Skocz do zawartości

enduro/cross od zera


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ktos kto nie ma o moto zielonego pojęcia to moze sie na simsonku zabić wiec takie gadanie jest bez sensu.

Dalem wczoraj sie przejechac kumplowi huska te410, a on nie jezdził nigdy na zadnym moto oprócz simsona i nic mu sie nie stało, uwierzycie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos kto nie ma o moto zielonego pojęcia to moze sie na simsonku zabić wiec takie gadanie jest bez sensu.

Dalem wczoraj sie przejechac kumplowi huska te410, a on nie jezdził nigdy na zadnym moto oprócz simsona i nic mu sie nie stało, uwierzycie???

 

co do pierwszej czesci wypowiedzi:

co do drugiej czesci to moze sie szybko uczy ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z otwartego tematu.

Obecnie mam kmx-a. Fajnie się nim jeździ jednak czasem mam ochotę się trochę powściekać i brakuje mi mocy. Na wiosnę będzie zmiana moto jednak mam dylemat, co wybrać. Czy przesiąść się na typowego crossa czy jednaj jakieś mocniejsze enduro?

Czy cross używany amatorsko musi mieć remoncik, co 30h? Jeżdżę praktycznie w każdy weekend, często po lasach, łąkach, żwirowniach i nadodrzańskich wałach. Lubię skoki, podjazdy czasem jadę w dawne jeleniogórskie pojeździć po górach, ale tam moje moto nie daje rady.

Proszę o rade, co wybrać? Jaki model? Oraz opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą barburki 14-tki może jakaś premia no i oczywiście kasa za teraźniejsze moto. Myślałem nad huska 410 bo jednak na ktma nie stać. Jedno, co na pewno wiem to moto musi mieć konkretny zawias no i zapas mocy. Może ktoś poleci cos lepszego, cos sprawdzonego różnych warunkach. Czym się sugerować przy zakupie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...