Skocz do zawartości

No i sie doigralem:PNowy Moto


DiboS60
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To wogole niepodlega dyskusji ze jest lepsza :P

Oj dibo lepiej zapoznasz się z historią Zundappa zanim wyrazisz opinię :icon_mrgreen: Gdyby nie je*ane chińczyki to honda dzisiaj mogłaby mu naskoczyć. Zundapp w latach 40 swoimi rozwiązaniami technicznymi przewyszał BMW i był światowym potentatem w produkcji motocykli. Gdyby nie jeden złodziej, który zwiał w rajdzie sześciodniówki sportową MZ z dyfuzorem do japończyków to na dzisiejszych ulicach górowałyby niemieckie jednoślady. Przecież w latach 60 w rajdach six days na pierwszych miejscach były MZ, Zundappy i Jawy, a Hondy poza I dziesiątką. Japończycy zastosowali ów dyfuzor w swoich motocyklach i tak zaczęli się piąć na szczy kariery motocyklowej...

PS. Poczytaj o historii Zundappa to wtedy pogadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówimy teraz o historii ( w latach 60-tych nie żyjemy) :) Nie wypowiem się które moto lepsze zundapp ks czy honda ns1 bo nie widziałem z bliska nawet zundappa ;)

 

P.S.Już nie róbcie nagonki na tego Zundappa. Jeździ to jeździ i to najważniejsze :icon_eek:

Pozdrawiam :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by było gdyby..Znam doskonale historie niemieckich motocykli dkw czy zundap czy sash to bardzo dobre konstrukcje ale tak samo jak szybko cos wymyslili tak smao zatrzymali sie w miejscu... :biggrin:

 

Co do Af 1.To do 8 tys chodzi w miare cicho potem juz do 12-13 jest jak rakieta i glosno jest tez :biggrin: Czesci sa.te silniki ma takze pare innych moto.pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i tam w tym ostatnim ujęciu trafiłem na kamien pod ziemią :bigrazz:

Co do ceny to ciężko określić bo bardzo mało jest moto tej marki w sprzedaży. Tutaj w ramę od Zundappa wsadził koleś silnik od Simsona Zundapp z silnikiem Simsona KS 80 myślę że stoi w cenie takiej jak MBX czy RG. Co do osiągów to na odcinku 150m bez problemu rozpędzam go do 80 km/h. Prędkość z jaką dotychczas jechałem to prawie 115 km/h, ale podejrzewam że jeszcze troche by z niego wycisnął, ale to już jest zabójstwo silnika.

Edytowane przez Zundapp-KS80-Sport
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...