Skocz do zawartości

"Śladami Nowego" czyli Borki 2006 - fotki i wspominki


Adam
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i od 20 minut jestem w domu. Wy pewnie teraz bawicie się przy bębnowym akompaniamencie Dziada... Chciałem wszystkim podziękować za wspólnie spędzony czas,a szczególnie Nowemu, Adu, Mareckiemu i Maxowi. Wielkie dzieki dla MichałaKaczmara za wożenie mojego tyłka i propozycje noclegu oraz panu od GSX 550 za rundę pięknie utrzymanym motocyklem.

 

 

 

PS. Jak tam wasze zdrowie po przeterminowanych ciasteczkach ze Spały :bigrazz:?

 

PS2.Tfu... pier****ne niebieskie źródła :icon_biggrin: :rolleyes:

 

 

 

No to... DO PIEKŁAAAAAA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małysz przy Tobie to jest jak żelbetonowy kloc ;} Chociaż jego nikt nie musi łapać przy schodzeniu ze skoczni :]Nie wiedziałem nawet, że tak można śmigać na kole trajką z napędem nożnym :]

Edytowane przez Adam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:crossy: hehehehe o qr....na dotarłem do domu...

 

Młodego dowiazłem do domciu ...

 

Korki w jankach to juz tradycja hehe ale jakoś dojerchałem.,. Oczywiscie miałem przyrgodę. pająk który trzymał torbe jakoś się ,,wkrecił" w łańcuch i rospierdzileił mi kierunek.. :bigrazz: dobrze ze koła nie zblokował,,,

 

 

Podziękowanie dla wszystkich ....małych dużych starych młodych tych z cyckami i bez..

Nie bedę wymianiał ksywami bo i tak nei pamietam hehehehe wszystkich ..

Szkoda tylko ze na trasie nam ktoś ,,asfalt" zwinął. ehehe i musielismy troche bokiem jechać..

tez podziekowania dla Przemka za ,,kerowanie " wycieczką. Miklasa - też kierował i za jego GPS-a . Ludziką .. co jechali z nami za ,hmmmmm zaufanie? eeee za to że ruszyli tyłki na przelot punktualnie o 13 tak jak planowane bylo.

Za duzo żesmy nei pozwiedzali ale moze jak sie spotkamy za rok? to może też cos przygotuje..

 

A teraz ide sobi ewalne chyba browara bo mnie gardło boli od śpiewów..hehe

Trzeba zabierac jednak gitary .. konicznie spiewanie wycie cokolwiek zajefajnie,,

Dawno sie tak nie uśmiałem , szczeka mnie jeszcze boli , włosy szczypią

ale i tak dla mnei numer jeden jest Świruradom i jego sexy czerwone gacie

Rycha wywalił po całości :)

Edytowane przez nowy011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za wspaniala zabawe! :icon_eek: Jestescie rewelacyjni! Juz nie moge sie doczekac kolejnych Borek.....

Jakos tak sie pogubilismy przy wyjezdzie z osrodka i w koncu sama pocinalam do Wawki. Zajebiscie mi sie jechalo tak samej! :bigrazz: Zameldowalam sie w domu o 13. Magiczna liczba ,,171" sie sprawdza :)

Jeszcze mam jedna informacje:

PO PIATKOWEJ IMPREZIE ZOSTAL SZARY ROZPINANY SWETER FIRMY HOUSE ROZMIAR XL.

Prosze o zgloszenie sie do mnie osoby, ktora go zostawila

 

No, to teraz czeka na nas RYBOL :crossy:

Szykowac sprzety!

Edytowane przez adu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...