Skocz do zawartości

Niestety moj sezon tez zakonczyl sie szlifem


PaleSatan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Niestety ja juz w tym sezonie nie posmigam :lalag:

Dzisiaj zaliczylem szlifa. Oczywiscie baba w puszce wlaczajac sie do ruchu mnie nie widziala i wyjechala na droge patrzac sie w druga strone :biggrin: . A ze ja wyjechalem chwile wczesniej z drogi piaszczystej a na asfalcie jeszcze piach byl to proba hamowania od razu zakonczyla sie szlifowaniem i walnieciem jej w przedni zderzak. (no i jeszcze moje niewielkie doswiadczenie w jezdzie tez sie pewnie do tego przyczynilo)

Mnie nic nie jest. Stluklem sobie tylko kolano. Moto podobdzierany nie za mocno, krzywa lekko kiera strzaskany kierunek oraz pekniety przedni blotnik przy mocowaniu. Mam nadzieje ze nic wiecej sie nie stalo i lagi oraz reszta jest prosta.

No i rozjebalem sobie dopiero co kupiona kurtke.

Mam nadzieje ze sprawa odszkodowania nie bedzie sie ciagnela w nieskonczonosc.

(i tu prosze o porade co potrzebuje dla ubezpieczyciela jako dowod zakupu kurtki na allegro paragonu w takim wypadku nie mam)

 

Dobrze ze rybol udalo mnie sie zaliczyc bez problemow.

Tak wiec do przyszlego sezonu.

 

A co nas nie zabije to nas wzmocni :buttrock:

Edytowane przez PaleSatan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Przykra sprawa... Tak to bywa, baby w puszkach to zaraza :buttrock:.

Ja bym dzis tez ladnie orelka wywinal, ale troche z wlasnej winy. Przy awaryjnym hamowaniu ladne tance moto odstawilo, ale sie jakos udalo... Jednak dalo mi to jasno do zrozumienia, ze czas najwyzszy wymienic spalona na Rybolu opone ;].

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesz się, że Tobie nic. Powodzenia w walce o odszkodowanie. Co do kurtki... Jeśli jest ten model w jakimś sklepie internetowym, to dołącz wydruk oferty z tego sklepu. Cena powinna być nawet ciut "lepsza".

 

Pozdrówka

 

P.s. Zbychu... mam uzywkę do TDM-ki. Jeszcze do polatania. zapomniałem ją dać Twojemu bratu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za slowa otuchy i pozytywne myslenie ;)

Naprawde mialem szczescie ze nic mi nie jest.

Teraz tak mysle ze kurtka urtatowala moj tylek. A kupilem ja specjalnie na trase na rybol :P

Czyli tez po czesci uratowaliscie moje dupsko bo gdyby nie rybol kurtki by nie bylo :lalag:

A jakie straty w sprzecie (poza tymi wymienionymi powyzej) oceni w piatek spec od przeorania lesnej polany czyli Asmo :flesje:

 

@drogowiec

Kupilem na allegro taka: (tylko ze cala czarna)

http://www.allegro.pl/item132549336_kurtka...k_gore_tex.html

Na necie w sklepie takiej nigdzie nie widzialem. Moze znasz jakis sklep co takie oferuje za "lepsza" cene :buttrock:

 

@zbychu

Mojego awaryjnego hamowania to prawie nie bylo. Opona od piachu i piach jeszcze na ulicy wiec z tego co pamietam moment wcisniecia hebli byl momentem kiedy juz lezalem. (Jak patrzylem pozniej na droge to jakies 15-20cm sladow hamowania a pozniej rysy podnozka i odwaznika na kierownicy przez jakies 5 m i jebudub w zdrzerzak przednim kolem (w sumie przednia prawa laga skasowala zderzak w puszce). A pierwsza mysl po zatrzymaniu sie -> wcisnij czerwony przelacznik i tak tez zrobilem :crossy: bo w sumie kierownicy nie puscilem.

 

@bartic

Pewnie ze do piekla. :D

Damy rade :biggrin: na nastepny rybol bo innej mozliwosci to nie ma

 

Ale sie rozpisalem :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze trza bylo policji bo baba stwierdzila te to ja sie w nia wladowalem kiedy ona stala. Tak wogole to jeszcze karetka na sygnale po mnie pozniej przyjechala (policja powiadomila ich) wybiega 4 ze srodka i sie pyta gdzie jest ten poszkodowany motocyklista. Ja: ze tutaj jestem. Na to widze wyrazny spadek ich emocji. Nie wiem czego sie spodziewali :buttrock: Wzieli mnie na przeswietlenie kolana (w sumie nic powaznego nie bylo nawet z zewnatrz nie wyglada zle ale wolalem prewencyjnie sobie zrobic przeswietlenie bo kiedys mialem na kolanie operacje a w takim wypadku nigdy nie wiadomo czy cos sie tam nie stalo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dostala ale nie wiem ile.

Na poczatku sie nie chciala przyznac :buttrock: mimo ze policjanci wskazali jej eweidntna wine dopiero pozniej jak przyjechala karetka to wymiekla.

Ale wtedy policjant powiedzial ze jej na miejscu nie moze ukarac bo musi wiedziec czy mi na pewno nic sie nie stalo. Po przeswieltleniu okazlo sie ze tylko stluczenie. Ja pojechalem do chaty. A on do tej baby sprawe dalej zalatwiac.

Wieczorem mi zadzwonil ze sie przynala i przyjela mandat a on mi dostarczy w srode notatke do domu :biggrin:

Niestety mi nie powiedzial ile bylo tego mandatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ile mandatu to przecież nieważne. Ważne, że jak przyjęła mandat to automatycznie przyznała sie do winy, droga do odszkodowania jest dla Ciebie znacznie krótsza. Co do kurtki, zawsze możesz poprosić jakiś zaprzyjaźniony sklep, wystawi ci jakiś świstek, ze taka to a taka kurtka kosztuje tyle i tyle, wtedy tylko ryzykujesz, że od tej ceny coś ci obetną na zużycie..

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj z tymi babami to faktycznie jest coś na rzeczy... tak codziennie obserwując puszki w korku zauważyłem, że jak stoją sobie równo na pasie a jedna wystaje z rządka to na 90% siedzi w niej baba... i możesz stanąć za nią trąbić, warczeć a taka jełopa nawet w lusterkonie spojrzy... a jak już spojrzy to nie wie o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...