Skocz do zawartości

Czy to możliwe żeby silnik MZ w motorynce... ?


waco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ale na zime mam zamiar skombinowac motorynke z silnikiem od motorynki

 

qrde' date=' o takim wynalazku jeszcze nie slyszalem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

to dopiero musi ciekawie jezdzic 8)

Pozdro[/quote']

 

heh dzieki

wiem ze jestem geniuszem przerabiania i tuningowania motocykli i chyba jeszcze nikt nie wpadl na pomysl aby wsadzic do ramy od motorynki silnik od motorynki :twisted:

 

JESTEM GENIALNY 8)

 

POWIEDZCIE ZE JESTEM GENIALNY!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na zime mam zamiar skombinowac motorynke z silnikiem od motorynki

 

qrde' date=' o takim wynalazku jeszcze nie slyszalem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

to dopiero musi ciekawie jezdzic 8)

Pozdro[/quote']

 

heh dzieki

wiem ze jestem geniuszem przerabiania i tuningowania motocykli i chyba jeszcze nikt nie wpadl na pomysl aby wsadzic do ramy od motorynki silnik od motorynki :twisted:

 

JESTEM GENIALNY 8)

 

POWIEDZCIE ZE JESTEM GENIALNY!!!!!!!!!

 

 

Jesteś największym geniuszem naszych czasów, nobel Ci się należy!!!!! Ale zdradź swój sekret: JAK TY TO ZROBISZ?????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...

jeszcze do konca moich planow zaprojektowania takiej maszyny nie mam ale juz mi sporo pomyslow switalo w glowie :D

nie wiem do konca jak to rozwiazac ale to jest kwestia czasu

mysle ze jak sie pare razy z tym przespie nie bedzie problemu 8)

moje dzielo umieszcze w albumie

 

 

a teraz tak na serio

robie sobie rower chopper

i jak go skoncze to moze wam pokaze ale nei wiem czy was ta konstrukcja nie przerosnie :twisted: :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchaj wszystko trzeba bardzo dokladnie wyliczyc i niezle pokabinowac ale jak chcesz to wal do wawy przy piwku wszystko obgadamy i dokladnie policzymy a potem walniemy jeszcze wykres dzialania silnika od wsk w ramie od wska robionych fabrycznie oraz silnika od wska w ramie od wska robionej fabrycznie rozmontowanej i zmontowanej przez bartosza :D

 

to bedzie musialo dzialac

ale full wypas opcja

kazdy dresiarz bedzie ci zazdroscil :lol:

 

juz nie moge sie doczekac tego spotkania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki widzilem cos takiego na otwarciu sezonu w tym roku na bemowie taka niebieska i bardzo podobna do tej ze zdjecia gosc powiedzial ze nikt oprocz niego nie odwazyl sie jechac wiecej jak 40 on powiedzial ze rozwinal na tym 8o dych!!!!!! tylko kiepsko trzyma sie asfaltu a wlasnie i idzie na gume na troje i na czworce tylko miala fajny patenet bo gosc ze straego silownika do tylnych drzwi samochodu zrobil amortyzator skretu (buehhh) normanie kiler mowie wam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam plan zrobić rower z silnikiem od mz 250 nawt tanio bym taki silnik zakpił od kumpla ciekawe co by się działo .............Ciekawe jaką mieli by ludzie mine jakiś fordzik bmw albo cuś fajnego luzik pusta jezdnia 120 a ty ziuuuuuuuuuu ja na rowerze :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś (w epoce, gdy ganiałem motorynką) u mnie na osiedlu pojawiał się gostek, który przerobił swoją motorynę. Silnik WSK 175, długi wahacz i duże koło z tyłu (chyba od jakiegoś małego samolotu - bardzo duży profil gumy: coś koło 100)

Niestety zwykle pchał tą maszynę, bo nie chciała palić :?

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A ja mam pytanie jak zbudować motorynke z silnikiem od wski ale 125 czy to sie w ogóle da zbudować czy może ktoś już próbował a może ktoś ma jakąś inna propozycje silnikową a pytam ponieważ chcialbym sobie takową zbudować w czasie następnych wakacji i pokazać koledze ktory ma simsona sr50 co potrafi polska myśl techniczna czekam na wasze pomysły POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie jak zbudować motorynke z silnikiem od wski ale 125 czy to sie w ogóle da zbudować czy może ktoś już próbował a może ktoś ma jakąś inna propozycje silnikową a pytam ponieważ chcialbym sobie takową zbudować w czasie następnych wakacji i pokazać koledze ktory ma simsona sr50 co potrafi polska myśl techniczna czekam na wasze pomysły POZDRO

 

 

jeszcze raz powtarzm posiadam film w ktorym jest motoryka z silnikiem wsk 125!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

zapraszam na ggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg

3627790

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za film teraz już wiem na pewno że chce coś takiego mieć ale teraz musze dokładnie przemyśleć wszystkie rozwiązania kostrukcyjne no i w ogóle czy coś takiego sie w ogóle opłaci ale chyba nie ma innej opcji :] licze jeszcze na jakieś rady z waszej strony i jeszcze raz wielkie dzięki dla KONDONA za filmy Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...