Skocz do zawartości

Czy to możliwe żeby silnik MZ w motorynce... ?


waco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mój kumpel ostatnio gadał że jakieś goscie w rame motorynki wsadzili silnik MZ 150 sam mu nie wiezyłem ale jak pwoiedział że dospawali jakies kątowniki do ramy motoryki to już staje sie wiarygodne :P Motorynka podobno lata w powietrzu :P Jak sadzicie gośc puscił farmazona czy nie ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja wam powiem, że to trochę nie możliwe, ale skoro widzieliście zdjęcie... hm... silnik od etki jest dosyć duży. to musiał być silnik od 150. ja pamiętam jak sie z kumpel mocowaliśmy żeby wsadzić silnik od Wsk 125 do ramy z moroynki. ale miało kopa!! :P prawie na każdym zakatku na osiedlu palił gumę!! :P :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8O O kurde nie wyobrażam sobie jazdy na czymś takim.....to chyba naprawde lata w powietrzu.Nawet jakby wstawili taki silnik w Ogara,Simsona czy cos takiego to nie wiem jakby dało się czymś takim jeżdzić a co dopiero w małej motorynce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh rozek ja tez bym chciał :wink: Niezła frajda dopuki przewrotki nie zlaiczysz :D Wtedy troszku gorzej :D

Zgadzam się.

Fajnie było by takim czymś się przejechać,ale wątpie by ta maszyna była stabilna przy większych prędkościach. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

karwoszczak mowil o mnie

i rzeczywiscie widzialem co potrafi motorynka z silnikiem od wsk125

oraz od simsona

niestety silnik simka mial automatyczne sprzeglo i nie dalo sie jezdzic normalnie

ale mimo to niechcacy postwilem ja na gume pare razy

a z wsk to ponoc od razu za kazdym razem wali na gume ale ja osobisci enei jezdzilem a jak juz mialem okazje biegi wyskakuja i jest zle wyregulowana a wlasciciel nie ma czasu sie z nia bawic wiec tymczasem nici z poszalenia

ale na zime mam zamiar skombinowac motorynke z silnikiem od motorynki albo jak znajde tani silnik od simka to simka wale :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: ale to bedzie sajgon :twisted: :wink: :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...