Skocz do zawartości

GIXER CUP 2007


Bandzior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tomek, czytaj cały wątek :icon_eek: o treningach Grandysów Crash pisał TUTAJ Co do opon to z tego co zrozumiałem w wyścigu musisz mieć założone GP Racery, natomiast nie muszą one być zakupione u Grandysów, ale czy znasz źródło z którego można kupić te laczki za mniej niż 1k :icon_twisted:

 

No ja mogę miec, nieduzo taniej ale jednak... Jakbyście chcieli to trzeba by w miare szybko zorganizować zapisy. Mogę oddać te opony po kosztach (bede mial z tego inna korzysc :rolleyes:) - ale muszę złożyć zamówienie do końca stycznia. Koszty: około 970 pln za komplet 180 i 120 (cena za 190 moze byc minimalnie wyzsza - w tej chwili jej jeszcze nie znam).

 

A poza tym pochwalę się: wczoraj stałem się szczęśliwym posiadaczem GSX-R 600 K6. Kupiony w USA, powinien być w Polsce za 2-3 tyg. Troszkę poharatany: czacha, owiewki (to pikuś), jedyny kwas to pęknięty tylny subframe - jakby ktoś miał/wiedział szukam w/w części. Teraz tylko zapisać się i zbierać sałatę...

Edytowane przez Posen Diesel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mogę miec, nieduzo taniej ale jednak... Jakbyście chcieli to trzeba by w miare szybko zorganizować zapisy. Mogę oddać te opony po kosztach (bede mial z tego inna korzysc :crossy:) - ale muszę złożyć zamówienie do końca stycznia. Koszty: około 970 pln za komplet 180 i 120 (cena za 190 moze byc minimalnie wyzsza - w tej chwili jej jeszcze nie znam).

 

A poza tym pochwalę się: wczoraj stałem się szczęśliwym posiadaczem GSX-R 600 K6. Kupiony w USA, powinien być w Polsce za 2-3 tyg. Troszkę poharatany: czacha, owiewki (to pikuś), jedyny kwas to pęknięty tylny subframe - jakby ktoś miał/wiedział szukam w/w części. Teraz tylko zapisać się i zbierać sałatę...

Tadek, you bastard!gratuluje kej-siksa:)a co za opony tam masz po 970?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze jakies inne ktos moze zalatwic, np. pilot race, albo mecler racetec? bo z tego co slyszalem to wszyscy psiocza na te dunlopy. nie wiem czemu.....

Próbuję zorganizować dojście do Metzelerów i Pirelek, jak będę wiedział coś więcej, dam tutaj znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuję zorganizować dojście do Metzelerów i Pirelek, jak będę wiedział coś więcej, dam tutaj znać.

moim skromnym zdaniem to nie jest najlepszy pomysł żeby trenować na Metzelerach lub Pirelli a scigać się na Dunlopach , nie wyczujesz gumy inna trakcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym zdaniem to nie jest najlepszy pomysł żeby trenować na Metzelerach lub Pirelli a scigać się na Dunlopach , nie wyczujesz gumy inna trakcja

Osobiście, ten sezon traktuję właśnie jako trening, celem wyczucia nowego dla mnie rodzaju motocykla i jego geometrii (wcześniej były turystyki). Na ściganie przyjdzie jeszcze pora :icon_question:

Edytowane przez Bandzior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście, ten sezon traktuję właśnie jako trening, celem wyczucia nowego dla mnie rodzaju motocykla i jego geometrii (wcześniej były turystyki). Na ściganie przyjdzie jeszcze pora :icon_twisted:

to dokładnie tak samo jak ja , ostatnie 3 sezony miałem ten sam sprzęt co Ty :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...