Skocz do zawartości

Dane przed i po wymianie regulatora napiecia


lonek22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczesniej pytalem kolegow o przyczyne takiego a nie innegoi zachowania moto podczas ładowania. Okazało sie, ze: ładowanie bateri przewyzszalo 17 V (szok). O dziwo akumulator caly i wiecej tez nic nie poszlo. Gosc ktory to naprawial mowi ze dobrze ze mocniej manetki nie odkrecalem i ze na swiatlach jezdzilem, bo byłoby po module. Teraz po wymianie regulatora ładowanie wynosi 14,2 - 14,4. Jet ok.

Mam pytanie, czy to dobra cena czy nie: za wszystko dalem, za nowy(uzywany) regulator ktory podpasowal + robota 300zl. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Ja bym Ciebie skasował tez minimum na 200,- bo mniej wiecej wiem ile kosztują graty do moto.

A tak poważnie to wszystko zależy od skomplikowania układu ładowania, czasem wystarczy moduł od malucha za 7 zł, a czasem trzeba coś wymyślić...

Pozdro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Ja bym Ciebie skasował tez minimum na 200,- bo mniej wiecej wiem ile kosztują graty do moto.

A tak poważnie to wszystko zależy od skomplikowania układu ładowania, czasem wystarczy moduł od malucha za 7 zł, a czasem trzeba coś wymyślić...

Pozdro

 

tak bez obrazy, ale ty naprawisz motocykle? modul z regulatorem pomylic? gdzie wstawisz regler od malucha? do janka?

 

Mam pytanie, czy to dobra cena czy nie: za wszystko dalem, za nowy(uzywany) regulator ktory podpasowal + robota 300zl.

 

za wiedze sie placi. reglery uzywane stoja od 100 do 250, a ta wymiana, to przelozenie, czyli cos jak podlaczyc zelazko do kontaktu;) duzej filozofii raczej tam nie ma;) ogolnie (jezeli jestes zadowolony) to uwazam cene za ok, pytanie tylko ile kosztowal regler? :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak bez obrazy, ale ty naprawisz motocykle? modul z regulatorem pomylic? gdzie wstawisz regler od malucha? do janka?

za wiedze sie placi. reglery uzywane stoja od 100 do 250, a ta wymiana, to przelozenie, czyli cos jak podlaczyc zelazko do kontaktu;) duzej filozofii raczej tam nie ma;) ogolnie (jezeli jestes zadowolony) to uwazam cene za ok, pytanie tylko ile kosztowal regler? :rolleyes:

 

Gosc mowil, ze takie regulatory chodza ok 200zł. Nie byl to jednak oryginalny do ER 5, Majster przerabial złacze, bo nie pasowalo. OCzywiscie, ze jestem zadowolony. Ale dzis znowu "elektryczna" przygoda, poniewaz cos przy uruchamianiu moto, "prztykalo" w rozruszniku - mam nadzieje ze to tylko moze słąbe podloczenie akumulatora, nie docisniete. Aby nie rozrusznik :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odsrodkowe sprzeglo rozrusznika.

 

Adam M.

 

A tak łopatologicznie: co to jest te odsrodkowe sprzegło rozrusznika? Napewno to? To sie naprawia, wymienia tylko, duzo przy tym dłubania? A tak mi pieknie motork latal :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...