Skocz do zawartości

Elefantentreffen 2007 (zlot słoni) ktoś się wybiera???


orkanek2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

witam ,ja się wybieram z kumplem. byliśmy w 2005 i było super. 2006 nas ominął ze względu na zbyt wielkie mrozy, teraz jedziemy. wyjeżdzamy w czwartek, śpimy w pradze i w piątek jesteśmy na miejscu. Wyjeżdzamy w niedziele i nocleg w Pradze. W poniedziałek w chacie!!! Ruszamy z Poznania. pozdro dla wszystkich narwanych!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos ma mapke gdzie dokladnie ten zlot sie odbywa ?

Ja nie dam rady pojechac ale jestem ciekawy gdzie to dokladnie jest

 

 

Witam.

Na tej stronie jest dokładna mapa dojazdu z Warszawy.

http://www.bvdm.de/images/other/et/warsch.png

a tu cytat ze strony:

"Niemiecka Federacja Motocyklistów Bundesverband der Motorradfahrer e.V. (BVDM) zaprasza wszystkich na tradycyjne Elefantentreffen, które odbedzie sie miedzy 26.01. - 28.01.2007 w Loh/Thurmansbang Solla. Miejsce spotkania jest polozone w pieknym i spokojnym zakatku Lasu Bawarskiego. Motocyklisci i stali mieszkancy bawia sie tam razem od 1989 roku, kiedy to "Slonie" przybyly do Loh po raz pierwszy.

 

Loh/Thurmansbang Solla jest polozona okolo 60 kilometrów na pólnocny zachód od Passau. Dojazd autostrada A3 (Regensburg Passau). Nalezy zjechac zjazdem z autostrady na Hengersberg lub Garham. Glówne drogi wiodace od tych zjazdów do miejsca spotkania zostana oznakowane. Oplata za wjazd: 18,- EUR, czlonkowie BVDM i FEMA placa 10,- EUR. Elefantentreffen jest spokojnym i tradycyjnym spotkaniem bez koncertów zespolów muzycznych i innych podobnych wydarzen. Jak zwykle odbedzie sie tradycyjny marsz z pochodniami w holdzie pamieci zarówno dla znajomych jak i wszystkich, ktorzy zgineli w wypadkach drogowych.

 

Prosimy nie zapominac, ze Elefantentreffen jest zlotem motocykli, samochody nie bena wpuszczane na teren spotkania, a poza tym jest niewiele miejsc do parkowania, które potrzebne sa glównie dla sluzb ratunkowych. Z uwagi na rosnace wymagania ekologiczne (zwlaszcza na terenie Bawarii) prosimy uczestników o nieuzywanie jednorazowych naczyn. Aby zarezerwowac miejsca noclegowe poza terenem obozowiska prosimy kontaktowac sie z biurami turystycznymi: Verkehrsamt D-94169 Thurmansbang, Schulstrasse 5, Thurmansbang (tel. +49/8504-1642) oraz Verkehrsamt D-94513 Schonberg (tel. +49/8554-821).

 

Ogólne informacje o Elefantentreffen: tel: +49/6131-503280, fax: +49/6131-503281, eMail BVDM.

 

Szczesliwej podrózy i do zobaczenia w Loh. "

 

Źródło: http://www.bvdm.de/modules.php?name=Elefan...en&file=lang_pl

Pozdrawiam.

Edytowane przez Zmucha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Na tej stronie jest dokładna mapa dojazdu z Warszawy.

http://www.bvdm.de/images/other/et/warsch.png

 

Podziwiam uczestnikow z Polski - przeciez to przedgorze Alp gdzie zawsze jest wiecej sniegu ! Poza tym sa Sudety do przebrniecia. Nie wspominam juz ze to ok. 1000 km - nawet jak na lato daleka podroz !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam uczestnikow z Polski - przeciez to przedgorze Alp gdzie zawsze jest wiecej sniegu ! Poza tym sa Sudety do przebrniecia. Nie wspominam juz ze to ok. 1000 km - nawet jak na lato daleka podroz !!

A dla mnie najwiekszym problemem bylby jezyk.. ich nicht verstehen :icon_question:

Jak to jest z porozumiewaniem sie - mozna nawijac po angielsku?

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja planuje już od dwóch lat i w tym roku jestwem chyba najbliższy wybraniu się na tą imprezę

wstępnie 2 motocykle z wózkiem (raczej zbierzemy się jakoś we wrocałwiu) i podobnie jak wyżej trasa podzielona na dwa etapy

w planach jest także bus z zapleczem

mam nadzieje że w końcu w tym roku wypali

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...