Skocz do zawartości

Wczoraj przymusowo zakończyłem sezon :(


warrior.gwe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Stary musze przyznać że masz szczęście. Kuźwa czytając to aż się wzdrygnąłem bo często tamtędy jeżdże brrrr..

Z tym kolanem ,to jak już ktoś napisał ,gips to raczej pomyłka- pewnie Ci go w Wejherowe zakładali :)

Szybkiego powrotu do zdrowia

 

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zimnej krwi i życzę szybkiego powrotu do pełni sił.

 

A tak przy okazji to fajnie, że są też poczciwi policjanci, :) myślę, że w takich sytuacjach jak Twoja warto napisać o nich coś dobrego. W końcu nie każdy motocyklista to dawca organów i zabójca na 2 kółkach - a nie każdy policjant to wróg motonitów.

 

pozdro dla pana w mundurze :icon_rolleyes:

Człowiek wolny idzie do nieba taką drogą, jaka mu się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postepowanie karne bedzie obligatoryjnie - kolega odniosl przeciez obrazenia naruszajace czynnosci ciala na okres powyzej 7 dni. Prokuratura bedzie wiec musiala dzialac z urzedu. Realny scenariusz to taki, ze gosc dobrowolnie podda sie karze i zakonczy sie na grzywnie. Ale tym akurat bym sie nie przejmowal - dla Ciebie kazdy wyrok skazujacy do otwarcie bramki do procesu cywilnego i wydarcia z goscia solidneeej kasy!

 

Radze jednak pilnowac przynajmniej na poczatku rozwoju wydarzen, bo sami wiecie jak to jest z uderzeniem w tyl. Wielu stosuje do tej pory stara zasade, ze kto wjezdza w czyjs tyl to tego wina...

 

Moto rzeczywiscie wyglada nieciekawie...Miales ogromne szczescie. Patrzac na zdjecia mozna odniesc wrazenie, ze przednia lampa i deska rozdzielcza wystrzlily do gory prawie jak poduszka powietrzna :) .

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm chyba wiązadeł nie zerwałeś tylko naciągnąłeś. 2 lata temu skręciłem nogę w kolanie a więzadła nie poszły tylko je mocno naciągnąłem.... jak byś je zerwał to nic tylko operacja i to juz jest trochę bardziej skomplikowane.. ale nie zmienia to faktu że musisz teraz o kolanko dbać ( jakiś porządny specjalista) i potem rehabilitacja itp jak nie to czekają Cie problemy na długie lata, ale jak je skręciłeś to masz spore szanse, ze je jeszcze kiedyś skręcisz

 

 

powrotu da ZDROWIA :) :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie można było spróbować ostro dać tyłem a później przodem i może kolo by sie ruszył o cm i akurat byś sie zmieścił ??

echhh sami mundrzy :icon_rolleyes: a co by bylo gdyby.... dajcie czlowiekowi spokoj :)

Zycze duzo zdrowka, szybkiego zalatwienia spraw i powrotu na :icon_question:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

echhh sami mundrzy :notworthy: a co by bylo gdyby.... dajcie czlowiekowi spokoj

 

Pozdrawiam

 

 

Po moim wypadku tez takich mundrych słyszałem... A racja Damian, ucze sie na błedach... :icon_eek:

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli kierowca Mesia nie udzielil Ci pomocy, to mozna mu sie dobrac do dupy .Wkoncu to jego zas*any obowiazek

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...