Skocz do zawartości

Kletno-knajpa motocyklowa.


Baba Jaga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

byłem. zobaczyłem. spiłem się i zarezerwowałem nocleg na rozpoczęcie sezonu w weekend majowy. to jest miejsce, do którego trzeba minimum raz w roku pojechać. cel motopielgrzymek.

pozdrawiam wszystkich spotkanych w biker's choice, właściciela i janka (i jego żonę, która tak pięknie obsługiwała)

 

bartic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto nie był niech żałuje.Serdeczne dzięki dla Wojtka-(młody Tatuś), Janka i ich Rodzin za stworzenie dla nas domu na końcu świata.Dzięki Poznaniaki (Szkieletory i chyba nie tylko) za przyjęcie,zabawę i opowieści.Zosiu trzymaj się chociaż wiemy, że to nie takie proste.Mamy nadzieję,że Wasz Kolega powróci szybko do zdrowia i zostaną tylko wspomnienia.

Jeżeli ktoś tam nie był to zapewniam, że jak raz pojedzie to zakocha się w tym miejscu gdzie życie płynie wolniej.Jarecki pozdrowienia od nas dla żony.

Jutro wrzucę zdjęcia.

Baba Jaga i Miętus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo żałuje że nie mogłem zostać z Wami do końca. Więcej sie to nie powtórzy. Żone pozdrowiłem, teraz czekam na wizytę dzielnicowego. Było mi bardzo miło spotkać się z Wami. Czekam na zdjęcia. Pozdrawiam wszystkich, do kolejnego spotkania w Kletnie!

Jarecki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P

jarek, minelismy sie o kolo :crossy: jak zajechalem pod choica to ty akurat pojechales .niestety , :lalag: ja tez nie zabawilem dlugo ,wiesz -obowiazki :icon_mrgreen: :)

ale na pewno ,kiedy znajde wiecej czasu i jakas imprezka bedzie sie szykowac to wpadne.

pozdrawiam wszystkich ktorych poznalem w kletnie :crossy:

a do domu wracalem caly czas w deszczu :) - 80km.

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P

jarek, minelismy sie o kolo :crossy: jak zajechalem pod choica to ty akurat pojechales .niestety , :lalag: ja tez nie zabawilem dlugo ,wiesz -obowiazki :icon_mrgreen: :)

ale na pewno ,kiedy znajde wiecej czasu i jakas imprezka bedzie sie szykowac to wpadne.

pozdrawiam wszystkich ktorych poznalem w kletnie :crossy:

a do domu wracalem caly czas w deszczu :) - 80km.

 

No to ładny ku-as, Pani Mariolciu! Ale knajpa fajna. Nie wierzyłem że motocyklem wjeżdża się do środka. "Kula", będziemy tam wpadac częściej. Fajnych ludzi poznałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja dotarłem szczęśliwie do domu :icon_razz: po drodze dwa razy suszarką mnie chcieli ustrzelić ale jakoś się udało. Pogoda piersza klasa, ciepło i prawie cały czas sucho.

 

Dzięki za imprezkę, szczęście kac mnie nie dogonił, ale spać to jeszcze teraz mi się chce :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpaniałe miejsce i super ludzie.

Pojedziecie tam raz i zawsze będziecie chcieli wrócić.

Wspaniałe widoki, super traski.

 

A jakie tam się odbywają imprezy - po tym weekendzie nadal nie mogę dojść do siebie.

A po weekendzie majowym zastanawiam się jak tylu ludzi, motocykli, tańczących i grających kapel pomieściło się tam. No ale Zosia i Przemo wiedzą jak wszystko zorganizować :bigrazz:

 

Pozdrawiam dla Wiedźmina i Kryśki i jeszcze raz gratulacje dla Wojtka i Aśki - maleńka jest cudowna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja o ile uda mi się wyrwać w sobotę to chciałbym rano wcześnie pojechać ... no i na 18 muszę być nazad w Rybniku,, a chyba z 2 h trzabyłoby tam jechać, bo to z 200 km od Rybnika będzie.

 

Dam jeszcze znaka czy będe mógł się wyrwać na weekenda... ale od razu mówie że tylko na sobotę!

 

Na wiosne możemy pojechać się uchlać na 2 dni :) :P :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten dzwiek był jak miód na nasze uszy , jak balsam na skołatane nerwy Dlaczego Wy tak daleko mieszkacie?????? tez bym chciała do Kletna, ale motorek pomału sie rozbiera do malowanka musimy do woisny jakies piekne aero strzelic zeby jeszcze lepiej wygladał no i czesci z aluminium juz nam robia . Jak zajedziemy na wiosne to mucha nawet nie siadzie... :(

Xylena z tym balsamem to trochę chyba przesadziłaś.Ale jeśli tak to pakuję manatki i przeprowadzam się do was.Prosze przygotować mi pokój.Ha Ha Faktycznie trochę musimy poczekać by razem trochę pojeżdzić.Ale do wiosny niedaleko.POzdr :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...