazdy sie na to lapie, kazdy! jedynym ograniczeniem jest kasa! zawsze sa lepsze wydechy, pompy hamulcowe, set-y, zawieszenia, uszczelki i tak ku*wa do zajebania... i tak pewnie w pierwszym sezonie cos z tego zestawu sobie zakupisz...

 

bo niby to ma byc zabawa, a i tak kazdy chce byc pierwszy :icon_mrgreen:

 

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

legut spokojnie, kazdy lata jak potrafi, jedni lepiej - inni gorzej, na naszym poziomie i tak bardziej chodzi o zabawe niz wyjazd do Malezji :biggrin:

 

co do przerobek - kazdy sie na to lapie, kazdy! jedynym ograniczeniem jest kasa! zawsze sa lepsze wydechy, pompy hamulcowe, set-y, zawieszenia, uszczelki i tak ku*wa do zajebania... i tak pewnie w pierwszym sezonie cos z tego zestawu sobie zakupisz...

 

bo niby to ma byc zabawa, a i tak kazdy chce byc pierwszy :biggrin:

pozdro

 

 

ostatnie zdanie mnie rozpierdoliło!!! pieknie napisane!!

 

zabawa ale kazdy chce być 1:)

 

ale taka prawda pozdrawiam do zobaczenia w poznaniu

Edytowane przez tra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tra i przestan sie mazac! nauka przez pierwszy sezon odbywajaca sie tylko na treningach jest z dupy pomyslem. zwlaszcza ze finansowo rundy cie wyjda tyle samo, moze nawet taniej. poza tym nie przejmuj sie ze puchar + treningi to duzo wiecej wyjazdow do posen i ze nie ogarniesz tego. przypominam: istnieje dosc znaczne prawdopodobienstwo ze podczas ktoregos z tych wyjazdow polegniesz i w sumie tych wyjazdow okaze sie mniej niz zakladales :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tra i przestan sie mazac! nauka przez pierwszy sezon odbywajaca sie tylko na treningach jest z dupy pomyslem. zwlaszcza ze finansowo rundy cie wyjda tyle samo, moze nawet taniej. poza tym nie przejmuj sie ze puchar + treningi to duzo wiecej wyjazdow do posen i ze nie ogarniesz tego. przypominam: istnieje dosc znaczne prawdopodobienstwo ze podczas ktoregos z tych wyjazdow polegniesz i w sumie tych wyjazdow okaze sie mniej niz zakladales :icon_mrgreen:

 

 

ale pisząc treningi nie miałem na myśli grandysów tylko co poniedziałek w poznaniu jestem, albo przyczepka albo na dwóch kołach z kumplami pozdrawiam:d

Edytowane przez tra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pisząc treningi nie miałem na myśli grandysów tylko co poniedziałek w poznaniu jestem, albo przyczepka albo na dwóch kołach z kumplami pozdrawiam:d

poniedzialki sa do dupy. same miejscowe precle jezdza. poza tym ile mozna efektywnie trenowac przez 2h ciaglego treningu?mi prawie nigdy sie nie udaje wykorzystac wszystkich sesji na grandysach, a tam masz 2h rozlozone na caly dzien. policz cene przyczepki i wachy do posen na dwa poniedzialki - tyle kosztuja treningi u grandzia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z najlepszej modyfikacji jaka zrobilem w swoim motorku to jak w noc przed zawodami z Grzesiem i Sliwa wypilismy 2x 0,7L Zubrowki i na drugi dzien rano tez zrobilem 1:46. Walic ulepszanie motoru, trzeba w glowie sobie poprzestawiac hamulce i bedziesz nawet na stocku popie....lal jak maly odrzutowiec :buttrock:

 

 

Dziekuje

Qba

hahahahhaa

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko... Czy po kazdej rundzie rozbieracie moto do wersji drogowej zeby pojezdzic sobiena trasie albo po miescie, czy nastawiacie caly sezon tylko na jazde po torze? Bo wiadomo pojezdzic w trasie tez sie chce, ale ciagle przekladki chyba sa uciazliwe.

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko... Czy po kazdej rundzie rozbieracie moto do wersji drogowej zeby pojezdzic sobiena trasie albo po miescie, czy nastawiacie caly sezon tylko na jazde po torze? Bo wiadomo pojezdzic w trasie tez sie chce, ale ciagle przekladki chyba sa uciazliwe.

zmiana owiewek zajmuje ok 1 godz i nie jest zbytnio uciazliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...