Skocz do zawartości

yamaha wild star 1.6 czy harley


zwierz303
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A co myślicie o Wild Starze z silnikiem Warriora (1,7).

Coś takiego robią od tego roku w USA.

Jak to mozna serwisować w EU, czy mogą być jakieś problemy?

Czy tak samo piknie chodzi jak z silnikiem 1,6?

Z serwisem pewnie nie bedzie żadnego problemu. Zresztą Road Star 1.7 to nie wynalazek z tego roku. Ale chyba Warrior ma wiekszą moc od XV 1.7 (nie wiem dokładnie). A masz linka do tej nowości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z serwisem pewnie nie bedzie żadnego problemu. Zresztą Road Star 1.7 to nie wynalazek z tego roku. Ale chyba Warrior ma wiekszą moc od XV 1.7 (nie wiem dokładnie). A masz linka do tej nowości?

Niestety nie, ale pojawiły sie takie WS u nas. Jak znajdę to dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie, ale pojawiły sie takie WS u nas. Jak znajdę to dam znać.

Masz na myśli to? http://www.starmotorcycles.com/star/produc...18/1/specs.aspx

Road Star 1.7 - pozostałość po 1.6. O ile się nie mylę początkowo 1.7 były wkładane do Silverado. Moc chyba ok.80KM. Nowością natomiast będzie 1.3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto dodać że Worrior jest na wtrysku a road star z silnikiem 1,7 nie .

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka

 

a czy moze ktos widzial firmy z oferta ram pod silniki od XV 1600 ??

 

jedna znam Thundrbike ale tam za rame chca za duzo kasy :)

 

 

http://cgi.ebay.de/Yamaha-XV-1600-Wild-Sta...1QQcmdZViewItem

 

chodzi mo o taka rame

Edytowane przez Andi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam po długiej przerwie. Jestem od kilku dni pod wrażeniem wydechów w moim Wildzie. Vance&Hines! Co za klang... i jak się ładnie kręci! Jeszcze nie wiem, co zrobię ze starymi wydechami. nawet o tym teraz nie myślę.

 

Zapodaj jaką fotkę :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w mieście policja nie czepia się decybeli.

Czepia się, ale jak będziesz spokojnie koło nich przejeżdżał, to raczej masz luz. Natomiast warto się zorientować w przepisach, bo na drodze NIE moga Ci mierzyc decybeli "na ucho". Hala o określonym metrażu i całkowice wyciszona. Nie wiem, ile ich jest w Polsce.

 

Coś mi szukanie kiepsko idzie, ale może Wam lepiej pójdzie. Szuka zapisu w kodeksie itp. na temat dopuszczalnych decybeli i sposobu badania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast warto się zorientować w przepisach, bo na drodze NIE moga Ci mierzyc decybeli "na ucho". Hala o określonym metrażu i całkowice wyciszona. Nie wiem, ile ich jest w Polsce.

 

 

Do niedawna tez tak myslalem, ale u mnie psiarnia pozanabywala decybelomierze i z tego co wiem (a mowil mi to pies z drogowki), wiekszosc tutejszych patroli z RD juz je ma. Ale slyszalem tez, ze glowny nacisk idzie na............ pseudo tunigowane katamarany, np. maluchy etc.

Nie wiem jak jest w innych moto, ale np. na tabliczce znamionowej w moim vn jest dokladnie podane ile dB i przy jakich obrotach ma byc.

Ja mam wyprute wydechy i jak widze patrol RD, to po prostu nie piluje, lecz spokojnie sobie jade. Nigdy nawet nie zwrocili mi uwage, choc i przy moim bylym dragu tez byly puste. Nawet podczas kontroli nawet nie pisneli nt wydechow.

O tej hali to bym sie sprzeczal. Pewnie chodzi o HOMOLOGACJE sprzeta, a nie zwykly pomiar glosnosci piecyka, wydechu itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dex, właśnie sam już nie wiem, bo pomiar na ulicy będzie zakłamany. W ciągu dnia pozim hałasu zeznętrznego już wynosi kilkadziesiąt dB. Na tabliczce znamionowej też to mam, ale gdzieś w przepisach musi być dpouszczalny poziom wg prawa. Jak była nagonka na wydechy w mojej poprzedniej placówce (Prudnik), to kumpel od XV na Cobrach włożył dodatkowo jakąś watę, pojechał na stację, dostał dodatkową bumagę (chyba ok.90dB) i z tym kwitem jeździł. Drugiemu zabrali jednak dowód (bez badania oczywiście). Przy patrolu też nie odkręcam - my szanujemy ich, oni nas. Prosta zasada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...