Skocz do zawartości

"Śladami Nowego" czyli Borki 2006 - fotki i wspominki


Adam
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zabawa była wspaniała. Dzięki wszystkim za wyborowe towarzystwo :) Teraz nic mi nie pozostało jak czekać na kolejny zlocik :bigrazz:

 

P.S Waldi, jestem pełen podziwu, po tym jak się zgrabnie na dach wdrapałeś :crossy:

 

Pozdrawiam Marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też dojechałem do domku, mokry. pierwoszow i krasnal, gdzie wy uciekliście we wrocku? bo się pogubiliśmy...

 

DZIĘKI WSZYSTKIM ZA WSPÓLNE IMPREZOWANIE!

 

to była impreza sezonu! najlepsza na jakiej byłem do tej pory! oczywiście nikt się nie poobrażał na mnie za zachowanie, bo przeprosiłem z góry :)

 

WSZYSCY JESTEŚCIE ŚWIRY I RZĄDZICIE!

 

pozdrawiam wszystkich serdecznie!! i do zrybolenia!! dawać foty!

 

b a r t i c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było super.

Co prawda jako najmłodszy jakoś bardzo sie nie zintegrowałem ze wszystkimi ale na wszystko czas.

Wielkie dzięki dla Nowego za transport w obie strony , dla Adama za wycieczke (nawet jak bede mial wlasne moto na ulice jeżdże z Tobą:crossy:) i dla wszystkich że gnoja nie wywalili :)

Adu dziękuje za kiełbaski i umożliwienie mi znalezienia sie tu.

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia!

No i dla Mareckiego i Ojro za bycie tylko troche starszymi :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jastrzębie i Rybnik posłusznie meldują, że dotarli cali i zdrowi do domów. Nawet udało nam się uniknąć deszczu :)

Dzięki wielkie za super imprezę! Było rewelacyjnie.

Pozdrowienia dla wszystkich pozytywnie zakręconych motocyklistów od plecaczka (a może raczej grzejniczka :bigrazz:) Draco.

Do zobaczenia w Rybniku za 2 tygodnie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed Piotrkowem ze Statoila ruszyła ekipa 4 motocykli. Dogoniłem i przez Piotrków do Polichna jechaliśmy razem. Czy to nie Ty Osito z bandą??

 

Posłusznie melduję, że chyba nie. Ale głowy nie dam, bo słabo dziś kontaktowałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodajcie jakieś zdjęcia ,Gerardzik ,Protrze czekamy :crossy:

 

To chwilę poczekacie, bo Protry - senior i junior są jeszcze w drodze do Wrocka...Z Borek przyjechaliśmy do mnie na obiad, potem leżakowanie, potem nawałnica odsunęła podróż do Wrocławia w czasie....i wyjechali dopiero o 20. eMDe wbił się w mój kombinezon p-deszczowy i poznaje uroki plecakowania nocą w deszczu :bigrazz: ....meldowali się z Bełchatowa...wygląda na to że wszystko będzie dobrze :icon_eek:

 

Impreza wyborna jak zwykle, najmilej wspominam herbatkę u Gerutka oraz wykwintne nakrycia głowy uczestników...pełna kulturka...Trudno też będzie zapomnieć gratisowy występ chippendale'a Świra :)

Edytowane przez oleska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No meldujemy się z eMDe. Cali i zdrowi. Przerobiliśmy krótkie oberwanie chmury przed Piotrkowem i jazdę we mgle od Wielunia do Wrocka. shit ...Nowy szacun za organizację. Wyszło cool. :)

 

Wyszła nam całkiem duża impra. Foty zapodam, jutro, bo dzisiaj już lecę na ryj. Dzięki wszystkim za atmosferę - ...... and the winner iiiiiiiiiiiiissssss Świruuuuuuuuuuuuuuradoooooooooooooooooom.

 

P.S. Świru mam fajne foty do opchnięcia. Oddam tanio :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim za przemily klimat...

 

co prawda musialem przedwczesnie skonczyc :) ale warto byloby nawet pojechac z 1000km by moc sie spotkac i przede wszystkim niezle bawic...

 

pozdrawiam,

Adam

 

P.S.

mam nadzieje ze lustereczko nikomu nie zaszkodzilo :bigrazz: - za nie Was przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...