Skocz do zawartości

No i sie doigralem:PNowy Moto


DiboS60
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

150 wyciaga na ostatnim biegu :) Litrus i Zundap takimi tekstami mozecie sobie operowac w dziale Humor jak zalozycie temacik ze smiesznym syjonistycznym kawalem :P Niechce mi sie czytac i szukac czy napisalem ze na 3 biegu.jezeli to wiadomo ze sie machnolem.A tacy doswiadczeni obeznani oblatacze jak wy powinni to wiedziec :icon_mrgreen: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to bylem blisko :P a widzisz .. strzelalem :crossy:

Ale jak patrzylem na allegro to do zundappow tych nowszych zabardzo nie ma czesci .... trudno z nimi prawda ?

 

Już w jednym temacie o tym pisałem :) Z częściami jest licho... zestawy nowych tłoków można dostać na jednym ze sklepów internetowych, zestaw napędowy na Larssonie, a klocki hamulcowe praktycznie w każdym sklepie z akcesoriami do motocykli. Inne części raczej się tak szybko nie zużywają. Praktycznie wszystkie części można dostać na ebayu: Części KS 80 ebay Na niemieckim ebayu jest tyle częsci do Zundappa co u nas na allegro do WSKi. Ale niemcy nawet za używane części sobie cenią, a doliczyćdo tego koszty przesyłki... to wyjdzie trochę dużo :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wniosek z tego taki że tłumik lepiej wygląda!! A 150 rozwijałem na 3 biegu więc ciśnie jak ch*j!! :crossy:

Sorry ze odswizam temat ale to on napisal ze na 3 biegu cisnie :bigrazz:)

Oczywiscie nie smialbym sie sprzeciwiac mistrzowi dibo bo napewno masz lepsze doswiadczenie odemnie i dobrze gadasz :crossy:

Pozdrawiam :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moge tego tak zostawic ... Dibo sie nie pomylil napisal ze jedzie mu 150

kolega hubert zundapp napisal ze ON ciagnie na 3 150 ...

A wiec Dibo jest niewinny i prosze juz o nie upominanie go bo sam sie nie pomylil .. przeczytaj dokladnie posty jak Ci sie chce i chcesz dowiesc prawdy :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy sie czepiacie zundappow, moz enie wyglada na af-1 czy jakos tam, a propos to fajowy sprzecik, ale na seryjnym silniczku po odblokwoaniu leci 120 km/h na oryginalnej zebatce przedniej, po zalozeniu 18 zabkowej zgodnie z parametrami i tablica z niemieckich ksiazek rozwija 135km/h :crossy: wiec chyba jak na 80ccmto pozytywne, tym bardziej ze moto kreci sie odbrze, mi na wolnych obrotach przymyka 12 tys :( ale na biegu juz troch egorzej :( narazie granize 9 tys ale jesze niezupełnie odblokowany :( Pozdro :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to proste, liczy sie wyglad no i marka, ale ja nie nazekam

 

I jak to na wolnych obrotach kreci sie do 12tys ? ze na lekkim gazie czy co ?

 

Nie rozumiem tego zdania, no ale jesli nie wierzysz nagram filmik jak tylko oddadza mi moto z warsztatu :bigrazz: 12 tys przymykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a twoj ile idzie ? hmmm 135 na 80 .... takie rzeczy to slyszalem o apce rs 80 ... mozliwe mozliwe ... :(

 

Mam apke 80 tuning polini w pełni odblokowaną i za ch*ja nie poleci 130. Nie wierzcie ludziom we wszystko co mówią :crossy: No ale może jakbym zmienił zębatke z 13z na 17z :bigrazz:

Pozdro :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no no i tym oto sposobem zrobiliscie z tego zundapa najsliniejsza 80cmm w klasi :icon_mrgreen: Bo z tego co tu czytam to ma lepsze osiagi niz nawe Ns-1..w zuciu nieuwierze ze to pujdzie 130 na godzine jak 125 idą niewiele wiecej. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...