Skocz do zawartości

DVD Sokoła ze Słowacji


Rekomendowane odpowiedzi

:icon_mrgreen: :buttrock: :biggrin: :biggrin: wiedziałem ze tak bedzie :biggrin: :( ;) :D

"system windows nie moze otworzyc tego pliku"

Niby mam jakis program do odtwarzania DVD. Czyli mowicie ze trzeba by cos sciagnac?? co najlepiej?? Nie cierpie komputerów i sie na nich nie znam wiec sie ze mnie nie smiejcie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik , tak z ciekawości spróbowałem przekonwertować filmik, tym programem który ci wysłałem i nie było żadnych problemów, 25 minut i konwersja do 100 mega. W przyszłości możesz go spokojnie użyć. Plik może być mniejszy ale już mi się nie chciało w to bawić.

Blazej_mtx użyj AGK 2.27 i spokojnie sobie go przekonwertujesz.

POZDRO

PS. Fajna ekipa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik , tak z ciekawości spróbowałem przekonwertować filmik, tym programem który ci wysłałem i nie było żadnych problemów, 25 minut i konwersja do 100 mega. W przyszłości możesz go spokojnie użyć. Plik może być mniejszy ale już mi się nie chciało w to bawić.

Blazej_mtx użyj AGK 2.27 i spokojnie sobie go przekonwertujesz.

POZDRO

PS. Fajna ekipa :)

 

moze upniez ten film na www.rapidshare.de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde no jak wchodze na ten link ktory podal blazej to mi wyskakuje takie cos :

Bandwidth Limit Exceeded

The server is temporarily unable to service your request due to the site owner reaching his/her bandwidth limit. Please try again later.

--------------------------------------------------------------------------------

 

Apache/1.3.37 Server at www.dna.foxnet.pl Port 80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe to jest to czego sie obawial blazej :) Limit sciagania zostal osiagniety :) Juz nie sciagniemy teraz tego filmu wiec trzeba czekac az limit sie odnowi <lol> POZDRO

Edytowane przez Soku11

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dominik , tak z ciekawości spróbowałem przekonwertować filmik, tym programem który ci wysłałem i nie było żadnych problemów, 25 minut i konwersja do 100 mega. W przyszłości możesz go spokojnie użyć. Plik może być mniejszy ale już mi się nie chciało w to bawić.

 

 

Kurcze to nie dostałem żadnego maila....

Może wrzuć to na jakiś RapidShare albo coś co?

Dzięki.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze to nie dostałem żadnego maila....

Może wrzuć to na jakiś RapidShare albo coś co?

Dzięki.

pzdr

Heh no to nieźle :) wysłałem na maila z twojego profilu, no chyba że nieaktualny. Mogę wrzucić na megaupload, bo na rapida jest 5 mega za ciężkie, tylko że potrwa to pewnie ze 3 godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh no to nieźle evil.gif wysłałem na maila z twojego profilu, no chyba że nieaktualny. Mogę wrzucić na megaupload, bo na rapida jest 5 mega za ciężkie, tylko że potrwa to pewnie ze 3 godziny.

 

Jak plik jest za duzy uzyj WinRara aby go pociac na mniejsze :) Akurat programik ma taka opcje ze dzieli pliki na czesci nawet po okolo 95MB (costam ZIP). Podziel tak pliczek i wyslij dwa. POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie.. nie wiem jak wy to zrobiliście.. ale poszło mi 30gb transferu w ciągu jednego dnia! :clap: Teraz tylko gorzej bo strona mi nie będzie latała przez miecha :) ale damy rade :biggrin: dla enduro zrobimy wszystko :)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...