Skocz do zawartości

Aż nie do wiary. Przyp. z premedytacją :/


Vatzeque
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W komentarzach jest informacja o artykule poruszającym kwestię tego wypadku, dostępnym pod adresem:

http://news.bbc.co.uk/1/hi/england/devon/5318980.stm

Kierowca wyszedł z tych akrobacji jedynie z potłuczeniami. Sam film z wypadkiem używany jest w kampani na rzecz bezpieczeństwa motocyklistów w Anglii. Nie piszą jednak nic o przyczynie wypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Moim zdaniem wina leży po stronie samochodu. Gdy na poboczu stoi policyjny radiowóz należy automatycznie zmiejszyć prędkość do bezpiecznej. A on tego nie zrobił co zaowocowało tym wypadkiem. Pozdrawiam.

 

Ps: Tak to jest , jak się nie myśli za kierownicą.

Edytowane przez Plakatufka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem pewny że wina leży po stronie policji ;) gdyby nie ona... nie wyjechał by ten POLO, a i motocylista by nie zwalniał :buttrock: wszyscy by żyli długo i szczęśliwie... motocylista ożeniłby się z panią z Vana, a kierowca Polo znalazłby prawdziwka w lesie...

A tak poważniej to przeciez jaste, że wina Vana... w dupe wjechał!! i za to powinien dostać mandacik :cool: motocyliście sie nic nie stało... bo ta bajka ma happy end :cool:

POZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko zastanawia reakcja policjanta - nie przejął się chyba zbytnio sytuacją.

 

Policjant musiał dokończyć dowcip taki "angielski humor".

 

Może tam tesh jakies dziwy stały, motonita chciał się zatrzymać a ten z vana sie zapatrzył, ten policjant był gejem i go dziwy nie interesowały a policjantka lesbijką i szybko pobiegła!

 

Pzdr oby jak najmniej takich wypadków!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nt. wypadku mam nieco inną teorię.

 

moim zdaniem motocyklista jadący prawym (tu szybszym) pasem był zatrzymywany przez policję. wyraźnie widać, iż mocno wytraca prędkość kierując się na pobocze za stojący przed radiowozem samochód.

 

za taka opcja przemawia także fakt, że przed radiowozem początkowo stały dwa auta (wygląda to więc na kontrole drogową, bądź radarową).

 

aczkolwiek to tylko "teoria"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nt. wypadku mam nieco inną teorię.

 

moim zdaniem motocyklista jadący prawym (tu szybszym) pasem był zatrzymywany przez policję. wyraźnie widać, iż mocno wytraca prędkość kierując się na pobocze za stojący przed radiowozem samochód.

 

za taka opcja przemawia także fakt, że przed radiowozem początkowo stały dwa auta (wygląda to więc na kontrole drogową, bądź radarową).

 

aczkolwiek to tylko "teoria"...

 

Witam! I tak napewno było. "Pały" angielskie ze sobie znaną uprzejmością... . Dały "ciała". Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...