Skocz do zawartości

No i sie doigralem:PNowy Moto


DiboS60
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Film hm nic ciekawego nie widziałem moto jak moto. Tak może odstwia rg i inne ale itak bym tego za chu*** nie chciał . Poprostu kiepsko wyglada. NAwet rg jest ładniejsze. No ale co sie spodziewac po 20 letnim motocyklu. A porownywac ja do af1 to już jest smieszne. Przeciez af-ka rozwalila by tego zundapa nie wrzucając 3 a zreszta co tu pisac to inna klasa motocykli. Moim zdaniem nie ma sie czym zachwycac a i jakiś innowacyjnych rozwiązan w tym zundapie też nie widze.

Ps kolega od zundapa co krecil filmik. Elegancki stroj na motocykl a kask to juz wypas ;)

:icon_mrgreen:

To że kiepsko wygląda to kwesia gustu. Mi np. nie podobają się nowe enduro i za ch*ja bym tego nie chciał.

Co do odsadzania to nie ma co pierniczyć czy by odsadził czy nie, bo nie ma u mnie w okolicy af1

 

A porownywac ja do af1 to już jest smieszne. Przeciez af-ka rozwalila by tego zundapa nie wrzucając 3 a zreszta co tu pisac to inna klasa motocykli
Już kilku gości takie teksty rzucało, ale co do czego to potem takie mieli miny :bigrazz:

Co do rozwiązań innowacyjnych to pokaż mi, która 80ccm do połowy lat 80 miała fabryczny nicasil?

A tak w ogóle to kuomu siępodoba temu się podoba, to kwestia gustu i kryteriów jakie moto ma spełniać dla każdego z osobna.

Edytowane przez Hubert-Moto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smiejcie sie dalej :) zundappek bedzie po małych modyfikacjach wiec jesli nei wierzycie to ja nagram ten zas*any filmik. Albo niech ktos z rzeszowa postawi mi rg 80 lub mbxy, gt 80 itp, po zimie bedzie jeszcze lepiej :wink: własnie obliczany jest dyfuzorek pod moje moto, do teog koncoweczka od aprlilki rs 125, zmiana zebatek, nowy tłoczek, polerka nanałow, moze jakas kombinacja z dyszami zobaczymy jak bedzie jechal, sam nie wierzylem jak kupowalem to moto, jechalem po nei 120 km od mojego miasta ale sie oplacało, mnie nie interesuje co inni sobie mysla mozecie mi pisac z emnie zmieszacie nawet simsonem a ja to mam głeboko, jak sie spotkamy na drodze to zmieni zdanie. tyle mojej wypowiedzi...

 

mamy jeszcze taki material z kolego Hubertem, otow dawno temu firma zundapp pobila rekordzik predkosci motorowerkow 50ccm. motorek osiagnol 162,609 km/h, a oto plakacik na ten temat. http://www.autosalony.rzeszow.pl/i/weltr01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kulturalnie proszę :flesje:

Sam nie wierze w az tak dobre osiagi, ale to nie znaczy ze trzeba rzucac miechem

 

A wracajac do tematu to czy jedzie 120 i 100 to nie ma wiekszej roznicy, bo w miescie tego nie wykorzystasz, a w trasie przy przelotowej 90 i tak bedziesz wyprzedzanym a nie wyprzedzajacym

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No popatrz piasekt widocznie ten koles musial byc taki sam ,,Mądry" jak i ty;]A koles naprawde nia mial pojecia jak zrobic linke bo zaminilem sie z nim za malaguti f15 skuter za ktorego dalem 2400zl ;] wiec za tyle kupilem te af1;]Kolega mnie sie pyta jak sie odpala skuter na popych albo okazalo sie ze zalal paliwo do dozwonika oleju;]wiec przykro mi. a Silniczek naprawde pracuje zesko;] mysle ze za takie pieniądze to ludzie simsony albo tajwany kupuja nie 125 zarej na motorower;]Aprilai stala nieuzywana loohoho jak po niaprzyjechalem to zegarow nie bylo widac taki bylpyl i syf na nich.ogolnie z rejstracja i tym co trzeba wymienic wyniesie mnie 2900 zl;]noo prosze cie to sa smieszne pieniadze jak za taki moto ;]oczywiscie sa rzeczy ktore trzeba poprawic ale to juz ksometyka i trzeba na to checi i czasu zeby bylo dobrze i zeby moto bylo doprowadzone do stanu bardzo dobrego:)Chodz takie sa tylko z salonu;]

Edytowane przez DiboS60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh za te pieniadze to naprawde była wart a koles od ktorego dibo kupił to af-1 to konkretna ciota zeby lac paliwo do dozownika:/ hehh no ale co są i tacy :biggrin:

 

 

 

 

 

RG w - 45% poskładana

Zamienie suzuki rg 125/50 na enduro kontakt pw lub gg

Poszukuje Hondy ns-1

Sprzedam silnik od Suzuki Rgv 125 bez cylindra i zaplonu reszta w zajebi... stanie !!

Dalej przed soba widze drogę polna niedlugo znowu bedzie powrot do Enduro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam panowie płaczecie jak małe dzieci. Jeździ się tak żeby nie mieli prawa Cię złapać.

 

Mnie raz złapali i jakoś śmigam dalej . Jak będzisz się zachowywał jak człowiek to zobaczysz, że oni też są ludźmi. :)

 

Pozdrawiam Michał

Edytowane przez Gudaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam panowie płaczecie jak małe dzieci. Jeździ się tak żeby nie mieli prawa Cię złapać.

 

Mnie raz złapali i jakoś śmigam dalej . Jak będzisz się zachowywał jak człowiek to zobaczysz, że oni też są ludźmi.

gudaj, niechcesz juz sprzedac mtx??jakby co to wiesz,

heh

Edytowane przez Jimmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm z tym to ciezko jak go złapia to poprostu nic nie bedzie miec tylko jak np zgarnom go jak bedzie jechac powyzej 60 km/h lub w cos wyjebie jak bedzie mial 120km/h wszystko ma zakryte wiec sie policja nie polapie tak szybko najgorzej jest w enduro jak widac caly silnik itd ale policja przewaznie zwraca uwage na karte motorowerowa oraz ubezpieczenie nawet u nas numerow ram nie sprawdzaja a ja sadze ze nie bede miec problemow rg jest duzo mniejsza i wyglada jak ten motorower :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...