Skocz do zawartości

Adrenaline Crew - 100% Illegal


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to ściagnąć zeby sie nie logować .. albo jak juz sie trzeba zalogowac to co to za kod trzeba wpisać?

Faktycznie jak ktos daje linka to niech to bedzie w miare normalne do sciagnięcia;]

No nic trzeba czekac na jakiegos wolontariusza azeby nie nazwac go jeleniem;]

Niech ktos zrobi z tym ład bo mi sie nie chce:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lobo zaciekle bronisz kolegi, okazał się On jednak chamem i nic tego nie zmieni, to już się nie kwalifikuje na żarty forumowe

 

P.S. Ściągłem przez noc 200MB torrenta i zdechło, polecam wpisanie w eMule:

'adrenalin crew' i mamy wpi... źródełek. Starszy pliczek, to najlepiej ssać na mułku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze jeszcze sniadanie do lozka ?? :/

od Ciebie nie ale możesz przysłać swoją dziewczynę...

 

 

Hehe, dobre

K...wa nie robcie zczapy kolega zazartowal a tlum sie spina,

jak lobo napisal mogl dac dobra riposte i byloby git.

 

ps. ale filmik wypassss

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nie badz taki ku*wa madry i nie wyskakuj z takimi tekstami... o ch*j Ci chodzi ? daje wam link do filmu, a Ty zamiast mi podziekowac to wyjezdzasz z takim tekstem :cool: popierdolilo Ci sie cos ?? :P wiecej na tym forum nic takiego nie umieszcze bo nie ma to najmniejszego sensu skoro osoby twojego pokroju maja mi wyjezdzac z takim je*anym gownem... :biggrin:

Ty nie spinaj się tak bo ci zyłka pęknie, albo co gorsza puścisz bąka. Zażartowałem po prostu, a Ty robisz z igły widły - a masz w ogóle dziewczynę :flesje: :banghead:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sligier... wiesz co... że to był żart to chyba wiemy... ale lekko chybiony.... mnie też by szlag trafił jakby ktoś tak napisał... zastanawiam się jakbyś ty zareagował jak ktoś tak do ciebie napisał??? dałbyś nr telefonu do żony? czy wkurwiłbyś sie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sligier... wiesz co... że to był żart to chyba wiemy... ale lekko chybiony.... mnie też by szlag trafił jakby ktoś tak napisał... zastanawiam się jakbyś ty zareagował jak ktoś tak do ciebie napisał??? dałbyś nr telefonu do żony? czy wkurwiłbyś sie???

Luz, niech już to ucichnie.

Ktoś ma jakieś tytuły filmów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ci CbR mówie, żebyś nie mierzył pokroju mojego kolegi po jednej wypowiedzi,

 

na jego wybryki mogłeś odpowiedzieć np: a ty swoją !

 

a jak nie rozumiesz o co chodzi, to się zamknij.

 

 

a moze nie chcial sie znizac do jego poziomu?? hmm

 

 

wracajac do tematu ja filmika niemoge sciagnac :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się jakbyś ty zareagował jak ktoś tak do ciebie napisał??? dałbyś nr telefonu do żony? czy wkurwiłbyś sie???
Primo nr 1 - nie mam żony, primo nr 2 - nie zaproponował bym nikomu śniadania do łóżka, no chyba że jakiejś blondi z dużym D :cool:

 

 

 

a moze nie chcial sie znizac do jego poziomu?? hmm

 

 

wracajac do tematu ja filmika niemoge sciagnac :banghead:

A to dlatego że trzeba się zarejestrować, a niestety rejestracji też nie można dokonać kiedy się chce bo
Public registrations are closed

To avoid running out of resources, the public registrations are closed. We open the registrations from time to time, so please, check back later.

You can still register if you have been invited by a current member.

Gdyby natomiast któryś z kolegów zamiast napinać się wrzucił to na normalny serwer nie byłoby problemu, no ale przecież łatwiej jest zaproponować śniadanko do łóżka, to ja przepraszam w takim razie wszystkich których swoją wypowiedzią uraziłem/zbulwersowałem :flesje:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie ściąga przez osiołka, czy tam torrenta ? Jakis program potzrebny ? I jak sie zarejestrowac na tej stronie ? gdzie ten kod do wpisania ? W mejlu go dostane, czy jak ?

Edytowane przez Z3US
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sligier mysle ze nie masz nikogo za co przepraszać. ja to odebrałem jako żart. To CBR600f sie wzburzył dla mnie niedorzecznie. CBr600 zachowujesz sie, jak byś myślał, ze podsuwając tu ten link nieziemską przysługę wszystkim użytkownikom tego forum wysłużył. jest taki temat przyklejony w dziale "sport naked turystyk" pt. "filmy..." i jest tam mnóstwo linków i jakoś nikt nie robi z siebie bohatera, ze podesłał innym linki (nota bene powinienes byl tam ten link zamiescic zeby trzymac porzadek na forum, a nie zakladac 3 miliony tematow dla 30 spraw).. CBR nastepnym razem jezeli chcesz sie uważać za bohatera za to, ze podesłałeś komuś coś co jest ogólnie dostepne w necie, to zachowaj to dla siebie, bo nie jest to szczególny wyczyn. a żart z dziewczyną był świetną i śmieszna ripostą za Twój obrażalski ton, a wzburzenie,z którym się obróciłeś kwalifikuje cały ten temat do kosza, bo nie przystoi "braci motocyklowej" sie tak sapać jednemu na drugiego za byle głupstwo. To jest forum, mamy tu przychodzić i sie bawić, a nie warczeć jeden na drugiego za to, ze nie jest mi wdzięczny za założenie tematu. Dlatego woję sie zadawć z motocyklistami starszego pokolenia, a nie nastolatkami co im taty motory pokupowali. (nic personalnego, tak ogólnie)

nara...

Edytowane przez Groszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki spokojnie :lalag:

http://www.mininova.org/tor/298806

http://www.torrentz.com/torrent_685219.html

...

z reszta z demonoida idzie 2kb wiec o co ta awantura :biggrin:

towarzystwo takie nerwowe jakby conajmniej zima szla :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...